Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Vyrams nereikia tobulų gražuolių?

Mergina
Fotolia nuotr. / Savybės, kurioms moterys teikia daugiausiai dėmesio, nėra tai, ko širdies gilumoje labiausiai geidžia vyrai!
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Kur tik pažiūrėsi – iš žurnalų, televizorių ekranų, reklamų – šypsosi tobulos moterys. Regis, jų nevargina celiulitas, jos niekada nesiraukšlėja, nestorėja, rytais nepabunda susivėlusiais plaukais ir užtinusiais paakiais. Kokia gi dailiosios lyties atstovė netrokštų atrodyti taip tobulai? Tik kyla klausimas, kam visa tai – dėl savęs ar dėl vyrų?..

Tarpusavio santykių ir sekso ekspertė britė Tracey Cox sakė padariusi stulbinamą atradimą. Ji teigia, kad glamūrinės, lieknos ilgakojės gražuolės gali būti įveiktos ne tokių švytinčių moterų, t. y. vyrai ne taip jau vaikosi tobulo grožio moterų. Tiksliau kalbant, moterų trūkumai vyrams, pajutusiems dvasinį artumą, nė kiek nemaišo.

„Vyrams patinka vidutinės, mielos, šiltos ir paprastos moterys“, – teigė santykių ekspertė. Iš pradžų juos gal ir sužavi fizinis grožis ir mėgsta juo gėrėtis iš tolo ar trumpam, tačiau vėliau santykiuose tobulas grožis stipriosios lyties atstovams tampa nebesvarbus.

Journal of Personality and Social Psychology atskleidė, kad „greitų pasimatymų“ eksperimente, kuriame dalyvavo 163 respondentai, vyrai labiausiai vertino emocinį artumą. Beje, jiems visai nesinorėjo, kad jų gražuoles valgytų akimis, nužiūrinėtų ir geistų kiti vyrai. „Noriu jausti, kad mane myli, o ne nuolat nerimauti, kad bet kuris vaikinas gali ją iš manęs atimti“, – neslėpė eksperimento dalyviai.  

Išvada: savybės, kurioms moterys teikia daugiausia dėmesio (t. y. puiki išvaizda, amžina jaunystė, graži figūra), nėra tai, ko širdies gilumoje labiausiai geidžia vyrai! Žinoma, šie dalykai nemaišo, jei tik dera su tokiomis svarbiomis savybėmis, kaip nuoširdumas, meilumas, paprastumas, tolerancija, gebėjimas išklausyti ir įvertinti. Štai ko trokšta vyrai, užmegzdami ilgalaikius santykius!

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt