Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Meilės formulė: kurį seksualinį partnerį vestis prie altoriaus ir kiek laiko truks santykiai?

Seksuali pora
„Shutterstock“ nuotr. / Seksuali pora
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Naujienų portalo MSN atlikto tyrimo, kurio metu buvo apklausta 2 tūkst. žmonių, pagrindu sukurta meilės formulė atskleidžia, kada vyrai ir moterys būna pasiruošę susituokti ir kiek laiko truks santykiai.

Tyrime dalyvavusių respondentų buvo klausiama, kokios, jų nuomone, yra svarbiausios sėkmingų ir ilgalaikių santykių sudedamosios dalys. Ir nors svarbiausia savybe apklaustieji nurodė partnerio humoro jausmą, gan daug respondentų pabrėžė, kad svarbu ir tai, kiek mylimasis (įskaitant ir juos) prieš tai turėjo partnerių. O magiškasis skaičius, pasirodo, yra 5.

123rf.com nuotr./Santuoka
123rf.com nuotr. / Santuoka

25 proc. abiejų lyčių respondentų nurodė, kad idealiausia, jei antroji pusė prieš juos būtų turėjęs / -usi 4 seksualinius partnerius, nors 21 proc. vyrų vis dėlto dar tikėtųsi, kad jų išrinktoji iki jų būtų dar nekalta.

Taigi, jeigu jūsų mylimasis ar mylimoji yra penktasis (-oji), su kuriuo (-ia) permiegojote, remiantis šiuo tyrimu, jis arba ji geriausiai ir tinka santuokai.

Kuo tas penketukas toks jau magiškas?

„Pradėdami rimtus santykius daugelis žmonių tikisi, kad jie truks amžinai. Vis dėlto tik pasiekę penktąjį savo seksualinį partnerį, mes galiausiai apsisprendžiame, ko iš tikrųjų ieškome. MSN sukurta meilės formulė gali padėti suprasti, kokių savybių turėtume ieškoti savo partneriuose“, – paaiškina psichologė ir santykių ekspertė Corinne Sweet.

Ko santykiuose ieško vyrai ir moterys?

„Shutterstock“ nuotr./Seksuali pora
„Shutterstock“ nuotr. / Seksuali pora

Atlikta apklausa patvirtino tai, ką žinojome visuomet – moterys ieško vyro, kuris gali jas prajuokinti. Ir ne tik moterys mėgsta juoktis, humoro jausmas žavi ir vyrus.

Nors tiek vyrai, tiek moterys sutinka, kad juokas yra gerų santykių pagrindas, vis dėlto abi lytys sutaria ne dėl visko.

123rf.com nuotr./Seksuali pora
123rf.com nuotr. / Seksuali pora

Tokie stereotipai, kad moterys vertina savo partnerio protą, o vyrai – savo partnerių išvaizdą, atrodo, vis dar yra visiškai teisingi. Vis dėlto abiejų lyčių požiūris dėl sekso gerokai skiriasi. Štai atliktos apklausos metu 26 proc. vyrų tvirtino, kad geras seksas yra nepaprastai svarbus laimingiems ir geriems santykiams, tuo tarpu taip kategoriškai nusiteikusių moterų tebuvo 13 proc.

„Kaip rodo mūsų sukurta meilės formulė, kiekvienos lyties teikiama pirmenybė tam tikriems santykių aspektams gali nulemti tai, kiek laiko jie bus kartu. Nors ši apklausa ir parodė, kad vyrams santykiuose seksas itin svarbus, tačiau bėgantis laikas ar skirtingas poros libido visa tai gali apversti aukštyn kojomis“, – tikina C. Sweet.

Meilės formulė: kiek laiko truks jūsų santykiai?

Pasiruoškite skaičiuoklę, čiupkite į rankas pieštuką ir apsišarvuokite kantrybe, nes meilės formulė išties yra gan sudėtinga. Argi jus tai stebina? Atlikę reikiamus skaičiavimus, sužinosite, kiek laiko truks jūsų dabartiniai santykiai.  

Formulė atrodo štai taip (x - daugybos ženklas):

8 + (5 x Y) – (2 x P) + (9 x Hm) + (3 x Mf) + J – (3 x G) – (5 x (Sm – Sf)) x 2) + 2 + U + (1,5 x C) = L

Vietoj formulėje esančių raidžių įvertinkite ir įrašykite skaičius:

Y: metų skaičius (kiek laiko abu partneriai pažinojo vienas kitą, kol jų santykiai tapo rimti).

P: poros buvusių seksualinių partnerių suma (tarkime, mergina turėjo 3 partnerius, o vaikinas 5 partneres, tuomet čia įrašykite 8).

Hm: įvertinkite, kiek vaikinui svarbus atvirumas santykiuose (vertinkite penkių balų skalėje, kur 1 reiškia, kad atvirumas nerūpi, o 5 – kad atvirumas labai svarbus. Jei testą atlieka mergina, pasistenkite atspėti arba paklausti savo partnerio).

Mf: įvertinkite, kiek merginai svarbūs pinigai santykiuose (vertinkite penkių balų skalėje, kur 1 reiškia, kad pinigai nerūpi, o 5 – kad pinigai labai svarbūs. Jei testą atlieka vaikinas, paklauskite savo partnerės).

J: įvertinkite nuo 1 iki 5, kiek jums santykiuose svarbus humoras. Savo ir vaikino atsakymus sudėkite ir į formulę įrašykite sumą.

G: įvertinkite nuo 1 iki 5, kiek jums santykiuose svarbi gera išvaizda. Savo ir vaikino atsakymus sudėkite ir į formulę įrašykite sumą.

Sm ir Sf: įvertinkite nuo 1 iki 5, kiek jums santykiuose svarbus seksas (Sm – vaikino vertinimas, o Sf – merginos).

U: įvertinkite nuo 1 iki 5, kiek jums abiems bendrai svarbu turėti gerus uošvius.

C: įvertinkite nuo 1 iki 5, kiek jums abiems bendrai svarbūs vaikai santykiuose.

Na, o dabar atlikite formulėje nurodytus matematinius veiksmus ir sužinosite, kiek laiko truks jūsų santykiai.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt