Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kokių moterų vyrai bijo ir lenkiasi iš toli. Tokiai geriau nebūti

Jausminga pora
Fotolia nuotr. / Jausminga pora
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Vyrų ir moterų santykiai yra sudėtingas dalykas ir šio meno kartais tenka mokytis visą gyvenimą. Kai moterys perima daugelį vyriškų savybių, savaime suprantama, kad stipriosios lyties atstovams tai nėra patrauklu.

Demonstruojama valdžia

Didžiausia klaida, kurią galima padaryti moteris, bendraudama su vyru, – būti agresyvi ir kategoriška.

Didžiausia klaida, kurią galima padaryti moteris, bendraudama su vyru, – būti agresyvi ir kategoriška.

Ne atsitiktinai vieni bruožai priskiriami moterims, o kiti – vyrams. Vyrus traukia moterų švelnumas, subtilumas, diplomatija. Jei elgsitės valdingai ir būsite kategoriška, jis jus pradės laikyti ima laikyti konkurente.

Jūs nuolat aiškinate, kad namuose daiktai turi savo vietą, jūs žinote, kad geriausiai važiuoti būtent jūsų nurodytu keliu, jūs tvirtinate, kad jam nederėtų elgtis taip ar kitaip. Jei atpažinote save iš šio aprašymo, sukluskite, nes moteris turėtų skleisti ramesnę, pozityvesnę ir ne tokią agresyvią energiją. Nustokite valdyti visas gyvenimo situacijas ir manyti, kad be jūsų priežiūros viskas sugrius. Patikėkite, taip nebus, pasaulis suksis, kaip sukęsis, o jūs pajusite, kad išeikvojote visą savo energiją.

Moteris turėtų būti už vyrą ramesnė, švelnesnė, jis nenori su jumis kovoti, tai jis daro su vyrais, būkite saugus prieglobstis ir užuovėja.

TAIP PAT SKAITYKITE: Testas: ar esate alfa moteris?

„Shuterstock“ nuotr./Valdinga moteris
„Shuterstock“ nuotr./Valdinga moteris

Kai isterija liejasi per kraštus...

Isterijos, priekaištai ir nuolatiniai barniai nepatinka niekam. Net jei moterys pradės teisintis, kad joms kartais sunku suvaldyti savo emocijas, kai kada pasiteisinimo nėra. Jei vyras girdės nuolatinį jūsų klyksmą ir riksmą, bet net nesupranta, dėl ko visai tai vyksta, tikrai greitai pasipustys padus ir dings iš horizonto.

Elementari situacija: šeštadienio rytas, jis pareiškia, kad visą dieną skirs savo reikalams tvarkyti. Jūs pradeda burbėti, tada rėkti, o vėliau, nežinodama, kaip dar atkreipti dėmesį, pravirkstate. Užuot susitarę, kad, pavyzdžiui, šeštadienio vakarą ar sekmadienio dieną praleisite kartu, jūs iškeliate scena, kuri tikrai sugadins visą savaitgalį. Subtili moteris ras kitokį sprendimą, žinos, kaip gudriai vyrą palenkti į savo pusę.

Visažinės vaidmuo

Jūs skaitėte, matėte, girdėjote, kalbėjote su... Tikriausiai savo nuomonė turite visai įmanomais gyvenimo klausimais. Tačiau jei pradėsite vyrui aiškinti, ką išmanote srityje, kurią turėtų kuo puikiausiai suprasti jis, gali kilti nemalonumų. Patikėkite, niekas nemėgsta visažinių, kurios savo patarimus bruka per prievartą.

Taip, vyrams patinka moterys, su kuriomis yra įdomu kalbėti, jos turi, ką pasakyti ir daug ką išmano, tačiau, kai peržengiama riba, pasidaro nebe taip linksma ir malonu. Net jei žinote ir suprantate, kartais apsimeskite, kad jums reikia vyro patarimo, kad esate sutrikusi ir nežinote, ką daryti. Taip sužadinsite norą jumis rūpintis.

Sėkmės deivė

Be abejo, vyrams patinka, kai jų moteriai sekasi, kai jaučiai sėkminga ir laiminga. Visgi vyrai mėgsta dominuoti, tad jei jums seksis kur kas geriau nei jam, jo savivertė gali sumenkti. Tai nereiškia, kad neturite nesiekti savo užsibrėžtų tikslų, tačiau per daug nesipuikuokite savo pasiekimais, laimėjimais karjeroje. Ypač to nevertėtų daryti, jei matote, kad vyrui, su kuriuos susitikinėjate, šiuo metu nėra pats sėkmingiausias gyvenimo etapas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Žavingi vyrų poelgiai, kurie patinka moterims

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt