Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Smalsumą žadinantys faktai apie orgazmą

Moteris
Fotolia nuotr. / Moteris
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Orgazmas – tai viena iš labiausiai dėmesį prikaustančių mokslininkų tyrimo sričių. Neįtikėtina, kiek daug jie gali nuveikti tokiame geismingame kontekste... Šiandien su jumis dalijamės pikantiškais faktais, nutikimais ir tyrimais apie orgazmą iš viso pasaulio.

  1. Mokslininkai teigia, kad moters orgazmas priklauso nuo dydžio. Tiesa, ne nuo penio. Anorgazmija, t. y. nesugebėjimas dėl įvairiausių priežasčių pajausti malonumo viršūnės, gali turėti įtakos sveikatai ir netgi sukelti depresiją, nerimo priepuolius, nuotaikų kaitas. Taigi, tyrime dalyvavusios moterys, retai patiriančios orgazmą, pateikė amerikiečių mokslininkams atsakymą – kuo mažesnis klitoris, tuo mažesnė tikimybė mėgautis sekso teikiamais malonumais.  Trumpai tariant, dėmesį reikia kreipti ne į tašką G, bet į tašką K...
  2. Jau 2016-aisiais esą turėtų pasirodyti medikamentas, stimuliuojantis lytinį potraukį (libido). Kompanija Emotional Brain kaip tik užsiima kūrimu kelių vaistų, kurie, pasak kompanijos atstovų, gali sustiprinti lytinį potraukį ir motyvaciją. Vienas jų vadinasi lybridos. Jis turėtų padėti moterims, kurios kenčia nuo lytinio šaltumo (pasirodo, tokių yra net 30 proc.). Kaip šis preparatas veiks? Tikinama, kad jis sustiprins kraujo pritekėjimą į genitalijas, sukels susijaudinimą ir netgi bus kaip lubrikantas. Tiesa, nuo vyriškosios viagros vaistas skirsis tuo, kad veiks tas smegenų dalis, kurios susijusios su lytiniu potraukiu. Preparatas pakels hormonų serotonino ir dopamino kiekį, o tai, žinia, padės patirti didesnį pasitenkinimą. Abu preparatai bus mėtų skonio, o viduje slėpsis testosterono „įdaras“, kuris ir žadina geismą. Taip pat sudėtyje bus buspirono – vaisto, kuris taip pat pakelia serotonino lygį.
  3. Dauguma moterų skundžiasi, kad orgazmą patiria ne tik retai, bet ir labai trumpai. Visgi vargu ar viena Sietlo gyventoja labai džiūgavo, kai į dangų pakylėjęs malonumas užtruko... daugiau kaip tris valandas! Jai teko kreiptis į medikus, kad šie nutrauktų „kančias“... Beje, specialistai pagalvojo, kad visa tai – ką tik prasidėjęs gimdymas!
  4. Savęs patenkinimas dažnai vertinamas kaip didžiulė gėda ar tabu. Tačiau mokslininkų iš Sidnėjaus universiteto nuomone, taip galvoti netikslu – masturbacija gali netgi apsaugoti nuo tokių ligų, kaip diabetas, cistitas, nemiga, depresija ar netgi prostatos vėžys. Teigiama, kad pasaulyje net 94 proc. vyrų ir 85–89 proc. moterų linkę save patenkinti. O to rezultatas – savęs pažinimas, be to, esą sumažinama neplanuoto nėštumo ir venerinių ligų rizika.
  5. Buvusi karšto žurnalo „Playboy“ žvaigždė teigia, kad meditacija su Om jai padeda patirti net 11 orgazmų per dieną! Ak, koks įspūdingas skaičius... Aktorė Karen Lorre pasauliui paskelbė, jog tokia meditacija jai padeda geriau vertinti ją supančius vyrus bei būti kur kas jausmingesne ir emocingesne. „Aš jau 20 metų praktikuoju štai tokią meditacijos formą ir galiu pasakyti, kad atvėriau sau galimybes pajusti neįtikėtinus dalykus“, – tikino Karen Lorre.
  6. Orgazmas skatina smegenų veiklą kur kas labiau nei kryžiažodžiai. Atrodo, seksas ne tik degina kalorijas ir suteikia dangišką malonumą. Bent jau taip tvirtina profesorė Barry Komisaruk iš Naujojo Džersio universiteto. Jos nuomone, orgazmo metu suaktyvėja kraujo pritekėjimas į smegenis, po organizmą išnešiojamas deguonis, o visa tai susiję su mūsų atmintimi. Profesorė, kuriai šiuo metu jau daugiau kaip 70 metų, nuo 1960-ųjų ieško atsakymo apie moters orgazmo ir susijaudinimo kilmę.
  7. Gražūs vyrai moterims dovanoja orgazmus kur kas dažniau nei negražūs. Net jeigu galvojate, kad grožis – subjektyvi sąvoka, tam tikri tipai visuomet sulaukia daugiau dėmesio... Tiksliau tariant, dailiosios lyties atstovėms dažniau pavyksta pasiekti malonumo viršūnę su tais vyrais, kuriuos jos laiko gražiais, seksualiais ir dominuojančiais, o visa tai turi didžiulę įtaką vaikučio pradėjimui. Mokslininkai iš Pensilvanijos universiteto pasitelkė net 110 porų, kurios turėjo dešimtbalėje sistemoje įvertinti savo partnerių grožį ir patrauklumą. Taigi, rezultatas akivaizdus: patrauklumas – tiesus kelias į orgazmą.
  8. Kanados gyventojas kiekvieną kartą patiria orgazmą, klausydamas... muzikos iš filmų apie Džeimsą Bondą. Pasirodo, toks gebėjimas vyriškį aplankė po patirto insulto, kuris pažeidė tam tikrą smegenų sritį. 45-erių Toronto gyventojas taip pat jautriai reaguoja į aukštus garsus, mėlyną ir geltoną šriftą, o štai juodos raidės jam visai nė motais.  
  9. Penio dydis – svarbu! Moterys gali tvirtinti, kad vyriškio pasididžiavimo dydis joms nerūpi, tačiau mokslininkai tvirtina, kad dailiosios lyties atstovės kur kas panašesnės į savo protėvius, t. y. moterys varpą vertina kaip patrauklumo veiksnį. Tyrimas buvo atliktas Kanadoje, kur moterys turėjo peržiūrėti daugybę vyriško kūno nuotraukų. Paaiškėjo, kad jas labiausiai traukia aukšti, plačių pečių vyrai, galintys pasigirti ir savo pasididžiavimo matmenimis.
  10. Vyrai taip pat simuliuoja orgazmą. Nors šioje srityje labiausiai pasireiškia moterys, tačiau Kanzaso mokslininkų nuomone, net 30 proc. vyrų kartais suvaidina malonumo akimirkas. Ir visa tai tam, kad neįžeistų savo mylimų moterų jausmų. O štai Pensilvanijos universiteto tyrimo duomenimis, žmonės, vaidinantys orgazmą, jaučia baimę ir nepasitikėjimą savimi dar prieš sulaukdami intymaus artumo. 
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt