Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Prancūziško bučinio instruktažas

shutterstock_139884175
Shutterstock nuotr. / Aistra
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Prancūziškas bučinys... Nereikia analizuoti jokių statistinių duomenų, organizuoti apklausų, gilintis į mokslinius tyrimus, skaityti specialių straipsnių ar erotinės literatūros, kad visi – moterys ir vyrai – prieitų prie vienos ir tos pačios neginčytinos tiesos – jis pats populiariausias ir be konkurencijos pats jausmingiausias.

Prancūziškam bučiniui nėra lygių! Juk būtent juo labiausiai priartėjama prie mylimo žmogaus ir geriausiai pavyksta atskleisti savo gilius, paslaptingus jausmus. Tačiau pasitikslinkite, ar iš tiesų nieko nepraleidžiate?

Kas yra prancūziškas bučinys?

Esmingiausias šio bučinio bruožas – jis nepamirštamas. Jei šis lūpų ir liežuvių susiliejimas iš tiesų būna prancūziškas, tuomet šis bučinys virsta nepakartojamu ekstravagantišku jausmų spektakliu. Prancūziškas bučinys – specifinis: jis pajėgus sukelti virtinę nemalonumų ir kartu akimirksniu įžiebti nepakartojamos aistros laužą, suartinti du įsimylėjusius žmones.

Kaip taisyklingai bučiuotis prancūziškai?

Per daug neaušindamos burnos pasakysime, kad prancūziškas bučinys – tai liežuvių kontaktas. Jo atlikimo technika pasižymi dideliu įvairiapusiškumu. Tarkime, plušti gali ir abiejų partnerių liežuviai, ir vieno jų. Bučinio pradžioje tiesiog šiek tiek praverkite burną ir, žvelgdamos į antrąją pusę viliokiškai, laukite, stebėkite, ką nuspręs, kokių veiksmų imsis partneris. Jeigu santykiuose drąsesnė esate jūs, tuomet, nieko nedelsdamos, imkite iniciatyvą į savo rankas: užmerkusios akis įsivaizduokite, kad mylimojo burna – tai jūsiškė. Darykite joje tuos pačius veiksmus, kokius galite atlikti savojoje: švelniai vedžiokite liežuviu, galite palytėti mylimojo dantis, bet tai darykite atsargiai ir subtiliai. Juk nepamirškite, tai – prancūziškas bučinys!

Shutterstock nuotr./Aistringa pora
Shutterstock nuotr. / Aistringa pora

Kai šie veiksmai pabos, imkitės ko nors naujo. Pavyzdžiui, jeigu jūs ir jūsų vaikinas ar sutuoktinis esate gurmanai, pajuskite nenusakomą malonumą skanaudami įvairiausių apetitą skatinančių delikatesų, pagardindami juos prancūziškais bučiniais. Sutikite, šie abu malonumai tarpusavyje labai panašūs, o apie tai, ką drauge pajusite šiuos du dalykus sujungę į vieną, net sunku nupasakoti žodžiais...

Ką daryti su liežuviu?

Mielosios, kad partneriui nuo jūsų made in France bučinių net keliai linktų, privalote pasitikėti savimi. Nebus šio pasikliovimo jausmo – neparagausite tikrojo prancūziško bučinio skonio. Tad jei paklausysite šio mūsų patarimo, pačios nustebsite, kaip puikiai pavyks įkaitinti ne tik partnerį, bet ir pačias save. Taigi... iš pradžių prisiglauskite lūpomis prie mylimojo lūpų, paskui iškiškite liežuvį ir susiliekite su partnerio liežuviu. Kai tik jie susitiks, pajusite, kaip jūsų kūnu nuvilnija neapsakomai maloni, jaudinanti ir šiurpuliukus kelianti šiluma, šokteli kraujospūdis, beprotiškai ima tvinkčioti širdis, prakaituoti delnai... Žaisdami vienas su kitu liežuvių galiukais, netrukus pajusite jūsų abiejų sielų susiliejimą. Argi neįstabi prancūziško bučinio magija?!

Tačiau kad ir kokia žodžiais nenusakoma euforija jus būtų užvaldžiusi, nepamirškite dviejų ypač svarbių dalykų – subtilumo ir atsargumo. Pasak seksologų, didžioji dalis jaunų žmonių siaubingai bučiuojasi prancūziškai ir  partneriai vienas kitam liežuvių susipynimo metu suteikia ne malonumą, o priešingai –didelį diskomfortą. Tarkime, kai kurie  stipriosios lyties atstovai taip giliai įbruka liežuvį, kad antrajai pusei net darosi sunku kvėpuoti. Taigi kreipiamės į jus, mieli vyrai: nepamirškite, kad nemažai moterų būna pernelyg drovios, jog jums apie tai pasakytų, ir tyliai kenčia visus nepatogumus. Tad geriausia išeitis, praversianti abiem pusėms, – kontroliuokite, stebėkite save ir, be abejo, nepersistenkite.

Ar vyrams patinka, kai kandžiojamas jų liežuvis?

Dauguma stipriosios lyties atstovų atsakytų „taip“. Bet kaip tai padaryti tinkamai, tiksliau – būtent subtiliai prancūziškai? Atsargiai suspauskite dantimis antrosios pusės liežuvį ir švelniai pakandžiokite jį, tarsi tikrintumėte, ar jūsų dantys aštrūs. Mylimasis patirs žodžiais nenusakomą malonumą, jei tik būsite švelnios ir atsargios. Beje, nenustebkite, jei jis ne iš karto pripras prie tokios jūsų bučinių manieros, tačiau, neilgai trukusios, pačios įsitikinsite, kad nuo šio jūsų kiek laukinio liežuvio pakandžiojimo jį užplūs neapsakomas susižavėjimas, geidulio banga. O žinote, kokia iš to geriausia nauda? Būtent dėl prancūziško bučinio partneriai ima vienas kitu labiau pasitikėti. Visa tai glaudžiai susiję su psichologija: pasąmonėje vyrai suvokia, kad antroji pusė galėjo įkąsti skaudžiai, bet ji to nepadarė. Vadinasi, ja iš tiesų galima pasikliauti.

Fotolia nuotr./Lūpos
Fotolia nuotr. / Lūpos

Ar visos bučiuojasi prancūziškai?

Ne. Kai kurioms dailiosios lyties atstovėms arčiau širdies tiesiog bučiuoti partnerio lūpas. Nors nuskambės gana neįprastai, bet ir be prancūziško bučinio įmanoma išgyventi ir netgi patirti malonumą. Jei dėl kokių nors priežasčių šio pobūdžio bučiniai jums nepriimtini, tuomet nevilkinkite laiko ir, kol dar reikalas nepasiekė aukščiausio aistros taško, iškart apie tai prisipažinkite partneriui – mylimasis į tai turėtų sureaguoti pagarbiai. Arba siūlome jums štai tokią išeitį – galite vyrui suteikti progą pakeisti skeptišką jūsų nuostatą dėl prancūziškų bučinių. Sutikite, juk gali būti ir taip, kad jis savo prancūziškais bučiniais jums taip apsuks galvą, jog paskui retoriškai tik klausite savęs: „Ir ką anksčiau sau galvojau! Kodėl tam priešgyniavau?“ Visgi... jeigu niekas nepavyks, tuomet vyrui teks su tuo susitaikyti.

Ar galima bučiuotis prancūziškai be liežuvio?

Deja, ne, nes šio bučinio pamatas – tai partnerių liežuvių kontaktas. Tad jeigu su partneriu bučiuojatės prancūziškai, jūsų liežuviai privalo prisiliesti vienas prie kito mažiausiai porą kartų.

Ar normalu, jei žmogus šiek tiek nervinasi prancūziško bučinio metu?

Taip, tai įprasta situacija. Bučinys, susipynus liežuviams, yra ne mažiau svarbus už seksą. Jis įaudrina, tampa tarsi savotišku tiltu, padedančiu žmonėms atskleisti gerokai intymesnius savo jausmus. Prancūziškas bučinys su partneriu jus akimirksniu sujaudins ir be galo suartins, o to pasiekti paprastais apkabinimais, sutikite, ne taip jau paprasta. Ir dar – jei šio bučinio metu jūsų viduje tarsi viskas verčiasi aukštyn kojomis, vadinasi, jūsų nervų sistema veikia kaip laikrodis.

Shutterstock nuotr./Aistringi įsiymylėjėliai
Shutterstock nuotr. / Aistringi įsimylėjėliai

Kaip ilgai gali tęstis prancūziškas bučinys?

Normalus laikas – nuo 30 sekundžių iki 5 minučių. Daugumai porų įprastai pakanka minutės, tačiau jei iš tiesų norite pajusti prancūziško bučinio „charakterį“ ir iki soties pasimėgauti juo, tuomet jums tektų bučiuotis 3–5 minutes. Atminkite – po kokybiško prancūziško bučinio jūs su mylimuoju garantuotai būsite be galo susijaudinę, jūsų abiejų kvėpavimas taps aštrus ir su pertrūkiais, o skrandyje pajusite jums visiškai nepažįstamą jausmą.

Kaip intensyviai reikia dirbti liežuviu?     

Intensyvumas neturi būti didelis, ypač lūpų susiliejimo pradžioje. Taigi pradėti derėtų nuo trumpų švelnių bučinių, pamažėle ir tolygiai pereinant prie aistringų ir gilių prancūziškųjų. Kaip jau minėjome, nei mylimasis, ne jūs nesinerkite iš kailio kuo giliau įkišti liežuvio į partnerio burną, nes tuo nepasieksite ir nepajusite nieko, išskyrus oro stygių ir vėmimo refleksus. Būkite su partneriu atsargios, švelnios ir tik tuomet prancūziškas jūsų bučinys bus toks, koks iš tiesų turi būti...

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt