Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Nuo ko priklauso moters orgazmas?

Intymios pozos, kurios kaitina
Fotolia nuotr. / Mylimieji
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Mokslininkai teigia: nuo dydžio. Bet vyro pasididžiavimo dydis čia nieko nereiškia!

Anorgazmija, arba negalėjimas patirti lytinio pasitenkinimo, yra tikrai rimta bėda: moterys tuomet kenčia nuo galvos skausmų, tampa nervingos, gali susirgti depresija ir neurozėmis. Gydytojai dažnai joms pasiūlo kreiptis į seksologą, nors patys pripažįsta, kad joks gydymas negarantuoja orgazmo „sugrįžimo“.

Amerikiečių mokslininkai dar kartą patyrinėjo šią opią problemą: eksperimentui jie pakvietė 30 moterų, kurioms 32 metai. Dešimt iš jų niekada nepatyrė orgazmo arba patiria jį išimtinai retai. Likusios savo lytiniu gyvenimu nesiskundė. Moterų dubens sritis buvo tiriama magnetinio rezonaso tomografija – vienu iš pažangiausių ir saugiausių šiuolaikinės medicinos tyrimo būdų.

Paaiškėjo, kad orgazmas priklauso nuo klitorio dydžio: kuo mažesnis šis organas, tuo didesnė tikimybė, kad moteris visai nepatirs ar patirs mažesnį lytinį pasitenkinimą. Be to, pasirodo, kad turi reikšmės ir klitorio padėtis: kuo jis toliau nuo makšties, tuo didesnė tikimybė nepatirti orgazmo.

„Nors žmogaus seksualines funkcijas gana sudėtinga tyrinėti, bet mums pavyko nustatyti ir įrodyti, kad klitorio dydis ir jo padėtis turi lemiamą įtaką moters orgazmui“, – leidiniui LiveScience pranešė mokslininkė Susana Oakley. Taigi, moters orgazmas tikrai priklauso nuo dydžio, bet ne nuo vyriško organo...

Be to, nuvainikuotas iki tol buvęs sureikšmintas G taškas. Dabar svarbesnis – taškas K (klitoris).

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt