Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Rytinio „greituko“ privalumai

N-18
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Jei jūsų kolega nuolat vėluoja į rytinius susirinkimus, tai visai nereiškia, kad jis pro pirštus žiūri į savo pareigas. Gal jo žmona rytais yra itin aktyvi?

Pripažinkime, kad žadintuvo skambesys nėra pats maloniausias garsas ankstyvą rytmetį, kaip ir po jo besibeldžiančios į galvą įkyrios mintys apie darbus ir buitį (arba atvirkštine tvarka). Tad kodėl rytinio kėlimosi nepavertus erotišku žaidimu? Mokslininkai teigia, kad tie, kurie dieną pradeda pasimylėję, yra sveikesni ir laimingesni už kitus.

Mat rytinis seksas padeda organizmui pasigaminti hormono oksitocino, kuris tiek moterims, tiek vyrams sukelia euforišką įsimylėjimo būseną visai dienai. Be to, atrodysite patrauklesni ir netgi sustiprinsite savo imuninę sistemą. Na, bent taip teigia knygų apie seksą autorė amerikietė Debby Herbenick.

Na ką, įtikinome, kad ryte, nors ir vaikai už sienos, visai svaigu atsiduoti „greitukui“? Štai keletas patarimų:

  • Nustatykite kuo malonesnę žadintuvo muzikėlę, o vos praplėšusi akis nusimeskite antklodę ir imkite tyliai masažuoti jautrias savo partnerio vieteles. Patikėkite, jis visai nesupyks, kad buvo anksti pažadintas. Na, nebent atsiprašytų ir mikliai nubėgtų į vonios kambarį „priduoti šlapimą analizei“.
  • Galite atsikelti pirma, išsivalyti dantis mėtine pasta ir pažadinti miegantį vyrą oraliniu seksu... Tikrai nemėginkite to daryti vos išsikrapsčiusi iš akių traiškanas. Po nakties burnoje gausu bakterijų, kurių galite palikti ant penio.
  • Dar vienas dalykėlis, kuris paverčia rytinį seksą nepamirštamu – tai prasidedančios dienos šviesa. Tik jau nebandykite kompleksuoti dėl tariamų savo trūkumų, riebalų ratukų ar celiulito; jų niekas nė nepastebi – tik jūs. Sužavėkite partnerį savo nuogumu: ypač jei nuolat slepiate kūną po dukslia pižama ar kažkelinto nublukimo etapo naktinukais.
  • Vyro organizme naktį kaupiasi testosteronas, taigi pasinaudokite tuo, kad jo „kareivėlis“ ryte būna kokybiškos kovinės parengties. Negi leisite jam sudėti ginklus? Tegu šaudo. Ir ne tuščiais šoviniais.
  • Kai tik atsibusite, prisiglauskite prie partnerio ir įkvėpkite jo odos kvapo. Pensilvanijos universiteto mokslininkų nuomone, muskusu dvelkiantis vyrų prakaito kvapas moterims pakursto seksualinį geismą.
  • Kol dar snaudžiate, atsukite nugarą partneriui, įsitaisydama „šaukšto“ poza. Jo rankos galės klaidžioti po jūsų kūną... Atminkite: jūs neturite laiko vystyti rytinio sekso scenarijaus – atsiduokite greitai ir aistringai. Tinkamiausia – šuniuko poza, kai vyro „kareivėlis“ labai giliai įsiskverbs į pažintą ir gerai ištyrinėtą žemę...
  • Netempkite malonumo. Seksas auštant neturėtų trukti ilgai. Priešingai! Nes tokia ir yra „greituko“ esmė. Beje, jei dar turite laiko, bent 10 minučių saldžiai nusnūskite. Puiki dienos pradžia, prasidedanti orgazmu!
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt