Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Seksas su kolega. Tabu?

Kolegos
Fotolia nuotr. / Kolegos
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Žinom žinom – tabu. Tačiau jei jis ir ji jauni bei gražūs, niekas taip nesuartina kaip bendras darbas ir bendras stresas…

Naujienų portalas Business Insider atliko tyrimą – buvo siekiama sužinoti, ką amerikiečiai mano apie tarnybinius romanus ir apie „atsitiktinį“ seksą su kolega. Taip buvo sureaguota į Liz Ryan straipsnį „Visa tiesa apie seksą darbe“. Jame teigiama, kad visuomenė pagaliau turėtų pripažinti, jog tai – normalus reiškinys. Buvo apklausta 2 500 žmonių, kurių dauguma teigė, kad turi teisę į romaną su kolega. Net 90 proc. apklaustųjų teigė, kad galima turėti seksualinių santykių su tais kolegomis, su kuriais nesitrini alkūnėmis viename kabinete. Tačiau buvo nustatytos ir šiokios tokios ribos: daugiau kaip pusė įsitikinę, kad nieko gera, jei viršininkas (-ė) užmezga intymius santykius su pavaldiniu. Taip pat beveik visi pritarė, kad nebūtina visam biurui žinoti, jog miegama su ta ilgakoje administratore – paslaptis geriau saugoti.

Apklaustiesiems buvo pasiūlyta išsirinkti vieną iš teiginių, apibūdinančių seksą su kolegomis: „Tai visada blogai“, „Dažniausiai tai blogai baigiasi“, „Tai visai nieko, jei tik nekliudo darbui“, „Tai fantastiška!“. Tik 10 proc. apklaustųjų išsirinko pirmąjį, daugiau kaip 20 proc. – antrąj variantą. Daugiau kaip pusei atrodė, kad jei intymūs santykiai netrukdo bendram darbui – jie visiškai toleruotini. Beje, net 92 proc. atsakiusiųjų į klausimus, pasirodo, yra neabejingi vienam iš savo kolegų ir svajoja apie tarnybinį romaną! O du trečdaliai bando atkreipti nusižiūrėto asmens dėmesį.

54 proc. apklaustųjų jau turėjo intymių santykių su kolegomis, nors daugiausia jų nebuvo nuolatiniai ar ilgai trunkantys. Privengiama tiesioginių viršininkų – su jais ryžosi pasimylėti vos 14 proc. apklaustųjų. Na, o vadovai drąsesni: 35 proc. prisipažino, kad meilės džiaugsmus patyrė su savo pavaldinėmis (-iais). Taigi, daugumos nuomone, saugiausia intymius santykius užmegzti su ant to paties karjeros laiptelio stovinčiu kolega. Beje, net 49 proc. TAI darė savo biuruose!

Į klausimą „Kokios įtakos seksas su kolega turėjo jūsų darbo kokybei?“, dauguma respondentų atsakė, kad jokios. Tik labai maža dalis teigė, jog tai turėjo labai geros ar labai blogos įtakos. Daugumai seksas su kolega niekaip nepadėjo kilti karjeros laiptais, bet ir nepakenkė, tad jie visiškai patenkinti tokiu savo gyvenimo nuotykiu. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 romanas
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt