Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Karštas Valentinas: kokie apatiniai vyrams seksualiausi?

Ji
Fotolia nuotr. / Ji
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Artėja Valentino diena, per kurią vyrai mylimosioms mėgsta dovanoti seksualų apatinį trikotažą (niekis, kad ne visada nuperka tinkamo dydžio!). Seksologai apklausė vyrus, su kokiais apatiniais drabužėliais moterys jiems atrodo ypač gundančiai.

58 proc. vyrų prisipažino, kad toks dalykėlis kaip apatiniai – būtinas. Bet štai 32 proc. kažkodėl įsitikinę, kad moterys turėtų dėvėti tik kažką vieną, t. y. arba kelnaites, arba liemenėlę. Likusieji – be nuomonės.

Dėl vieno vyrai sutinka – jiems gražiausia tai, kas slypi po visais tais apdarėliais. Jeigu moterys, kaip bebūtų gaila, nevaikšto pusnuogės, tenka taikstytis ir su tais gražiais daikčiukais, kuriuos dauguma laiko „dovanėlės įpakavimu“, o dovaną, žinia, visada svarbu gražiai ir originaliai supakuoti.

Pasirodo, svarbiausia vyrams – apatinio trikotažo spalva. Dauguma norėtų savo moteris matyti „įpakuotas“ į raudonos spalvos apatinius. Nieko nuostabaus, juk raudona – aistros spalva, kelianti tam tikrų asociacijų. Energija, veržlumas, aktyvumas, pasitenkinimas...

Antrojoje vietoje – juodi apatiniai. Jie itin seksualūs, ypač nėriniuoti ir šiek tiek peršviečiami.

Trečiojoje, kaip jau galima numanyti, – balta spalva. Be to, vyrai pabrėžia, kad balta turi būti sniego baltumo, o ne pieno, šampano ar kūno atspalvio.

Pasak vyrų, patys neseksualiausi yra rožinės ir žydros spalvos apatiniai. Moterys tuo klausimu turi savo nuomonę. Ne iš vienos griežtos biuro damos esame girdėjusios, kad jos dievina rožinį apatinį trikotažą, nes tokios spalvos drabužių dėl savo statuso s tiesiog negali sau leisti. Visokie linksmų spalvų, gėlėti ir languoti apatiniai drabužėliai kasdien tiesiog pakelia nuotaiką. Na, o gundantys juodi ar balti nėriniuoti – telieka  gundymams...

Kokios kelnaitės vyrų akims patraukliausios? Čia jau nuomonės skiriasi. Vieni ypač žavisi nėriniuotais šortukais, kiti – kelnaitėmis su juostele (stringais). Yra ir besiūlių sportinių modelių gerbėjų. Tik vienu klausimu sutaria visa vyrija – kažin ar daugumai moterų tai patiktų – jie pageidauja kuo daugiau raištelių, kaspinėlių ir kitų barbiškų dalykėlių.

Neginčytina, kad vyrai (o ir moterys!) mėgsta įvairovę, tad verta eksperimentuoti su spalvomis, audiniais ir modeliais. Visgi nederėtų pamiršti, kad nepatogus (nors ir labai gražus) apatinis trikotažas vargu ar jus papuoš. Tiesa tokia – nebūtina mokėti gražiai juos dėvėti, geriau išmokti dailiai juos nusimesti...

Žodžiu, geri apatiniai drabužėliai yra tokie, kokius vyras norėtų kuo greičiau nuo jūsų nuvilkti. Štai toks ir yra gyvenimas – susidedantis iš mažų momentų mozaikos.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt