Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Vyrai nenusiteikę šokti į lovą po pirmojo pasimatymo

Jis ir Ji
Shutterstock nuotr. / Jis ir Ji
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Bent taip teigia britų tyrėjai, kurių išvados skelbiamos „The Daily Mail“. Pasirodo, šiuolaikinės moterys, o ne vyrai, kaip įprasta manyti, tampa vienos nakties sekso iniciatorėmis.

Beveik pusė tyrime, kurį užsakė vienas pažinčių portalas, apklaustų vyrų tvirtino, kad atstumtų po pirmojo pasimatymo pasiryžusią nusitempti juos  į lovą moterį ir daugiau nebesusitiktų su ja. Beje, tik 39 proc. moterų teigė, jog pasielgtų taip pat.

Bet ar verta tikėti rezultatais? Juk apklausose, net ir anoniminėse, žmonės kartais linkę pagražinti save... Jie taip nesielgia, bet gal norėtų? Toje pačioje apklausoje tik 4 proc. abiejų lyčių respondentų pareiškė, kad partnerio išvaizdai pasimatyme skiria ypatingą reiškmę. Dauguma atsakiusiųjų teigė, jog nenorėtų tęsti pažinties su nereprezentatyviai atrodančiu asmeniu.

Taigi atsakymai kartais prieštarauja vienas kitam. Nuoširdžiausiai turbūt atsakyta į klausimus apie partnerio savybes. Tiek moterys, tiek vyrai pabrėžė, kad sąžiningumas, humoro jausmas ir ištikimybė – pačios geidžiamiausios priešingos lyties atstovo savybės.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt