Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Miego pozos atskleidžia, ar jus tenkina santykiai su mylimuoju

Mylimieji
„Shuterstock“ nuotr. / Mylimieji
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Miegodami su savo mylimuoju ar mylimąja, visuomet stengiatės laikytis atstumo ar kaip tik kuo labiau prisiglaudžiate?

Atsakymas į šį klausimą, pasirodo, gali atskleisti subtilius jūsų santykių aspektus. Mylimieji, kurie vienoje lovoje miegodami labai susiglaudžia ar miega apsikabinę, yra kur kas laimingesni už tuos, kurie miega skirtingose lovos pusėse. Bent jau tokius rezultatus atskleidė Edinburge vykdyta apklausa, rašo womenshealthmag.com.

Fotolia nuotr./Miegas
Fotolia nuotr./Miegas

Tyrimui atlikti tūkstančio respondentų buvo paklausta, kokie yra jų miegojimo įpročiai šalia savo mylimųjų. 86 proc. apklausoje dalyvavusių porų, kurios tikino naktį mėgstančios glaustytis, tvirtino, kad ir jų santykių kokybė yra labai gera, o 66 proc. mylimųjų, kurie tikino naktį miegantys per nedidelį atstumą vienas nuo kito, sakė, kad yra tiesiog patenkinti savo santykiais. Negana to, apklausa parodė, kad naktį svarbūs ir prisilietimai – net 94 proc. mylimųjų, kurie naktį mėgsta miegoti apsikabinę arba susikibę rankomis, nurodė esantys labai patenkinti savo santykiais ir tik 68 proc. tų, kurie naktimis nemėgsta liesti savo mylimojo, galėjo pasakyti tą patį.

Žinoma, ši apklausa dar tikrai nereiškia, kad jums vertėtų susirūpinti dėl savo santykių, jei naktimis nemėgstate itin daug glaustytis, tačiau jei nuolat miegate skirtingose lovos pusėse, galbūt retkarčiais vertėtų paįvairinti miego stilių? Pabandykite nors vieną naktį užmigti susiglaudę ir apsikabinę – juk artumas ir meilė vienas kitam tikrai padės ne tik geriau užmigti, bet ir kur kas saldžiau išsimiegoti!

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt