Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Profesionalios meilužės patarimai – jam ir jai

Patenkinta mergina
Shutterstock nuotr. / Patenkinta mergina
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Yra moterų, kurios pačios pasirenka tokį vaidmenį: žaisti su vedusiais vyrais kaip žaisliukais, o kai nusibos, pakeisti juos jaunesniais ar turtingesniais. Kompanijoje tokia moteris kelia vyrų susidomėjimą ir moterų neapykantą, bet... Gal verta įsiklausyti į jos patarimus? Beje, kai kurie punktai net primena nuostatas iš geišų gyvenimo...

► Taisyklės įsimylėjusioms vedusius:

Pirmoji taisyklė: niekada su vedusiu nebendraukite ilgiau kaip tris mėnesius! Kitaip prie jo priprasite, o su įpročiais sunku kovoti... O tiek laiko tikrai užtenka, kad vedęs vyriškis dėl jūsų pamestų galvą.

Antroji taisyklė: vedęs vyriškis jokiu būdu negali būti vienintelis geras dalykas jūsų gyvenime. Mylėkite jį, būkite šalia, garbinkite jį ir niekada nieko neprašykite. Tačiau jis turėtų užimti antrą vietą ant pjedestalo po jūsų darbų, studijų, draugių, šeimos, pomėgių. Visada perskambinkite jam, kai nekelsite telefono, ir kaltu balsu paaiškinkite, kad negalėjote kalbėti – reikalai... Jei tik galėtumėte, paskirtumėte jam visą gyvenimą, bet jūs dar jauna ir labai labai užsiėmusi savo karjera. Jei norite kurį laiką būti su juo, neverskite jo pavydėti. Nes jam juk reikia naivios mergaitės, kuri NIEKADA nekeltų jam problemų. Jų jis turi ir namie.

Trečioji taisyklė: tapkite jo drauge. O tam reikia labai nedaug: tik tylėti ir klausytis. Net jeigu ir labai nuobodu, nepamirškite šypsotis ir kartoti, koks jis protingas, sumanus, gražus ir geras, kaip jūs jį dievinate, juo žavitės ir didžiuojatės. Kartokite jam, kad jis – pats nuostabiausias vyras pasaulyje. Ir atsiminkite: JIS TUO TIKI! Greitai jis ims jumis pasitikėti, išsipasakos visą gyvenimą ir netgi parodys (galbūt) kai kuriems draugams. Tai jau pirma mažytė jūsų pergalė.

Ketvirtoji taisyklė: nieko jo neprašykite, nieko nesitikėkite. Tegul jis būna užtikrintas, kad nekenksite jo vedybiniam gyvenimui. Juk jūs – tik žavus jo priedas. Nekalbėkite su juo apie jo žmoną. O kam? Su jumis jis turi pamiršti visas problemas, o žmona – viena iš jų. Ir, dėl Dievo meilės, tik jau nereikalaukite jo daugiau dėmesio ir nepūskite lūpyčių, kai jis susiruoš namo.

Penktoji taisyklė: užsukite į sekso reikmenų parduotuvę. Turėtumėte jo seksualines fantazijas nuspėti jam apie jas dar net nepagalvojus.

Taigi: jūsų vaidmuo – kvailutės įsimylėjusios moters. Kai ateis X valanda ir reikės su juo atsiveikinti (pamenate – po trijų mėnesių!), ašarodama prisipažinkite, kad per daug jį mylite, kad galėtumėte išardyti jo šeimą, tad geriau jums išsiskirti. Neužmirškite pridurti, kad beprotiškai gaila, jog susitikote pernelyg vėlai. Jei tikrai negalite be jo gyventi, o ne tai tik įsikalbėjote, po išsiskyrimo parašykite jam žinutę, kad nenorite iš jo nieko reikalauti, bet negalite ir gyventi be jo. Taigi, duodate jam mėnesį apsipręsti – ir, jei ką, lauksite jo su lagaminais. O per tą mėnesį neskambinkite jam ir neatsakykite į jo žinutes.

► Taisyklės nuskriaustoms žmonoms:

Pirmoji taisyklė: jei sužinojusi, kad vyras turi kitą, nusprendėte ne skirtis, o išsaugoti santuoką, pirmiausia neišmeskite jo iš vedybinio guolio. Galima suprasti, kad dabar vyras jums – šlykštus melagis, nedorėlis, išdavikas, į kurį net žiūrėti nesinori. Bet... tuomet jo lauks ta, kuri apgaubs švelnumu. Ir pirmąjį raundą jūs pralaimėsite.

Antroji taisyklė: vos tik susipykusi, nerėkite, kad tegul jis nešdinasi pas tą savo, na, kaip ji... Na, pas tą mergą. Nes ir išsinešdins. Apsimeskite, kad apskritai jums amnezija. Ir jūs absoliučiai pamiršote apie tą kitą personą. Ištroškinkite jam skanų troškinį, pamaitinkite, pakasykite nugarą, paklausinėkite, kaip darbas, kaip draugai, išsiveskite į svečius. Lyg niekur nieko.

Trečioji taisyklė: tapkite geresne meiluže. Ir jums praverstų apsilankyti sekso reikmenų parduotuvėje. Ir nusipirkti iš koto verčiantį peniuarą ir dar keletą erotiškų daikčiukų. Drąsiau! Juk jūs tikrai geriau pažįstate savo vyrą, nei ta naivi mergaitė ašarotomis karvės akimis.

Atsiminkite, kad savo vyrui esate geresnė už bet kurią pasaulio moterį vien todėl, kad jis kadaise išsirinko jus ir su jumis susiejo savo gyvenimą. Bet tai visai nereiškia, kad juo niekada nesidomės kitos. Ar kad jis nesusidomės kitomis.

► Taisyklės vedusiems ir nuklydusiems vyrams:

Pirmoji ir paskutinė taisyklė: jei jūsų kelyje pasitaikys jauna, naivi, susižavėjusi jumis būtybė, žvelgianti į jus kaip į vienintelį pasaulyje vyrą, netikėkite, kad esate išskirtinis. Ir kad ji negali be jūsų gyventi. Dar ir kaip gali! Kai tik jūs atsidursite ant jos slenksčio su lagaminu, ji išpūs savo naivias akeles ir prisipažins, kad suklydo. Kad tai, pasirodo, nebuvo tikra meilė. Ir jums teks slinkti namo kaip primuštam šuniui. Bet grįžęs pasižiūrėkite į veidrodį. Ką matote? Ar nuoširdžiai tikėjotės, kad laisvai, jaunai, gražiai merginai toks papleręs tėtukas tikrai reiškia visą gyvenimą? Jūs jai – tik antrarūšis vyriškis. Kuriuo, geriausiu atveju, ji pasinaudos, išsunks ir išmes...

Jei žaidžiate jūs, tai žaidžia ir ji. Ir net jeigu jai rodote dėmesį, dar nereiškia, kad renkatės jūs. Paprastai renkasi moteris, savo elgesiu parodydama, ar trokšta to vyro draugijos, ar ne. Taigi – renkasi ir medžioja moteris! Jūs – tiesiog dar vienas eilinis jos trofėjus...|

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt