Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Santuokinio gyvenimo mitai

Pora keliauja
Shutterstock nuotr. / Pora keliauja
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Pamirškite esą seniai patvirtintas gyvenimiškas geranoriškų tetulių tiesas – santuokos pradžioje jums bus kalama į galvą, ką daryti ir ko nedaryti, kad gyventumėte ilgai ir laimingai. Jei viskas priklausytų tik nuo apdulkėjusių postulatų, niekas nesiskirtų, taigi suabejokite tomis „tiesomis“.

Kartais nugyventi laimingą gyvenimą galima nepaisant visų taisyklių, o kartais, norint gyventi „taip, kaip reikia“, viskas subyra į šipulius. Taigi turbūt reikėtų vadovautis sveiku protu... Kokiais mitais kartais aplimpama? kokie stereotipai ydingi?

Ginčai veda tiesiai į skyrybas. Į skyrybas veda ne ginčai, o neišsakytos problemos. O jeigu jūs nenurysite nuoskaudų ir spręsite problemas (kad ir triukšmingai), tai jūsų santuoka tik stiprės.

Niekada nemiegokite atskirai! Aišku, miegokite, jei taip patogiau. Tarkime, partneris knarkia, jūs sergate, o gal tiesiog susipykote ir norite pabūti viena. O jei gimė kūdikis, ir jums patogiau miegoti su vyru atskirai? Prisitaikykite prie situacijos. Yra porų, kurios turi savo kambarius ir romantiškai vaikšto vienas pas kitą „į svečius“. Kaip karaliai.

Niekada neatostogaukite po vieną! Jei pakankamai laiko skiriate vienas kitam, galite pabūti ir atskirai. Juk kiekvienas privalome turėti asmeninės erdvės. Jei norite tingių atostogų prie šiltos jūros, kurių jis nekenčia, o svajoja apie žvejybą su draugais – kam kankintis kartu?

Laisvalaikį leiskite tik abu. Jam nebūtinai turi patikti jūsų hobiai, kaip ir jums – jo vyriškos pramogos. Tik bėda, kad moterys itin mėgsta savo vyrus perdėtai kontroliuoti. Atleiskite vadeles, tegul jūsų vyriškis pravėdina plaučius krepšinio ar futbolo varžybose.

Svarbiausia santykiuose – sąžiningumas. Žvelgiant globaliai – be abejo. Bet ar tikrai norite, kad jis žinotų visas smulkmenas apie jūsų buvusius santykius ir nekaltą flirtą darbe?

Kai gyvenant kartu ateina nekoks periodas – viskas baigta! Dviejų žmonių santykiams būdingas bangavimas: pakilimai ir nuopoliai. Neverta panikuoti dėl pirmojo trumpalaikio atšalimo ir aimanuoti, kad bendras gyvenimas baigtas. Galima tą laikotarpį ramiai išlaukti arba dėti pastangas, kad krizė greičiau pasibaigtų.

Ir jokių kitos lyties draugų! Svarbiausia – pasitikėti savo žmogumi ir savimi. Jei jam neramu, supažindinkite vyrukus. Bet dažniausiai neramiau būna moterims, ypač, jei jo vaikystės draugė graži...

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt