Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Santykių ekspertas Šarūnas Mažuolis pataria: kai ištekėjusiai moteriai patinka kitas

Jis ir Ji
Shutterstock nuotr. / Jis ir Ji
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

„Esu ištekėjusi, bet patinka kitas. Ką daryti?“ – toks klausimas yra sukirbėjęs ne vienos moters galvoje... „Tad ką daryti?“ – klausiame Šarūno.

Gedmanto Kropio nuotr. / Santykių ekspertas Šarūnas Mažuolis
Gedmanto Kropio nuotr. / Santykių ekspertas Šarūnas Mažuolis

Nėra atsakymo, ką daryti ar ko nedaryti. Yra tik veiksmai ir jų rezultatai, kurių, deja, neįmanoma numatyti. Vis dėlto įvertinkime kelis galimus variantus.

Ką reiškia žodžiai „patinka kitas“? Su vyru sutariate puikiai, bet simpatija, naujas susižavėjimas audrina vaizduotę, kvepia nuotykiu? Ar sutuoktinių santykiai byra į šipulius, vyras seniai netenkina (o gal niekada ir netenkino) kaip partneris, o netikėtai pasitaikęs kitas žmogus, pasirodo, yra kaip tik tas, ko visada troškote, bet netikėjote, kad galite sutikti?

Kai horizonte pasirodo kitas žmogus, pirmiausia pažiūrėkite, ką jau turite šalia. Daug metų kartu, nusibodęs ir su krūva trūkumų sutuoktinis? Stop! Žmogui įprasta galvoti, kad už kaimyno tvoros žolė visada žalesnė. Nauja simpatija sunkiau prieinama, nematote jos kiekvieną mielą dieną nuo ryto iki vakaro, tad  įsivaizduojate, koks šis vyras puikus, įdomus ir šaunus, neturėdamos nė menkiausio supratimo apie realią situaciją. Jis atkreipė į jus dėmesį, tad jaučiatės pakylėta, svarbi, ypatinga? Gal tik truputį, bet to trupučio, palyginti su tuo, ką turite su vyru, pakanka. Auga ir vystosi tai, į ką kreipiame dėmesį. Kuo daugiau jo kreipsite į naująjį kandidatą, tuo daugiau rasite įrodymų, kuo jis geresnis už jūsų vyrą, o jūsų vyras prastesnis už jį. Sustokite ir į abu pažvelkite kiek įmanoma objektyviau. Pasikalbėkite su žmonėmis, kuriais pasitikite, ir paklauskite jų nuomonės apie esamą situaciją. Paskui simpatiją spėsite nubėgti, nes ant kortos dabar statote savo santykius su dabartiniu partneriu.

Jei santykiai gana atviri ir artimi, jūs mylite savo vyrą, tik santykiuose trūksta to trupučio KAŽKO, ką suteikia naujai atsiradęs žmogus, atvėrusi kortas galite sulaukti įdomių rezultatų – jūsų antroji pusė prisikels kaip Feniksas iš pelenų ir vėl prisiminsite, kodėl esate su juo.

Naujų kandidatų pasitaiko ir gali pasitaikyti ne kartą. Tai, kad pirštą puošia žiedas, o pase yra antspaudas, nedaug ką sulaiko. Ypač jei moteris linkusi rimčiau pasidairyti į kitus arba esami santykiai netenkina, o simpatija, užsimezgusi su kitu vyru, gana stipri. Gali būti, kad jūsų vyras, kažkada buvęs šaunus ir dėmesingas, staiga tapo priedu prie televizoriaus valdymo pultelio, o naujas žmogus suteikia tai, apie ką  seniai svajojate. Labai tikėtina, jog jūsų sutuoktinis kuo puikiausiai galėtų padaryti tą patį, jei žinotų, kuo gali baigtis toks jo nedėmesingumas. Pasakykite jam. Nelyginkite jo su nauju kandidatu, tik užsiminkite, kas vyksta, ir leiskite suprasti, kad jis nėra vienintelis, kuris trokšta jūsų dėmesio. Jei buvo laikas, kai jūsų vyras kaip tik buvo tai, ko norėjote šalia savęs, pabaksnojimas ir parodymas, jog galite čia pat išslysti pro pirštus, vėl pažadins jame medžioklio instinktus.

Kita situacija, jei ištekėjote dėl to, kad taip jau išėjo, o santykiai niekada nebuvo tenkinantys. Nauja simpatija gali nunešti kaip cunamis, jei užuodžiate, kad gali užsimegzti puikūs santykiai. Galbūt kaip tik taip ir yra, o gal tai desperatiškas bandymas pabėgti nuo vienerių santykių prie kitų.

Situacijų tiek, kiek žmonių, tačiau pažvelkime į šitą variantą. Jei santykiai su esamu partneriu prasti – partnerio keitimas retai būna išeitis. Pažvelkite į tai, ką turite dabar, ir išspręskite iki galo esamą situaciją. Surašykite visus pliusus ir minusus. 

Visgi pažiūrėkime į viską blaiviomis akimis: bet koks vyras gali bet kada palikti, apsileisti, nukristi nuo pjedestalo, jei ant jo buvote užkėlusi jį. Galiausiai liksite tik jūs ir jūsų gyvenimas... Žiūrėkite savęs ir savo interesų ir pirmiausia galvokite apie esamus santykius, o nauja simpatija, jei bus lemta, niekur nedings...

Trečias variantas – kurortinis romanas. Patinka dėl to, kad patinka, o už trijų dienų patiks kitas. Čia jau jūsų su vyru sutarimo reikalas, t. y. kiek laisvai vienas kitam leidžiate elgtis ir kiek toleruojate trumpalaikes simpatijas vienas kito gyvenime. Tokių laisvai gyvenančių ir tuo pačiu metu laimingų porų yra nedaug, bet pasitaiko. Jei toks jūsų gyvenimo būdas, tuomet greičiausiai nekyla klausimų, ką daryti, jei patinka kitas...

Baigdamas pridursiu: bendravimas poroje yra vienas pagrindinių veiksnių, išsprendžiančių nemažai problemų. Kuo daugiau partneriai vienas nuo kito slepia, neišsako, kas yra ne taip santykiuose, kas vyksta jų gyvenime ir širdyje, tuo didesnė tikimybė, kad naujai atsiradęs žmogus išardys santuoką. O jei santykiai gana atviri ir artimi, jūs mylite savo vyrą, tik santykiuose trūksta to trupučio KAŽKO, ką suteikia naujai atsiradęs žmogus, atvėrusi kortas galite sulaukti įdomių rezultatų – jūsų antroji pusė prisikels kaip Feniksas iš pelenų ir vėl prisiminsite, kodėl esate su juo. Susižavėti nauju žmogumi lengva, o daugybę kartų iš naujo pamilti tą patį vyrą – štai kur yra aukštasis santykių „pilotažas“.

Tekstas Vaigos Leveckytės

 

DĖMESIO! Jums su partneriu kyla sunkumų, kurie kartina jūsų santykius? O gal neduoda ramybės kokie komplikuoti širdies reikalai (tarkime, nesiseka rasti antrosios pusės, užmegzti santykių ir pan.)? Drąsiai siųskite klausimą mums el. paštu ji24.lt@zlg.lt. Santykių ekspertas Šarūnas Mažuolis mielai atsakys.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt