Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Koks ryšys tarp muzikos ir sekso?

Vaikinas
Fotolia nuotr. / Vaikinas
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Jei kankina mintys, koks naujas mylimasis galėtų būti lovoje, tai išsiaiškinti galima ir gana neutraliu būdu – tiesiog paklausti, kokią muziką jis mėgsta.

Vokiečių laikraštyje Berliner Zeitung išspausdintame straipsnyje psichologas Semas Goslingas, apibendrindamas savo testo rezultatus, teigia, kad galima rasti ryšį tarp muzikinio skonio ir intymaus gyvenimo.

 

Jei jis yra tradicinio roko gerbėjas

Tokie vyrai mėgsta ilgai trunkančius malonumus: būtent jie yra sekso maratonų nugalėtojai ir prizininkai. Vienas orgazmas – nuobodu. Du ar trys per naktį – norma.

 

Jei jis mėgsta indie rock

Jis visai nepasiryžęs aktyviems seksualiniams veiksmams. Užtat su indie rock gerbėju galima ilgai voliotis lovoje, megzti dvasingus pokalbius ir tik po jų šiaip ne taip prieiti prie reikalo. Jo tikrai neįkvėps ekstremalus seksas, vienos nakties nuotykis. Šios muzikos gerbėjas yra iš tų vyrukų, kurie tikrai nepasiūlys: „Žinai, gal sumetam greituką?“

 

Jei jis dievina popmuziką

Dažniausiai jos gerbėjai yra puikios nuomonės apie save ir savo kūną. Jiems nusispjauti, ką apie tai mano moterys. Tokie vyrukai nelinkę į erotinius eksperimentus ir nesiruošia keisti per metų metus nusistovėjusio elgesio lovoje modelio.

 

Jis klauso tik džiazą

Jei jus erotiškai labiausiai nuteikia pasiturintys vyrukai, vargu ar džiazo gerbėjas – jūsų svajonė. Tokių turtuolių kaip Rotšildų tarp džiazo mėgėjų tikriausiai nesutiksite, tačiau šiems vyrams būdingas kūrybiškas požiūris į pasaulį abstrakčiai ir į seksą konkrečiai. Lovoje su juo bet kuri moteris pasijus lyg deivė.

 

Jis švilpauja šlagerius

Jei jam patinka radijo topų viršūnėse karaliaujančios dainelės, neapsigaukite – jis labai rimtas vyras. Toks rimtas, kad tokiems niekams kaip Kamasutra tikrai neskirs savo brangaus laiko. Seksas jam – viena vienintelė poza, po kurios partnerė apdovanojama bučiniu į tą patį skruostą.

 

Jis svaigsta dėl hiphopo

Štai čia pasitaikė jau išradingas vyrukas. Ir dar koks! Nors viešumoje jis kartais sudaro vien savimi susirūpinusio tipo įspūdį, neapsirikite – tai tik kaukė. Likęs su jumis akis į akį, hiphopo mėgėjas padovanos jums tokių nuostabių pojūčių, kad jausitės lyg devintame danguje.

 

Jis klausosi soulo / R’n’B

Tokiam vyrui reikia švelnumo, rūpesčio ir meilės. Ir jis tikrai papustys padus nuo tos, kuri mestels bent menką užuominą apie seksą su sadizmo ar mazochizmo elementais ar apsikeitimą partneriais.

 

Keista, kodėl tarp apklaustųjų neatsirado nė vieno klasikinės ar liaudies muzikos gerbėjo? Tačiau jūs pasiteiraukite savo vyriškio, kokią jis dievina muziką, ir mintyse papildykite vokiečių psichologo S. Goslingo testą...

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 ryšys
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt