Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Pirmoji naktis – ir paskutinė...

Aistra
Fotolia nuotr. / Aistra
Šaltinis: „Edita“
0
A A

Šmaikštus posakis, kad intymūs santykiai – ne priežastis pažinčiai, ko gero, kartais visai teisingas...

Daugybė žmonių patiria vienos nakties nuotykių, tačiau ne visi perauga į rimtus santykius. Motyvų ryžtis vienkartiniam seksualiniam kontaktui gali būti pačių įvairiausių: artumo, aistros troškimas, noras sužavėti partnerį, užmegzti su juo dar artimesnius santykius. Svaigi naktis baigiasi, išaušta rytas ir judu atsisveikinate. Kaip vėliau paaiškėja, visiems laikams... Kodėl taip įvyksta?

Nekoks seksas

Būna taip, kad žmogus lyg ir patrauklus: mielas, protingas, gerų manierų, tačiau kai reikalai pakrypsta intymumo link, staiga visa tai išsisklaido. Tiesiog pajunti, kad šis vyrukas – ne tau. Bet sakyti, kas nepatiko, nesmagu: pernelyg delikati tema, kad svarstytum ją su nelabai artimu žmogumi. Tad belieka ištarti „Susiskambinsime!“  ir išsiskirti… neapsikeitus telefonų numeriais. Galbūt jis sutiks moterį, kuriai bus idealus meilužis. Baigti santykius jų nė nepradėjus, ko gero, geriausia išeitis. Bent jau liksite sąžininga.

Jam nepavyksta

Ką čia slėpti: jei smagiai praleidę vakarą ir kone įsimylėję vienas kitą puolate vienas kitam į glėbį, o partneriui taip ir nepavyksta susijaudinti, nusivylimas neišvengiamas. Šito vyruko greičiausiai daugiau nebematysi: vyrai, kuriems nepavyksta įrodyti savo vyriškumo (ką darysi, tokia jų logika), vengia partnerės, tapusios jų nesėkmės liudininke. Ir paguodos žodžiai „Viskas gerai, nesirūpink, visiems taip nutinka, pabandysime kitą kartą“ nepadės. Analogiška besimezgančių santykių baigtis gali įvykti ir kai seksas tetrunka vos kelias minutes. Dėl partnerio „kaltės“.

Nėra poreikio tęsti santykių

Vienos nakties seksą mieliau renkasi vyrai, kurie dėl kokių nors priežasčių nenusiteikę rimtiems santykiams: bijo atsakomybės, nenori nieko keisti savo gyvenime, o gal tiesiog neturi galimybių. Lygiai taip pat ir moterys: veltis į rimtą romaną neketina, tačiau neatsisako progų intymiai praleisti laiką. Puiku, jei abiejų partnerių poreikiai ir požiūris į tai sutampa.

Partneriai – draugai

Apskritai geriausia nepainioti draugystės su seksu. Ypač jei draugas turi antrąją pusę. Vienos nakties nuotykis su draugu dažniausiai nutinka spontaniškai, kai įsiaudrinate nuo alkoholio, negalvojate apie pasekmes. Išsisklaidžius intymumui, abu greičiausiai pasijuntate nejaukiai. Ir, jei nė vienas nepuoselėjote minčių tapti pora, meilės romano nepradėsite. Puiku, jei pavyks išsaugoti ankstesnį draugiškumą.

Per daug alkoholio, per daug kalbų

Normalūs vyrai nemėgsta nei išgėrinėjančių, nei įkaušusių moterų. Vyras, kuris nori su jumis užmegzti rimtesnius santykius, nesistengs nugirdęs temptis į lovą. O tas, kuriam rūpi tik tuo kartu išlieti seksualinę energiją, – taip. Taigi, jei net neprisimenate, kaip atsidūrėte jo glėbyje ir kas apskritai tarp judviejų vyko, nesistebėkite, kad daugiau nebematysite jo. Atgrasyti vyrą nuo tolesnio bendravimo lygiai taip pat gali ir kvailos moters kalbos, nepaliaujamas tarškėjimas.

Tai, kas lengvai pasiekiama, neįdomu

Moteris, kuri kariasi vyrui ant kaklo, daug tikėtis negali: vyrams (kurių kraujyje vis dar gyvybingas medžiotojo instinktas) tiesiog neįdomu, kai gali pernelyg lengvai sugauti grobį. Jis pasiūlė pasimylėti, iškart sutikote arba, dar blogiau, pati pasiūlėte, jis neatsisakė: taip prasideda tik abiem pusėms naudingi sandėriai, o ne įkvepiančios meilės istorijos… Moterims taip pat nesinori leistis į draugystes su vyrais, kurie keičia partneres kaip kojines ir kurie po pirmųjų pažinties minučių skuba į lovą. Žinoma, galima puoselėti iliuzijas, kad štai ties jumis jis ir baigs savo meilės žygius, bet tai dažniausiai būna saviaupgaulė.

Nesutampa požiūris į kontracepciją

Daugelis vyrų pageidauja mylėtis be prezervatyvo. Jei partnerį mažai pažįstate ir nesate tikra, ar galite pasikliauti juo, rizikuoti tikrai neverta. Moters saugumu nesirūpina savanaudžiai, atsakomybės nejaučiantys vyrai, o šios savybės tikrai nesuteikia „papildomų taškų“ partneriui. Be to, tikėtis, kad gal viskas bus gerai arba kad vienintelės nakties partneris puls rūpintis jumis ir „per klaidą“ atsiradusiu kūdikiu, jei pastosite, – itin neatsakingas sprendimas.

Tiesiog netinkate vienas kitam

Jei abu radote bendrą kalbą kompanijoje, nebūtinai ją rasite meilės guolyje. Kūno kalba turi savas taisykles, mat ji nemeluodama perteikia tai, ką iš tiesų žmogus jaučia. Geras seksas – tarsi puikus šokis: abu partneriai jaučia vienas kitą, judesiai sinchroniški, ritmas vienodas… Ar norėtumėte dar kartą šokti su partneriu, kuris visą šokį mindo kojas ir strakalioja ne į taktą? Taigi... Greito išsiskyrimo priežastimi gali būti ir elgesys po intymaus suartėjimo. Pavyzdžiui, jei vos tik pasimylėjęs jis šoka iš lovos ir prilimpa prie kompiuterinių žaidimų arba ji stveria telefoną ir čiauška draugei, kokį nuostabų seksą ką tik patyrė. Neverta tęsti to, kas, akivaizdu, neturi jokios ateities.

Seksualinis egoizmas

Nė vieno nenudžiugins partneris, kuris tegalvoja apie savo norus. Sekse tai gali pasireikšti ir itin ryškiai, ir skambėti potekstėje. Savanaudis, tik savo pojūčiais besirūpinantis vyras negali tikėtis ilgalaikių santykių, jei tik moteris, žinoma, gerbia ir vertina save. Antros meilės nakties greičiausiai nesulauks ir moterys, kurios mano, kad stengtis turi tik partneris ir pamiršta, kad seksas – tai tas atvejis, kai į vienerius vartus nežaidžiama.

Ir vis dėlto…

Ar gali vienos nakties nuotykis tapti rimtų santykių pradžia? Žinoma, taip, jei netikėta aistra perauga į susižavėjimą, o šis – į sielų bendrystę. Taip, jei partneriai supranta, kad rado tai, ko ilgai ieškojo.

„Edita“
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 3 Naktis Aistra Seksas
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt