Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Kiek atvirumo pakelia vyrai?

Pora žiemą.
Shutterstock nuotr. / Pora žiemą.
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Kiekvienai ateina momentas, kai nuo meilės taip apsisuka galva, kad norisi tam ypatingam vyriškiui išsipasakoti „viską viską“. Stop, nedarykite tos klaidos.

Pasilikime tam moteriškam paplepėjimui drauges ar seseris. Suprantama, mums tiesiog reikia išsikalbėti, bet pakeiskime adresatą. Jo ir savo labui...

Kažkodėl mums atrodo, kad jei nepapasakosime, kaip dėl mūsų alpo ir po kojomis krito pulkai gražuolių, mus mažiau vertins. Kad tik nebūtų atvirkščiai...

Na, jei moteriškė nuosekliai porina savo vargus ir džiaugsmus sutuoktiniui, su kuriuo pragyventa jau dvidešimt metų, turbūt jau niekuo jo nebenustebins, nešokiruos ir neišgąsdins, bet jei ji puola pasakotis vyrukui, su kuriuo pažįstama tik savaitę (bet jau kažkodėl nusprendė, kad tai JIS), tai štai jis tikrai gali nuleipti nuo tokios atviros informacijos kiekio.

Yra itin atvirų merginų. Na, itin. Kurios gali išsamiai perpasakoti naujam mylimajam vizitą pas ginekologą su visomis smulkmenomis. Ji tiesiog nori, kad ją išklausytų ir palaikytų. O kad palaikytų dar daugiau, nupasakoja visą ligos istoriją su skrandžio operacija ar viena pašalinta kiaušide. Vyrukas gali pritariamai linksėti, aišku, bet jo galvoje jau gimsta mintys, kaip čia gražiau nusiplovus...

Taip pat skaitykite: Veiksmingi būdai sužadinti geismą. Sėkmė garantuota!

Mat jis nori įsivaizduoti, kad pagaliau rado gražią, sveiką ir protingą moterį. Net jei ir nelabai sveiką ir ne pačią gražiausią, tai bent žinančią, kada geriau prikąsti liežuvį, nes  tokios pasakėlės iš rūsio, kaip sunkiai ir ilgai gimdė jos kaimynė ar ką ir kur išpjovė jos geriausiai draugei, gali jam visiškai pakirsti kojas. Nes vyrai juk yra silpnos būtybės, kurios tikrai negali pakelti daugiau nei skundo apie širšės įgėlimą – ligoninės, daktarai ir baisūs jų prietaisai beigi instrumentai jiems gali įvaryti ilgalaikį stresą, ilgainiui virstantį fobija.

Po trečio ar dešimto pasimatymo damoms dažnai kyla nenumaldomas noras iškloti, kokia ji visada buvo šauni ir geidžiama – aptarti buvusius draugus, meilužius ir šiaip dėmesį rodžiusius vyrus. Kažkodėl mums atrodo, kad jei nepapasakosime, kaip dėl mūsų alpo ir po kojomis krito pulkai gražuolių, mus mažiau vertins. Kad tik nebūtų atvirkščiai...

Fotolia nuotr./Pora miegamajame.
Fotolia nuotr./Pora miegamajame.

Saiko ir dar kartą – saiko. Ir takto, beje. Jei porinsite, kokie tie buvusieji buvo beviltiški, vyrukas tuoj pat sumes, kad jei išsiskirsite, visada taip kalbėsite ir apie jį. Be to, jau dabar jis visai nenorės lygiuotis su tais buvusiais „savimylomis, skrudžais ir beviltiškais lūzeriais“, tad greičiausiai užsimanys greitai dingti, nes sumes, kad neatitinka aukštų jūsų kriterijų.

Pasitaiko, aišku, ir itin smalsių egzempliorių, kurie nuolat ir primygtinai tardo apie buvusius mylimuosius. Štai tada reikėtų itin suklusti, nes toks elgesys demonstruoja arba patologišką pavydą ir siekį jus kontroliuoti, arba visą puokštę kompleksų. Abiem atvejais psichologai pataria tokiam vyriškiui pasakyti „ate“.  Nes laimingo gyvenimo su tokiu pavyduoliu nebus ir negali būti.

O ir bendraujant su normaliu individu neverta smulkmeniškai suskaičiuoti visų savo meilužių ir skaičių pateikti jam ant lėkštutės. Mat kuo didesnis tas skaičiukas bus, tuo labiau jis ims jumis nepasitikėti, laikys lengvabūde vilioke, o jei jums jau trisdešimt ir pasakysite, kad „ai, buvo toks vienas, seniai seniai, dar mokykloje...“, ims žvelgti įtariai: kaip čia niekam tiek laiko nepasirodėte įdomi.

Taip pat skaitykite: Moterų nuomonė: kiek partnerių vyrui padoru turėti?

Taigi, nežaiskime matematikos – skaičiukai niekam nerūpi, geriau aptakiai numykti, kad buvo keletas, bet, aišku, nė vienas negali prilygti jam, nuostabiam ir nepakartojamam. Juk dėl to ir esate su juo, tiesa?

Psichologai pataria būti su partneriu atvirai tik tada, kai suprasite, kad žmogus atėjo į jūsų gyvenimą labai ilgam ir yra kuo rimčiausiai jūsų atžvilgiu nusiteikęs. Tad visada gerai apgalvokite, ką sakote, ir pabandykite suprasti, kad vyrai kartais visiškai neadekvačiai priima informaciją. Todėl, jei jau ryžotės būti atvira, kalbėkite tiesiai ir konkrečiai (pustonių, nutylėjimų, užuominų vyrai paprastai nepagauna)...

Tik nežaiskite sudėtingų slėpynių. Sveikatos pasitikrinimas, problemos darbe, susikapojimas su drauge ar broliu – tai jūsų gyvenimo dalis. Jei viską slėpsite, kaip vyras žinos apie jus ir perpras jūsų nuotaikas? Kaip jis žinos, kuo gyvenate, ko jums reikia, kad gerai jaustumėtės?

Būti paslaptinga – tai nereiškia, jog nutylite esminius svarbius dalykus, o kalbatės tik „saugiomis“ temomis: ką valgysite vakarienei, kada guldysite vaikus, ko reikėtų parnešti iš parduotuvės. Kažkurią asmenybės dalį turite pasilikti sau, nebūtina iškloti savo vidų, lyg būtumėte varlė per biologijos pamokas.

Taip pat skaitykite: Pasitikrinkite, ar nežudote savyje moters

Atvirumas yra natūrali sveikų santykių išraiška. Iki jo poroje reikia priaugti ir tą informaciją dozuoti. Nes užpylus iškart, pažinties pradžioje, tai bus net skaudžiau nei ledinio vandens kibiro iššūkis. Kitas vyras gali ir neatlaikyti. O atlaiko tas, kuris myli ir kuriam jo moteris brangi. Tada jos polegiai bei sprendimai nebeatrodo tokie baisūs... Nes juk mylimą žmogų dažniausiai stengiesi pateisinti ir suprasti. Net ir dėl turėtų vyrų.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt