Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Kokių moterų vyrai nenori vesti?

Jaunavedžių tortas
Shutterstock nuotr. / Jaunavedžių tortas
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Ji jauna, graži, išsilavinusi, linksma ir netgi mėgsta gaminti. Tik štai vis viena... Bendraamžių vaikai jau ūgtelėję, o mūsų puikioji dama vis tebesvajoja apie šeimą. Gal vyrai akli? Ne. Psichologai teigia, kad į žmonas neimamos moterys tiesiog keistai elgiasi.

Taigi, kokių moterų vyrai nė už ką nenori vesti?

► Paradoksas, bet labai dažnai tokių, kurios itin nori ištekėti. Jeigu potencialiai nuotakai tiesiog ant kaktos užrašyta: „Imk, vesk ir net nesvarstyk!“, apie vedybas artimiausiu laiku tegu ji nė negalvoja.

Kai tik vyras pajunta, kad jam ruošiamasi uždėti apynasrį, iškart deda į kojas. Šiaip jau stiprioji lytisnepasižymi gera intuicija, bet čia išimtis – kiekvienas, net pats nejautriausias tipas, visuomet pajunta begalinį moters veržimąsi ištekėti. Dažniausiai šitaip iš nekantrumo kojytėmis trypia tos, kurios šventai įsitikinusios – laimė jas ištiks tik sumainius aukso žiedus.

Kuriam vyrui patiks, jei po pirmo pažinties vakaro panelė pareikš, kad jai jau metas kurti šeimą, ir ims teirautis jo apie pajamas, buities darbų pasidalijimą, gyvenamąjį plotą? Vienai tokiai damai padėjo psichologas: jis paprašė jos raštiškai pasižadėti, kad dvejus metus ji jokiu būdu netekės. Moteris atsipalaidavo ir... sulaukė ne vieno pasiūlymo tekėti.

► Vyrus užknisa ir idealistės, kurios svajoja apie gražų meilužį oligarchą iš meksikietiškų serialų. Jei jos paklaustumėte, kokio vyro nori, dešimt minučių vardytų geriausias homo sapiens savybes. Visiems, išskyrus ją, aišku, kad joks realus vyras negalėtų konkuruoti su išgalvotu personažu. Štai mergina ir skundžiasi draugėms: tas turtingas, bet žemo ūgio, o anas protingas, bet neturi humoro jausmo. O trečias būtų gerai, bet pienišką sriubą valgo su duona.

Psichologai teigia, kad tokia moteris norėtų gyventi idealiame pasaulyje, nes realusis jos netenkina. Todėl ji ir išgalvoja vyrą-dorybių rinkinį. O juk problema slypi joje: tereikia išmokti priimti realybę tokią, kokia ji yra. Ir įsileisti į savo gyvenimą patinkantį žmogų – kas, kad neidealų.

► Sunkiai antrąją pusę randa ir itin emocingos būtybės. Prisiskaičiusios meilės romanų, jos laukia jausmų audrų, melodramų, aistringo santykių aiškinimosi ir kitokių teatro efektų. Jei jos sutinka ramų, geros širdies žemišką vyruką, kasdien grįžtantį iš darbo tuo pačiu laiku ir ramiai sau kramsnojantį kotletą prie televizoriaus, pasidaro velniškai nuobodu. Taigi jos susideda su alkoholikais, plevėsomis ar vedusiais. Juk reikia dramų!

Tokios moterys dažnai neadekvačiai elgiasi: rodo kaprizus, bando rėksmingai įrodyti savo tiesas ir nenori suprasti kito žmogaus. Psichologai tai vertina kaip infantilumą ir norą išvengti atsakomybės santykiuose su kitu žmogumi. Susivokti padeda supratimas, kad vyrui santuokoje reikia ne kaprizingos mergiotės, o brandžios moters.

► Vyrus atstumia ir pernelyg lengvai prieinamos damos. Jos niekaip negali suprasti: ko tiems vyrams reikia? Juk ji – tikras saldainiukas: puikios figūros, protinga, moka megzti, virti, šokti ir dainuoti. Bet po dviejų trijų aistringų pasimatymų vyrai jas meta. Kodėl? Todėl kad jau po pirmos pažinties jos noriai atsiduoda. Ir vyruko galvoje sukirba klausimas: kiek meilužių ji turėjo ir kiek dar turės?

Tokios moterys itin domisi vyrais. Jei jau koks buvęs bičiulis paskambina, meta visus darbus ir lekia susitikti. Ji prieinama bet kam ir bet kada – todėl, kad prastai save vertina ir žūtbūt vyrui nori įtikti, atleisdama jam šiurkštumą, nedėmesingumą ir šlykštų charakterį. Ir laukia, kada atsiras toks, kuris įvertins angelišką jos būdą ir ves ją. Bet tol, kol ji nepakeis savo elgesio, nepradės labiau save gerbti, vargu ar jos svajonė išsipildys.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Vyras
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt