Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Santykių ekspertas Šarūnas Mažuolis pataria: kai vyrą akivaizdžiai nori nuvilioti kita

Jis ir Ji
Fotolia nuotr. / Jis ir Ji
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Yra trys pagrindinės priežastys, dėl ko kita moteris gali kelti pavojų poros santykiams: tai vyro charakterio nebrandumas, asmenybės tipas ir problemos poros santykiuose. Kartais vienu metu gali suveikti visi trys aspektai. Taigi, ką tokiu atveju daryti? Kovoti už savo meilę ar užleisti vietą?..

Gedmanto Kropio nuotr./Santykių ekspertas Šarūnas Mažuolis
Gedmanto Kropio nuotr. / Santykių ekspertas Šarūnas Mažuolis

Kodėl vyras susigundo kita? Jis tikisi, kad keliauja iš ten, kur jam negerai, į ten, kur geriau. Kai kita moteris su aiškiais ketinimais pasirodo horizonte, paprastai ji apsiginkluoja visu arsenalu sąmoningų ir nesąmoningų signalų, kurie kaip jaukas vilioja kartais net nieko nenutuokiantį vyrą. Štai čia ir ateina išbandymų metas, kuriame savo vaidmenį atlieka krūva skirtingų aspektų. Vyras su tvirtais įsitikinimais, brandžiu charakteriu ir patenkintas esamais santykiais, jei ir matys, kas vyksta, nepuls į avantiūrą ir nerizikuos tuo, ką turi, vien dėl nuotykio. Kai santykiai tvirti ir partneriai pasitiki vienas kitu, kovojimas gali apsiriboti pokalbiu ir situacijos išsiaiškinimu, jei moteris nesijaučia saugi. „Įdomybės“ prasideda tada, kai poros santykiai kliba arba kai vyras nėra pakankamai tvirtas ir brandus, kad neįsiveltų į meilės nuotykį.

 

Profilaktika yra geriau nei gydymas. Tad santykių tvirtinimu ir vyro saugojimu, jei tai iš tiesų rūpi, reikia užsiimti dar tada, kai horizonte nėra juo rimčiau susidomėjusių moterų.  Žinoma, saugojimas nelygu saugojimui. Netinkamas elgesys gali tik pabloginti situaciją. Turiu galvoje, jei kova už vyrą reiškia bandymą sukontroliuoti jį, paranojišką sekimą, kur jis ir ką veikia. Patikėkite, panašūs dalykai veda iš kantrybės ir kenkia poros santykiams. Per didelis pavydas šiuo atveju tik provokuoja konfliktus, kurie ne tik nepadeda išsaugoti mylimąjį, netgi atvirkščiai – skatina jį rimčiau atkreipti dėmesį į kitą moterį.

Kita vertus, taktiškos kovos priemonės, net jei vyras nesiruošia nueiti „į kairę“, suveiks ir kaip vaistas, ir kaip profilaktika.

Būtų gerai, jei vyras neturėtų galimybės vienas likti su juo besidominčia moterimi. Kur galite, važiuokite ar eikite kartu su juo. Nesisiūlykite per prievartą, tiesiog pageidaukite kartu praleisti laiką, jei renkasi įvairi kompanija.

Jei moteris yra jo bendradarbė (ir jei nėra) – kartą per dieną parašykite mielą žinutę, paskambinkite trumpam papasakoti, ką įdomaus šiandien nuveikėte, pamatėte, išgirdote, ar tiesiog pasakykite, kad pasiilgote. Suprantama, dėmesys turi būti saikingas ir subtilus, masinti ir dominti, o ne lietis per kraštus kaip užviręs pienas.

Jei vyras mėgsta išeiti su vyriška draugų kompanija, pasidomėkite kur eis, ką veiks, grįžusio paklauskite, kaip sekėsi. Tai neturi skambėti kaip tardymas pastačius į kampą – tiesiog nuoširdžiai domėkitės juo. Jūsų ginklas – jūs pati. Tik nepersistenkite! Nenatūralumą jaučia kiekvienas žmogus, ir jis dvelkia baime ar pavojumi, o ne meile, žavesiu ir rūpesčiu.

Neišlaviruosite iš kiekvienos pavojingos situacijos ir nenumatysite visų galimų vingių. Geriausia, ką galite padaryti, ir yra geriausia, ką galite padaryti.

Viliojimas yra masinantis žaidimas, ir pasiduoti jam – pagunda didelė. Tad jei jums išties rūpi vyras, pažaisti teks ir jums. Nebent esate brandi, tvirta pora. Tačiau tokiose porose paprastai ir neiškyla klausimų, ką daryti. O jei iškyla, vadinasi, vienokių ar kitokių veiksmų imtis patartina, nes, palikus situaciją likimo valiai, kita moteris gali pasirodyti per daug viliojanti, kad vyras atsilaikytų...

Tekstas Vaigos Leveckytės

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Ekspertas
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt