Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Kodėl bėgame nuo meilės?

Moteris.
123RF.com / Moteris.
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Dėl meilės teoriškai mes visos galime pamesti galvą – jaunos, brandžios, liesos, storos, gražios ir nelabai, vienišos ir ištekėjusios. Visokios. Tik štai vienos leidžiame tam meilės viesului save kažin kur nunešti, o kitos baikščiai tupime kamputyje. Kodėl?

Dėdės psichologai tuojau paaiškintų, kad visos priežastys slypi vaikystėje. Ten mes išmokome daugybę dalykų (dauguma jų, deja, nepritaikomi realiame gyvenime...), bet štai drąsiai nerti į aistros sūkurį – ne.

Ir tai lengvai paaiškinama – kuri mama neraudonuodama ir neprakaituodama yra savo dukrai paaiškinusi kūniškų malonumų ABC? Ne, mamos dažniausiai kartoja, kad „pirmiau mokslai, o paskui bernai“. Ir kad nėra ko dėl jų išskysti, kad jie neverti nė vienos jūsų ašaros ir apskritai, kol baigsite mokslus ir padarysite karjerą, net mintis apie juos geriau išmesti iš gražios jūsų galvelės.  Apie vyrus jos kalba kaip apie rimtą kliuvinį ko nors pasiekti gyvenime. Kalba kalba ir kartais įkalba.

Taigi, įvairiausi draudimai, baimės ir kompleksai taip mus užspaudžia, kad imame bijoti įsimylėti. Nes tai esą gali sukliudyti svarbiems mūsų tikslams. Nes juk mums sakė, kad...

...protingos mergaitės galvos nepameta

Įsimylėjai – vadinasi, esi lengvabūdė pupytė. Ir tau tik vyrai galvoj. Marš prie vadovėlių ir taisytis fizikos pažymio. Ir dabartinė mergaitė, kuriai jau ne 15, o 35, vis dar girdi tą mamos balsą ausyse. Ir ilgais vakarais ją labiau ramina ne šiltas mylimojo glėbys, o kompiuteris, kuriuo pabarškinus kažkaip net sieloje palengvėja.

Taip pat skaitykite: Testas jai ir jam: 36 klausimai, padėsiantys atrasti mylimą žmogų

…jis tavimi pasinaudos ir pames

Tad vis stebite jį ir tikrinate – ar pakankamai karštai myli? O gal jau ruošiasi sprukti, kaip mama sakė? O dieve, jei pames – tai turbūt esu kažkuo kalta, o ką žmonės pasakys? Kad įsimylėjau kaip kvailė ir toliau savo nosies nemačiau? Na, jau ne, geriau iškart pasisaugoti tų meilių-seilių, nei paskui kentėti pamestai!

...geros mergaitės išsirenka gerus vyrus

Jos neapsirinka besirinkdamos gyvenimo partnerį. Štai mama pamatė tėtį ir iškart suprato – rimtas, vertas, perspektyvus. O jei jūs apsiriksite, žinokite, kad pati kalta esta: reikėjo anksčiau žiūrėti, koks jis, o ne skraidžioti padebesiais.

123RF.com/Patraukli moteris.
123RF.com/Patraukli moteris.

...reikia arba idealus, arba jokio

Jėzau, kokį čia parodei – kojos kreivos, išdžiūvęs kažkoks, akiniuotas, mažas, jau nekalbant, kad inteligentiškumo norėdamas neįžiūrėsi. Toks tikrai knarks naktimis, krapštys nosį ir niekada nesusiras normalaus darbo. Tai jei nerandi princo, turbūt pavėlavai – visus geresnius paėmė, o su tokiais trečiarūšiais nėra ko prasidėti. Ilgainiui vis dažniau pagalvojate, kad tikrai – nėra to princo, tai su bet kokiu nėra ko net kalbėtis.

...tu nesugebėsi su juo gyventi

Nes, kaip mama ilgai tikino, abi jūsų rankos – kairės: nemokate nei virtuvėje sukiotis, nei namais rūpintis, tik po internetą naršyti ir nagus lakuotis – koks normalus diedas su tokia lepūnėle prasidės? Na, gerai, pagalvojote – neprasidės tai neprasidės, užtat niekam nereikės demonstruoti, kad nemokate net kiaušinienės išsikepti.

...nėra normalių vyrų!

Toks pareiškimas – gryna kipituliacija. Kitos štai su vyrais, o likę laisvi – nenormalūs: vagys, narkomanai, alkoholikai, užsisėdėję senberniai arba netradicinės orientacijos vyrai. na, nėra normalių vyrų, todėl ir esate viena. bet jei gerai pagalvotumėte ir pamąstytumėte: o kaip jūs pati atrodote aplinkiniams? Ar tikrai ne kokia arogantiška, bambanti, kategoriška, valdinga, visada paniurusi senmergė? Atsigręžkite į save. Kai suvoksite save ir savo klaidas, tai ir bus jūsų atspirties taškas judėti pirmyn.

Taip pat skaitykite: Santykių ekspertai pataria: kaip nepritraukti netikusių vyrų?

Todėl kartais ir sėdi tos 35-erių sulaukusios mergaitės kamputyje, bijodamos rimtų santykių, nes tiki, kad gyvenimas žiaurus, o meilė – tik knygose. Na, gerai, būna ir gyvenime, bet turbūt ne jai, nes ji vargu ar išdrįs nusispjaut į mamos įkaltas tiesas ir mėgins ieškoti savųjų...

Tik kartais širdį suspaudžia, žiūrint į laimingas, kvatojančias ir kojomis žemės nesiekiančias kitas moteris. Atrodo, kad meilė praėjo pro šalį, Ir gyvenimas nenusisekė. Ir dar ta artėjanti Valentino diena su širdelėmis ir bučiniais nuotaiką gadina....

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt