Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Santykių ekspertai pataria, kaip užmegzti santykius su vyru

Pora
Fotolia nuotr. / Pora
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Pataria santykių ekspertai Šarūnas ir Silvija Mažuoliai.

Skaičiau jūsų komentarus šiame portale. Smagu, kad galima rasti patarimą žmonėms, kaip išsaugoti tarpusavio santykius arba juos pagerinti.

Norėčiau pasiteirauti jūsų,  kaip surasti antrąją pusę, užmegzti santykius moteriai dideliame mieste, jei vyrų skaičius, palyginti su moterų, smarkiai skiriasi? Ar yra kokių sėkmės receptų? Kur lankytis? Kaip elgtis? Ir pan. Mano manymu, kad moteriai nereikia daryti NIEKO – sutikti antrąją pusę galima kad ir prekybos centro žuvų skyriuje. O daryti kažką specialiai yra nepatrauklu, nemiela ir neverta pastangų. Į moterį, kuri ieško vyro ir vaikšto į pasimatymus, net ir vyrai žiūri kitaip, tarsi su panieka, kaip besisiūlančią, nereikalingą. O tos, kurios vaikšto į klubus, geria, kariasi girtiems vyrams ant kaklo – vis tiek nieko nesuranda. Taigi, ar gali būti koks receptas 46 m. išsiskyrusiai vilnietei?..

Sveiki, pirmiausia norime pastebėti, kad esate sukaupusi ne vieną žalingą įsitikinimą, kuris tikrai trukdys jums užmegzti gražius santykius ar netgi apskritai užmegzti kontaktą su vyru. Baimė, kad vyrų skaičius yra mažesnis, kad „padorių nebeliko“, o visi tinkami išvažiavo į užsienį, kamuoja ne vieną moterį. Žiūrint per tokią prizmę, nenuostabu, kad atrodo, jog tikimybės kažką sutikti apskritai nėra. Mūsų klausimas jums – kiek vyrų jums reikėtų? Ar užtektų vieno? Kaip manote, gal visgi yra tikimybė, kad vienas laisvas ir tinkantis jums vyras dar liko dideliame Vilniaus mieste? Rekomenduojame padėti į šalį statistiką – šiuo atveju ji jums tikrai nereikalinga.

Nežinome, kas jums įpiršo idėją, kad vyrai su panieka žiūri į moteris, vaikštančias į pasimatymus, bet mums tokių vyrų sutikti neteko. Turite susikūrusi įdomų moters, vaikštančios į pasimatymus vaizdą, – tai ta, kuri klubuose girta vyrams kariasi ant kaklo. Toks klaidingas stereotipu virtęs įsitikinimas taip pat pakiš jums koją pažintyje ir santykiuose. Pažadame, nerekomenduosime eiti į naktinius klubus ar vartoti alkoholį, tačiau apie pasimatymus pakalbėkime...

Nesutinkame su jūsų teiginiu, kad moteriai išvis nereikia nieko daryti, jog atkreiptų vyrų dėmesį. Šiuolaikinėje visuomenėje tos, kurioms visada užtenka tik pasirodyti tarp vyrų, turi atitinkamai atrodyti ir atitikti žurnalų ir filmų išlepintą vyrų skonį. Be to, tai dar nereiškia, kad vyrai imsis iniciatyvos kalbinti, o tie, kurie imsis, nebūtinai bus tinkamiausi kandidatai ilgalaikiams santykiams. Dalis šaunių, puikiai santykiams tinkamų vyrų nėra gana drąsūs ir turintys pakankamai įgūdžių, kad užkalbintų patikusią moterį, ypač jei ši net nesidairo į šalis ir yra susikaupusi ties savo reikalais. Patikslinsime, kai rašėme apie moteris, kurios nieko nedarydamos atkreipia į save dėmesį, toli gražu nerekomenduojame sekti jų pavyzdžiu ar teigiame, kad tai yra vienintelis metodas ryšiui užmegzti. Apie veiksmingus, paprastus ir visai nevulgarius metodus pakalbėsime vėliau.

Kai moteris nebijo pati parodyti palankumo ženklo vyrui ar net žengti žingsnelį ryšiui užmegzti pirma, ji turi daugiau galimybių sutikti labai šaunų, ištikimą ir ilgalaikiams santykiams sutvertą vyrą, užuot tik laukusi ir... sulaukusi donžuano.

Sutinkame, kad antrąją pusę galima sutikti ir žuvų skyriuje. Tačiau jei moteris kuo skubiau prilėks prie prekystalio, nusipirks, ko reikia, ir, nuleidusi akis, nudums savais keliais, net ir drąsiausias vyras neturės progos jos užkalbinti. Nepaisant to, kad vyrai yra išlepinti moters išvaizdos, dar labiau juos traukia rami, atsipalaidavusi, šilta ir besišypsanti moteris. Signalai, kuriuos verta siųsti patikusiam vyrui, nėra vulgarūs ar seksualūs, bet duodantys vyrui suprasti, jog jam saugu prieiti ir pakalbinti. Toli gražu ne visos moterys moka maloniai, šiltai bendrauti su vyrais ir ne vienas vyras yra nudegęs nuo tokių moterų, todėl neskubės bandyti dar sykį, jei nėra tikras, kad ir vėl nesulauks grubaus atsako. 

Taigi moters užduotis šiuo atveju – paskatinti vyrą ir parodyti jam, kad prieiti ir užkalbinti yra saugu. Tam užtenka šiek tiek ilgiau pažiūrėti į akis ir nusišypsoti. Jei vyras stovi šalia ir, tarkime, renkasi prekes iš lentynos, galima užkalbinti jį paklausiant ko nors apie jo pasiimtą prekę, pasakant, kuri yra jūsų mėgstamiausia, jei vyras ilgai neišsirenka. Jis gali būti taip susikaupęs ties savo reikalais, kad net nematys, kas stovi šalia jo, jei moteris nežengs kažkokio žingsnelio parodyti, kad ji yra. Žalingas įsitikinimas, kuriuo yra tvirtai įsitikinusios kai kurios moterys – esą jei vyras nesugeba prieiti pats, toks ir nereikalingas. Tiesa ta, kad tie vyrai, kurie labai pratę kalbinti moteris ir imtis iniciatyvos, neretai yra profesionalai tik šioje srityje. Kai kalba pakrypsta apie ilgalaikius santykius, jie savo pomėgio kalbinti moteris gali ir toliau neapleisti. Ar norėtumėte tokio?..  Kai moteris nebijo vyrui pati parodyti palankumo ženklo ar net žengti žingsnelį ryšiui užmegzti pirma, ji turi daugiau galimybių sutikti labai šaunų, ištikimą ir ilgalaikiams santykiams sutvertą vyrą, užuot tik laukusi ir... sulaukusi donžuano.

Pasimatymai bet kokiu atveju bus būtina santykių pradžios dalis. Kaip kitaip ketinate pažinti vyrą, su kuriuo planuojate kurti santykius? Moteriai rekomenduojama vaikščioti į pasimatymus netgi su keliais vyrais tol, kol su kuriuo nors iš jų nepradės megztis rimtesni santykiai. Vyrai dėl moters, kuri turi daugiau nei vieną kandidatą, yra labiau linkę pasistengti ir pakovoti dėl jos. Kai vyras žino, kad yra vienintelis ir moteris niekur nuo jo nedings, jis gali greitai atsipalaiduoti, neberodyti tiek dėmesio ir neskubėti įsipareigoti. Nebent moteris moka parodyti, kad nesitaikstys su apsileidimu. Deja, parodyti tai taip, kad vyras nepabėgtų, yra menas ir reikalauja subtiliai derinti švelnumą ir malonų elgesį su charakterio tvirtumu, t. y. dvi visiškai priešingas medalio puses. Kita priežastis, dėl ko iš pradžių verta turėti daugiau nei vieną kandidatą yra ta, kad taip moteris neprisiriš prie vieno vyro ir nebandys „išspausti“ su juo santykių bet kokia kaina. Toks santykių prievartavimas prie nieko gera neprives, ypač jei moteris turi baimę, kad šis jos sutiktas vyras yra vienintelis padorus visame mieste.

Negalime teigti, kad nebūna atvejų, kai moteris ir vyras susitinka visai netikėtai labai neįprastoje vietoje ir vienas kitam iškart patinka. Tačiau nesutinkame, kad moteris, neturinti pakankamai bendravimo su vyrais įgūdžių ir turinti aibę įsitikinimų, kaip vyras turi ar neturi elgtis, galės tokius santykius išlaikyti. O bendravimo su vyrais meno mokomasi šiek tiek studijuojant vyro ir moters psichologijos žinias ir tiesiog bendraujant su jais bei mokantis iš patirties. Tam verta vaikščioti į pasimatymus ne tik ieškant vyro, bet tiesiog gerai leidžiant laiką ir bendraujant. Ir tikrai nebūtina per juos svaigintis ar ištvirkauti.

Dažniau lankykite vietas, kuriose paprastai nesilankote ir kuriose gali būti vyrų. Kadangi dauguma žmonių mina tuos pačius maršrutus kiekvieną dieną – namai, parduotuvė, darbas, susitikimas su draugėmis, namai – didžioji dalis sutinkamų žmonių šiame maršrute taip pat yra tie patys kiekvieną dieną, tad sveika pakeisti aplinką ir išbandyti kažką nauja. Sėkmės jums sutikti antrąją savo pusę, kad ir kur bei kokiomis sąlygomis tai nutiktų!

Tekstas – Silvijos Mažuolienės


DĖMESIO! Jums su partneriu kyla sunkumų, kurie kartina jūsų santykius? O gal neduoda ramybės kokie komplikuoti širdies reikalai (tarkime, nesiseka rasti antrosios pusės, užmegzti santykių ir pan.)? Drąsiai siųskite klausimą mums el. paštu ji24.lt@zlg.lt. Santykių ekspertai Šarūnas ir Silvija Mažuoliai mielai atsakys.

P. S. LABAI PRAŠOME KLAUSIMUS RAŠYTI TIK LIETUVIŠKOMIS RAIDĖMIS!

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Vienišumas
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt