Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ko nebeturėtų būti jūsų vestuvėse

Jaunieji
Fotolia nuotr. / Jaunieji
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Vestuvės – viena svarbiausių švenčių, todėl norisi, kad ji būtų tobula. Visgi vestuvės dažniausiai būna kartą gyvenime, tad ne visada žinome jų tendencijas. Jei ruošiatės svarbiausiam žingsniui savo gyvenime, reikėtų žinoti, ko jūsų vestuvėse nebeturėtų būti.

Jei užsimojote automobilį dabinti balionais, dirbtinėmis, plastikinėmis gėlėmis, auksinių žiedų imitacijomis, pabandykite įsivaizduoti, kaip tai atrodys iš tikrųjų.

Limuzino. Nesvarbu, koks jis būtų – juodas, baltas ar kitoks – joks limuzinas neturėtų važinėti per jūsų vestuves. Galbūt prieš gerą dešimtmetį tai ir buvo madinga, atrodė stilinga, galbūt net buvo prabangos ženklas, tačiau dabar tai labiau beskonybė nei grožis ir prabanga. Ir apskritai, ar manote, kad transportas, kuriuo važiuosite per vestuves, yra svarbu? Jei ne, dėmesį, jėgas ir finansus skirkite kitiems dalykams.

Perdėtai išpuoštų automobilių. Be abejo, skoningai papuošti savo automobilio veidrodėlius galbūt ir gražu, tačiau jei užsimojote automobilį dabinti balionais, dirbtinėmis, plastikinėmis gėlėmis, auksinių žiedų imitacijomis, dar kokiomis nors blizgančiomis ir žvangančiomis dekoracijomis, kurios vilksis žeme, kai važiuosite, pabandykite įsivaizduoti, kaip tai atrodys iš tikrųjų. Tikriausiai jūsų norai patys geriausi, tačiau tai, kas per daug – nei gražu, nei stilinga. Jei išties norite puošti automobilį, geriau tai daryti saikingai tikromis gėlėmis, tačiau rinkitės tokias, kurios ilgiau nevystų. Kičo, dirbtinių gėlių ir kitų perdėtų dekoracijų jūsų vestuvėse neturėtų būti.

Pigaus audinio suknelės. Kas jau kas, o suknelė nuotaikai – vienas svarbiausių dalykų vestuvėse. Tad, be jokios abejonės, kai kurios merginos nori itin puošnios. Tačiau net ir ieškant tokios, galima nusvilti ir apsigauti. Būtinai atkreipkite dėmesį į audinį. Venkite pigaus audinio suknelių – jos nei gražiai atrodys, nei bus patogios, nei jums mielos. Geriau paprastesnė, bet kokybiškos medžiagos, nei pūsta, kelių sluoksnių ir nedailiai atrodanti. Kartais tai, kas atrodo paprasta, yra kur kas prabangiau, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio.

Fotolia nuotr./Jaunieji
Fotolia nuotr./Jaunieji

Suklijuotų garbanų. Standūs dideli kuodai, sulipdytos, blizgančios tvirtos garbanos, nuo kurių išsilaisvinti neišeina net keletą dienų – tai tie dalykai, kurių turėtumėte vengti, jei galvojate apie savo tobulą šukuoseną. Kadangi visur, net ir vestuvėse vyrauja natūralumas, leiskite savo plaukams natūraliai plevėsuoti, gražiai blizgėti, sruogoms lengvai kristi. Paprašykite kirpėjos, kad šukuosena skleistų lengvumo ir natūralumo įspūdį. Tad itin dirbtinėms šukuosenoms tarkite tvirtą „ne“ ir stenkitės pabrėžti prigimtinį grožį.

Vulgarių žaidimų. Tai vienas iš tų dalykų, kurių tikrai reikėtų atsisakyti vestuvėse. Tad šią svarbią detalę būtinai aptarkite su renginio vedėju (jei toks bus), paaiškinkite, kad nenorite jokių staigmenų ar žaidimų, kurie jus priverstų jaustis nepatogiai.

Pastebima tendencija, kad vulgarių žaidimų vestuvėse jau beveik nėra, o ir patys jaunavedžiai nori, kad šventė būtų graži, elegantiška.

Vulgarių žaidimų tikrai reikėtų atsisakyti. Tad šią svarbią detalę būtinai aptarkite su renginio vedėju. Paaiškinkite, kad nenorite jokių staigmenų ar žaidimų, kurie jus priverstų jaustis nepatogiai.

Juk kur kas mieliau klausytis gyvos muzikos, šokti, linksmai šnekučiuotis tarpusavyje, išklausyti svečių palinkėjimus ir sveikinimus, nei bėgioti pagal vedėjo paliepimą ir atlikinėti kvailas užduotis. Galima ir įmanoma suorganizuoti labai gražias, jaukias vestuves be vulgarių ar net neetiškų žaidimų, kurie ne tik svečius, bet ir jaunuosius priverstų pasijusti nepatogiai.

Neprofesionalių vestuvių muzikantų. Niekas nenori, kad jų vestuvėse grotų neprofesionalūs muzikantai ir dar labiau nenorėtų po šventės likti nepatenkini jų atliktu darbu. Tėvai prašo, kad grotų jų mėgstama grupė ar žinomi vestuvių muzikantai? Jūs neprivalote to laikytis, o ir nebūtina. Jei jūsų ausiai kur kas gražiau ir skambiau džiazą atliekanti moteris ar saksofonu grojantis vyras, būtent tokį ir rinkitės. Tad visiems įgrisusių vestuvių muzikantų atsisakykite.

Baltos mišrainės. Nors galbūt daugelis jūsų giminių nesutiktų, tačiau baltos mišrainės, silkės jau nebeturėtų būti jūsų vestuvėse. Juk galima surengti ne tik gražią, bet ir labai sočią vakarienę be šių daugelio pamėgtų ir atsibodusių patiekalų, kurie, beje, nėra patys sveikiausi. Dabar itin populiarėja kelių patiekalų vakarienės, kurios, priešingai nei daugelis mano, yra labai sočios ir skanios, o neretai tampa vakaro dalimi. Tikrai užims laiko, kol padavėjai visiems atneš skirtingus patiekalus, o virtuvės šefas papasakos apie gamybos procesus ir ingredientus. Tad nuraminkite artimuosius, kad jie neliks alkani.

Galvodami apie saldų stalą, taip pat pasvarstykite, ar nevertėtų šakotį pakeisti įdomesniu variantu? Juk dabar toks didelis pasirinkimas įvairiausių saldumynų, kurie ne tik skanūs, bet ir gražūs: įvairūs pyragėliai, keksiukai, kiti desertai ir pan. Jaunieji dažniau renkasi gražius desertus, kurie ne tik būtų skanūs, bet ir puoštų. Taip pat svarbu, kad nesuvalgyto maisto neliktų per daug.

Žmonių, kurie jums nemieli. Aišku, jaunavedžiai dažnai jaučia spaudimą pakviesti tuos žmones, kurie jiems nei artimi, nei mieli ir neretai su jais būna bendravę tik kartą ar du. Ką daryti, jei tėvai prašo pakviesti antros eilės tetą, gyvenančią Londone, nors jūs jos visai nenorite matyti. Šiuo klausimu privalote turėti tvirtą nuomonę – šventė jūsų, tad tikėtina, jog tą dieną norite praleisti su jums artimais ir išties svarbiais žmonėmis, o ne tais, kuriuos privalote pakviesti iš pareigos. Pasikalbėkite su tėvais ir paaiškinkite, kad jūs tikrai gerai nesijausite savo vestuvėse matydami žmones, kurie vėliau galbūt su jumis net nebebendraus.

TAIP PAT SKAITYKITE: Vestuvių planuotoja Laura Vagonė: „Noriu, kad žmonės pamirštų stereotipus“

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt