Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Kodėl balerinos įsižiūri santechnikus?

Santechnikas
Shutterstock nuotr. / Santechnikas
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Profesijos čia, aišku, niekuo dėtos, bet juk būna, jog kartais negalite atsistebėti: kodėl tokie skirtingi žmonės sueina į porą? Vienas geria ir keikiasi, kitas rašo poeziją ir medituoja. „Jai nuvažiavo stogas“, – paskelbia draugės verdiktą, kai jų bičiulė staiga įsimyli gana keistą vyriškį...

Ne iš savo rato. Neišsilavinusį. Negražų net pagal labai jau tolerantiškus standartus. O įdomiausia, kad pasirodo, jog pati moteris (o jai anksčiau tai buvo nebūdinga) parodo iniciatyvą – neria į intymius santykius su tuo keistu objektu ir vėliau nuolat su juo susitikinėja. Pagaliau draugių konsiliumas nusprendžia, kad vyriškis turbūt yra itin geras lovoje. Nes kitų privalumų lyg ir nerasta. Seksologai tokį reiškinį aiškina paprastai: taip pasireiškia instinktas ieškoti genetiškai naujesnio kraujo.

Kaip jis pasireiškia?

  • Toks instinktas moterims prabunda maždaug kas 2–3 metus: jos ima dairytis į visiškas priešingybes, kitų (ir net savo) akimis, visiškai netinkančius joms vyrus. Ne visos moterys tokį savo potraukį realizuoja, daugelis apsiriboja tik svajonėmis suartėti su tuo ar tuo, pasvarstymais, koks tas ar kitas vyriškis būtų lovoje. Tačiau kai kurios moterys tikrai užmezga tokius santykius su vyru, kurį slepia net nuo artimiausių draugių.
  • Moterys trokšta užvaldyti alfa patiną, nes instinktas verčia moterį ieškoti paties stipriausio ir brutaliausio vyro. Beje, vyrai tokį moterų troškimą „užuodžia“ iš tolo... Taigi, savaime suprantama, kad, pavyzdžiui, klasikinio meno sferose tokių alfa patinų tikrai retai pasitaiko, todėl subtilias menininkes kartais labai traukia prie fiziškai stiprių, bet ne itin intelektualių vyrų. Tikrų macho, linkusių elgtis be skrupulų, veikti instinktyviai ir netgi kartais primityviai.
  • Kai kuriose tautose draudžiamos vedybos ne su savo tautybės atstovais. Manoma, kad taip išsaugomas nacijos individualumas. Bet, kaip rodo praktika, būtent tokioje terpėje itin dažnai pasireiškia „naujo kraujo“ paieškos instinktas. Ne paslaptis, kad tokiose uždarose visuomenėse, kur beveik nesituokiama su užsieniečiais, paplitusios tam tikros, tik tos tautybės žmonėms būdingos ligos. Taigi, moterys instinktyviai ieško naujo, šviežio kraujo giminei pratęsti. Ir tai ne ištvirkimas – juk moterys jaučia atsakomybę už savo būsimų vaikų sveikatą.

Beje, yra dar ir kitokio tyrimo duomenų. Kad būtent vaisingomis dienomis (per ovuliaciją) moteris linkusi rinktis macho tipo vyrą. Viskas vyksta instinktyviai – moteris tiesiog galvoja apie vyro stiprumą, fizinę ištvermę, galimą saugumą bei garantiją, kad toks patinas pasirūpins šeima bei galimais palikuonimis. Todėl pastebėkite, mielosios, savo menstruacijų ciklą ir pažiūrėkite, ar tikrai tomis dienomis, kai galite pastoti, jus traukia tie vyrai, su kuriais „prastą dieną“ net neflirtuotumėte ;)

Pagaliau – kas čia blogo, jeigu meniškos sielos moteris susiranda tikrą retroseksualą. Priešybės traukia ir viena kitą papildo!

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt