Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Vyrai, nuo kurių reikia sprukti

Seksuali pora
„Shutterstock“ nuotr. / Seksuali pora
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Jie per daug pavojingi neužgrūdintoms moteriškoms širdims – mes juk nenorime, kad jie su mumis žaistų, mumis manipuliuotų, o paskui staiga begėdiškai mestų. Aišku, ne visus tokius tipus galima greitai atpažinti...

Juk jie iš pradžių būna geručiai: meiliai mus apvynioja komplimentais, džiugina dovanomis ir gėlėmis, stebina romantiškais pasimatymais. Taigi, peržvelkite šiuos, „rizikos grupei“ priklausančius vyrukus, kad neužkibtumėte ant jų kabliuko.

Tiesiog blogas vyrukas. Vos pažvelgus, veide matosi visa biografija: rūko nuo antros klasės, geria, galbūt vartoja narkotikus ir nuolat su kažkuo susimuša.

Nevykėlis. Nuolat skundžiasi, kad kalti visi kiti arba žiaurios gyvenimo aplinkybės.

Darboholikas. Net jeigu kada jus ir ves, būsite antra pagal svarbą – jis jau vedęs savo darbą.

Kaip iš akies trauktas jūsų exas. Nėra ko lipti ant to paties grėblio.

Mamytės sūnelis. Jis mamai skambins dažniau nei jums, ir vargas, jei jai nepatiksite. O jei patiksite, dar blogiau – kentėsite visą gyvenimą.

Lovelasas. Neturėkite iliuzijų, kad jis pasikeis – už jūsų nugaros glamžys vaikų auklę, kelias bendradarbes ir kaimynę, kurios negalite pakęsti.

Kompanijos siela. Visiems bus labai linksma, kai jis šoks ant stalo, šlitinės iki ryto ir išsijuosęs linksmins tuos, kas net nenori linksmintis. Bet jūs nesidžiaugsite.

Pinigų maišas. Jis įpratęs, kad viską gali pirkti ir įpirkti, tad turėsite būti pelytė po šluota – jūsų nuomonė jam nieko nereikš.

 Diktatorius. Jis viską žino geriau už jus: kaip jums rengtis, kur eiti, su kuo bendrauti.

Tas, kuriam nepatinka jūsų šeima. Jis nuolat kritikuos ar šaipysis iš jūsų tėvų, negalės pakęsti sesers ir kiekviena proga demonstruos savo aroganciją.

Patologiškas pavyduolis. Negalėsite net į parduotuvę užsukti, jam neatsiskaičiusi. Tikrins jūsų telefoną, kompiuterį ir rankinę. Juk jūs – potenciali išdavikė.

Gulintis ant sofos svajotojas. Jis mokės papasakoti, ko nori iš gyvenimo, bet tingės nors kiek pajudinti savo užpakalį.

Jei jūsų reakcija tokia: „Oi, tai kas belieka? Berods, išvardijote visus vyrus!“, tai nuraminsime: net labiausiai teigiamame žmoguje yra šiek tiek juodų ir negražių dalykėlių. Svarbu santykis: ar jis, tarkime, pavydi tik dešimčia procentų, ar visu šimtu!

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt