Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Situacija: vyresnis vyras – kokie santykių privalumai?

Pora.
Shutterstock nuotr. / Pora.
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Kai atsiranda koks nors žavuolis žilais paausiais, nuožmiai siekantis jaunos damos dėmesio, surūgusios kūmutės tuoj pat apkalba: štai dar viena barakuda, kuri suvystė krizinį dėdulę. Standartiškai mąstoma būtent taip, nors būna ir kitaip...

Merginai, kurios akiratyje pasirodo toks a la George‘as Clooney, jau būna nusibodę tie spuoguoti akiniuoti bendraamžiai, varstantys ją alkanais žvilgsniais, nežinantys kur dėti prakaituotas rankas ir sunkiai surezgantys padorų sakinį, kai bando ją pakviesti kavos. Brandus vyriškis įžygiuoja į jos gyvenimą kaip herojus iš filmų: toks visada žino, kaip elgtis su moterimis, ką kada pasakyti, kada pasitraukti, toks rodo dėmesį neįkyriai, bet pavydėtinai profesionaliai.

Galbūt ta mergina nuo vaikystės įpratusi bendrauti su vyresniais žmonėmis – vyresnių seserų, brolių ar net tėvų draugai jai niekada neatrodė žmonės iš kito amžiaus ir kito pasaulio. Ir kai panašaus amžiaus vyriškis ima jos siekti jau ne kaip draugas, jai pasidaro įdomu, kuo visa tai gali baigtis. Be to, tokie santykiai turi ir uždrausto vaisiaus prieskonio: baisu, kad pasmerks draugai ir artimieji, o apie tėvus baisu net pagalvoti...

Taigi, aptarkime tokių santykių pliusus, nes minusus jums pasakys mama ir pavydžios draugės.  

PLIUSAI

1. Jo turtinga gyvenimiška patirtis. Jis moka planuoti savo gyvenimą, kiekvieną jo dieną, turi aiškius prioritetus ir išmano, kaip kurti santykius. Jam nereikia mokytis bendravimo su priešinga lytimi abėcėlės, klupti ir daryti idiotiškas klaidas – jis pakankamai jų pridarė iki jūsų, tad yra vilties, kad kažko pasimokė.

Ir net jei kažkam atrodo, kad tai tarsi tėvo ir dukros santykiai, bet taip nėra: tėvas moko, o vyresnis vyras tik pataria ir parodo, kokios galimybės atsiveria ir kokie pavojai laukia priimant vieną ar kitą sprendimą. Toks patarėjas šalia – neįkainojamas. Nereikia mokėti psichoterapeutui, astrologui ar šiaip kokiam visų galų guru.

Taip pat skaitykite: Pirmasis rytas po meilės nakties: nesuklyskite

2. Su juo kiekviena jausis brandesnė. Tai visai nereiškia, kad per akimirką subobėsite. Jūs tiesiog imsite kitaip mąstyti. Daugelis moterų tiesiog atsisako suaugti, ir, būdamos 28-erių, elgiasi kaip 14-kos metų. Šalia tokio vyro nebesinorės demonstruoti paaugliškų kaprizų.

3. Vyresni vyrai dažniausiai laikosi žodžio. Jie jau suaugo, taigi sugeba įvertinti tiek savo troškimus, tiek kitų žmonių poelgius, todėl tuščiais pažadais nebesimėto. Jie apskritai kalba mažiau už neužsičiaupiančius arogantiškus jauniklius. O jei praveria burną, iš jos dažniausiai išsprūsta kas nors nebanalaus ir apgalvoto. Jie gali ilgai neatskleisti savo jausmų, bet jei sako, kad myli – tai tikrai myli.

4. Šalia jo norėsis tobulėti. Teoriškai to turėtumėte siekti ir be jokio vyro šalia, tačiau toks postūmis tik į gera – jis jus girs, o kartais švelniai pakritikuos. Bet kokiu atveju tai motyvuoja.

Taip pat skaitykite: Šių laikų herojai: 4 populiarūs vyrų įvaizdžiai

5. Su juo jausitės finansiškai stabiliau. Štai dėl ko jums akis kabins pavyduolės... Mylimasis padovanos ne porciją ledų ir pakvies ne pasivaikščioti po parką, o gimtadieniui išsiveš jus į slidinėti ir padovanos tai, apie ką anksčiau tik pasvajodavote. Jis įves jus į suaugusių vyrų ir moterų gyvenimą, kuriame būtumėte ir pati atsidūrusi – tik vėliau ir galbūt sunkiau.

Mes, moterys, ieškome saugumo jausmo, ir tai normalu. Kodėl turėtume pačios išlaikyti ar priešokiais šelpti amžinai savęs ieškančius jaunuosius menininkus, gražuoliukus bedarbius ir vyrukus, kurie apskritai nežino, ko nori iš gyvenimo bei moterų?

6. Jei išsiskirsite – liksite draugais. Vyresni vyrai skiriasi taip, kaip matėte filmuose – gražiai, liūdnokai, be skandalų, su dėkingumo ašaromis akyse. Taigi, jei jūsų istorija ir turės nenumatytą pabaigą, ji jau bent bus šviesi. Jūs vėliau tikrai įvertinsite, kad įgavote neįkainojamos patirties, daug ką sužinojote apie gyvenimą ir vyrus – tai tikrai  pravers.

O dėl apkalbų... Vis vien kažkam būtinai neįtiksite: tai per jauną, tai per seną susiradote, tai profesija jo keista, tai išvaizda, tai geneologijos medis papuvęs – svarbu, kad jums gerai, ar ne?

Taip pat skaitykite: Santykių ekspertai pataria: į ką reikėtų atkreipti dėmesį, susipažinus su nauju žmogumi?

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt