Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Patraukliausios vyro kūno vietos

Vyro kūnas
Shutterstock nuotr. / Vyro kūnas
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Nors sakoma, kad moterys myli ausimis, tai tiesa tik iš dalies. Būtų sudėtinga taip imti ir pamilti riebalais liūliantį, apsileidusį vyriškį, nepaisant visų jo dvasios klodų ir turtinės padėties... O mus traukia, aišku, vyriški bruožai. Ir būtinas priedas prie jų – geras humoro jausmas.

Trikampio formos figūra (dar vadinama „balalaika“). Platūs pečiai, siauri klubai, ištreniruotas pilvo presas su „pagalvėlėmis“ ir, aišku, ne „antiškas“, o nedidelis stangrus užpakaliukas.

Apatinio žandikaulio linija. Išraiškingas apatinis žandikaulis mums asocijuojasi su vyrišku ryžtingumu. Mielieji, mums patinka, kai pykstate: tuomet įsitempę veido raumenys jums suteikia dar daugiau vyriškumo. Todėl moterys dažnai nevalingai siekia paglostyti vyro smakrą. Ypač jei jis papuoštas trijų dienų barzdele...

Stiprios rankos su išryškėjusiomis venomis. Kai kurioms damoms jos kelia vos ne ekstazę. Atrodo, tokios rankos kilstelės jus kaip plunksnelę, stipriai priglaus ir gins nuo  pasaulio negandų.

Nugaros viršutinės dalies raumenys. Gražūs skulptūriški sportuojančio vyro pečiai – tikras susižavėjimo objektas. Ir nebūtina tų pečių matyti nuogų – užtenka, kad vyras nusimestų švarką ir pro marškinių audinį išryškėtų raumenys.

Akys. Ne visoms moterims patinka išryškinti raumenys. Na, bet šelmiškas akių žvilgsnis traukia visas be išimties. Ir tos akys turėtų būti geros, svajingos bei ryškiai mėlynos. Tiek jau to – tiks bet kurios spalvos, svarbu, kad į mus žvelgtų su susižavėjimu.

Lūpos. Vienareikšmiškai jos yra viena iš erotiškiausių vietelių. Taip, mums irgi patinka putlios lūpos: nėra nieko seksualiau už tarsi netyčia prikandantį apatinę lūpą gražuolį.

Plaukai. Dažniausiai moterų nuomonės skiriasi. Vienos dievina trumpus kariškus „ežiukus“, kitos – hipišką kasą, trečios – meniškai apylygius, stilingai sušukuotus vyro plaukus, kuriuos taip malonu liesti. Tačiau  bet kurį žavų vyrą gali sugadinti jam netinkantis ar senamadiškas kirpimas.

O kas patinka jums? Kas, kaip sakoma, pakerta kelius? Ir ką išvydusi pasipūtusi damutė tampa murkiančia švelnia katyte?

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 3 Raumuo Lytis Vyras
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt