Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Kavalieriai, nuo kurių reikia bėgti

Pasimatymas
Photos.com nuotr. / Pasimatymas
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Kartais užtenka tik vienintelio pasimatymo, kad suprastumei, jog būtent tas tipas kels aibę rūpesčių.

Taigi, kad netektų lieti ašarų įsikniaubus į pagalvę, laikykitės paprastos taisyklės: neskubėkite pabalnoti nosies rožiniais akiniais ir nebandykite apgaudinėti savęs teisindama keistą jo elgesį ar manieras. Netgi jei paskutinį kartą pasimatyme buvote prieš penkerius metus ir susizgribote, kad gal geriau toks, nei vėl vieniši vakarai. Ne, TOKS ne geriau!

 

Taigi atkreipkite dėmesį į nerimą keliančias situacijas.

 

 Jis leidžia sau vėluoti daugiau nei 15 minučių. Pasiteisinimai, kad užtruko darbe, papuolė į automobilių spūstį ar per gatvę turėjo pervesti vienišą senutę – nieko verti. Pas patinkančią moterį skubama! O jei jis nemoka planuoti laiko – neperauklėsite jo.

 

 Jei kavinėje pasiūlote užsisakyti vyno, jis griežtai atsisako, bet alkanu žvilgsniu palydi kiekvieną jūsų gurkšnį iš taurės, gal jis turi problemų dėl alkoholio ir dabar kankinasi, kad padarytų gerą įspūdį? Jei ant jo nosies dar šviečia rausvai melsvas kraujagyslių tinklelis – galima numanyti, kad taip.

 

 Jis pats pasiūlo išgerti ir tarsi netyčia ištuština kone visą barą. Gal labai nervinasi, kad šalia jo – tokia gražuolė? Deja, taip elgiasi gal nebūtinai ir alkoholikai, bet piliečiai su realia perspektyva tapti jais. Aišku, paskui jis teisinsis, kad reikėjo „kažkaip atsipalaiduoti“. Paklauskite savęs, ar norite susieti gyvenimą su žmogumi, kuris nemoka kitaip atsipalaiduoti?

 

 Jo akutės nuolat laksto nuo vieno objekto prie kito arba priešingai. Jis spokso taip, lyg būtų policininkas, o jūs – įtariamoji. Dažniausiai taip elgiasi ne visai adekvačiai į realybę reaguojantys žmonės.

 

 Jis karštai pasisako gana moteriškomis temomis: apie depiliaciją, manikiūrą, krūtinės didinimą... Neprašomas žarsto jums patarimus lyg koks kosmetologas ar plastinės chirurgijos specialistas. Nenuostabu, kad tokie vyrai kelia susierzinimą.


 Jis nepaliauja jumis dirbtinai žavėtis. Švaistosi komplimentais, kurie kelia juoką. Dėl visa ko paklauskite, gal jis žavisi kokia nors eterio ar kino žvaigžde? Turbūt išgirsite atsakymą, kad tikrai taip. Ir jūs dar panaši į ją! Nieko gera – jei išsiskirsite, jis sekios jus su trigubu įkarščiu, nes manosi radęs žvaigždės kopiją.

 

 Kai tik pradedate šnekėtis, jis iškart nukreipia kalbą apie buvusiąją. Ir visai nė motais, ar giria, ar peikia ją. Svarbu, kad jis dar nepasiruošęs naujiems santykiams.

 

 Jis bet kokioje situacijoje negali suvaldyti kibių savo rankų: rodos, neištvertų minutėlės nelietęs jūsų ir galėtų pasimylėti tarp prekybos centro lentynų, nors apsimeta intelektualu (cituoja filosofus ir rašytojus, bet citatą užmiršta vidury sakinio), kalba žargonu, nerišliai, nors stengiasi padaryti įspūdį. Diagnozė: ieško merginos vienai nakčiai.

 

 Pareiškia, kad jo dukra iš pirmos santuokos jam visada bus moteris Nr. 1. O jums būti antrai tikrai nebus saldu.

 

 Per pirmąjį jūsų pasimatymą jo mama paskambino tris kartus. Užsirovėte ant mamyčiuko, kuris visuomet jus lygins su savo mama ir visuomet – ne jūsų naudai.

 

 Atrodo taip, lyg būtų atsikėlęs po audringo vakarėlio: drabužiai suglamžyti, pats nesiskutęs, nesusišukavęs, sunkiai velkantis kojas. Ilgai galvoja prieš atsakydamas, lyg sulėtintame kadre kelia puodelį kavos prie lūpų, liūdnai kinkuoja galva ir išspaudžia kelis sakinius apie sunkų savo gyvenimą. Tiks tik merginai, kuri pasiruošusi gelbėti nesuprastus menininkus ir šiaip nevykėlius.

 

 Visą laiką šneka apie seksą ir seka jūsų reakciją. Arba nė iš tolo neliečia šios temos. Abu kraštutinumai nežada nieko gera.

 

 Būdamas su jumis, jis nuolat telefonu aptarinėja darbo reikalus, o paskui iki užkimimo ir jums pasakoja apie naują betono rūšį ir savo problemas su konkurentais. Jis jau „vedęs“ savo darbą. Taigi – ieškokite kito kandidato.

 

„Staiga“ pasikeičia jo planai. Jei vakar žadėjo šiandien su jumis pavakarieniauti, o dabar pareiškia, kad turi tik laisvą valandą – nieko neišeis. Jei tai kartojasi, vadinasi, turite reikalų su užkietėjusiu egoistu.

 

 Atrodo, jis turi finansinių bėdų. Greitojo maisto užkandinė jo požiūriu – puikus restoranas.  Geresniame jis vis „pamiršta“ piniginę, pasiūlo jums sumokėti už abu ir dar paskolinti pinigų grįžti taksi.

 

P. S. Jeigu per pasimatymą jūsų galvoje suskambėjo nerimo skambutis, pagalvokite, ar verta tęsti romaną. Patarlė „Geriau žvirblis rankoje nei briedis girioje“ šiuo atveju negalioja... 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 romanas
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt