Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Moterys viliotojos. Kaip atpažinti skirtingus tipus

Paslaptinga moteris
Fotolia nuotr. / Paslaptinga moteris
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Sakoma, kad vyro lengvai nesuviliosi, jei šis nenorės arba bus patenkintas savo santykiais. Visgi yra moterų, kurios geba apsukti vyrus aplink pirštą jiems net nespėjus susivokti. Tačiau moterys turėtų žinoti, kokiomis kaukėmis prisidengia vilioklės.

Paslaugi kolegė

Jei vyras jums sako, kad darbe nėra patrauklių kolegių, tikriausiai jis meluoja. O tarp kolegių tikrai yra viena kita, kuri dar tik ieško savo antrosios pusės.

Kai kurios moterys labai gudrios – bando vyrus suvilioti iš pirmo žvilgsnio visai nekaltais dalykais, pavyzdžiui, paprašo padėti sutaisyti sugedusią mašiną.

Ir, deja, yra tokių moterų, kurioms visiškai nesvarbu, ar vyras jau sukūręs šeimą, ar ne. Ji dažniausiai randa progų pasimeilinti: kavos pertraukėlės, firmos vakarėliai, pietų pertraukos ir pan. Vienintelis būdas nukreipti dėmesį nuo jos – būti pačiai žavingiausiai savo vyrui. Tad pasitelkite tik jums žinomus ginklus, kad jis norėtų kuo daugiau laiko praleisti su jumis ir po darbo skubėtų į jūsų glėbį.

Patarėja ir visažinė

Ak, visos moterys mėgsta kalbėti, patarinėti. O jei dar yra vyras, kuriam reikia pagelbėti savo samprotavimais – tai tik pirmyn. Ji brandi, išmano psichologinius niuansus, žino kam ką ir kada pasakyti, duoda naudingų patarimų. Vyras siūlo nueiti į restoraną, kurį rekomendavo „ji“, paprašo iškepti pyragą, kurio į darbą atsinešė „ji“. O jei dar išgirsite, kad dovaną gimtadienio proga padėjo išrinkti toji viską išmananti visažinė, gali apimti tikras siutas. Jei jūsų vyras itin dažnai vadovaujasi kolegės, draugės ar pažįstamos duotais patarimais, sukluskite.

Gera draugė

Visi turime draugų ir vyrai, be abejo, gali turėti draugių moterų. Juk nepulsite priekaištauti dėl senos draugės, kuri parašė žinutę. Kai kurios moterys, turėdamos savitų ketinimų, gali vaidinti itin gerą draugę: siūlyti kartu išgerti kavos, nueiti į kiną ir pan. „Tai yra tik paprasčiausia draugystė, jau taip seniai nesimatėme, tiek daug visko įvyko, smagu būtų pakalbėti“, – teigs ji. Visgi ir vyras turėtų atkreipti dėmesį, jei tokie siūlymai kartojasi dažnai. Tikriausiai tokia mergina ar moteris turi slaptų ketinimų. Aišku, nederėtų drausti bendrauti su senomis draugėmis, tačiau atkreipkite dėmesį į jų elgesį. Juk jūs žvelgiate visai kitaip nei jūsų vyras ir galite pastebėti pavojingus signalus.

TAIP PAT SKAITYKITE: 9 intelekto tipai. Kuriam priklausote jūs?

Vida Press nuotr./Pasimatymas
Vida Press nuotr./Pasimatymas

Tai, kuriai reikia pagalbos

Kai kurios moterys labai gudrios – bando vyrus suvilioti iš pirmo žvilgsnio visai nekaltais dalykais, pavyzdžiui, paprašo padėti sutaisyti sugedusią mašiną.

Juk tikras vyras būtinai padės vargšei moteriai, kuri tikriausiai nieko nenutuokia apie automobilius. Tai – jo šventa pareiga, juk jis buvo auklėtas padėti, jei žmogui iškilo bėda. Būtent tokiu būdu nieko neįtardamas jis gali įklimpti į tikrus spąstus. Atkreipkite dėmesį, ar aplinkui nesisukioja tokia, kuriai nuolat prireikia vyriškos pagalbos.

Ar buvusioji – pavojaus signalas?

Jokia moteris nėra patenkinta, jei vyras bendrauja su savo buvusiąją. Aišku, yra situacijų, kai to neįmanoma išvengti, pavyzdžiui, turi bendrų vaikų iš praėjusios santuokos. Visgi kai kurios gali norėti bendrauti ir artimiau, vis rasti priežasčių susitikti. „O kas čia blogo, juk mes tiek laiko buvom kartu, turime daug bendro“, – net nesukdama galvos gali atšauti ji jums. Sunerimti reikėtų, jei moteris tampa itin dėmesinga, rūpestinga, gal pasiūlys nueiti į koncertą, nes turi du atliekamus bilietus. Kaip reaguoti jums? Ogi ramiai, nekelti scenų, nes toks elgesys parodo jos beviltišką padėtį. Tačiau atvirai pasikalbėti su vyru tikrai nepakenktų.

Koketė – rimtas iššūkis

Tai bene pavojingiausias tipas, nes ji gali maskuotis kaip gera draugė, kolegė, buvusioji ir pan. Šio tipo moterys stengiasi patikti visiems vyrams. Deja, retam vyrui pavyksta prieš jas atsilaikyti. Neretai jos siekia vyro tik dėl to, kad papildytų savo ir taip ilgą sąrašą ir patenkintų savimeilę. Jos komunikabilios, moka užmegzti artimą ryšį, pasižymi humoro jausmu ir dažniausiai atrodo fantastiškai. Tokių moterų vilionės iš pradžių labiau primena žaidimą, tačiau gali peraugti į meilę. Geriausia, jei vyras negalėtų likti vienas su tokia moterimi, nes tai – tikrų tikriausia pavojus.

Vida Press nuotr./Makiažas
Vida Press nuotr./Makiažas

Tos, kurioms negalioja jokios moralės normos

Neturinčią moralės įsitikinimų ir einančią per visas barikadas moterį atpažinti nesunku. Aišku, geriausia, kad tokia jūsų vyro kelyje nepasitaikytų. Priešingu atveju jis gali būti pakirstas kaip nekaltas žvėriukas. Jų gali pasitaikyti bet kur: darbe, tarp draugų ar gerų pažįstamų. Problema ta, kad jai negalioja jokios taisyklės, ir jei vyras jai patinka, tikrai nesvarbu, ar jis vedęs. Jei žinote, kad pažįstamų rate yra tokia moteris, neleiskite vieno vyro į draugų vakarėlį, tačiau ir nekontroliuokite – eikite kartu, palaikykite jam kompaniją, būkite geriausia pašnekovė ir vilioklė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Dalykai, kurių vyrai nepasako moterims

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt