Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Vyrų pozicija. Kas yra moteriška moteris?

Darni pora
Shutterstock nuotr. / Darni pora
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Nepaniokime moteriškumo vien tik su D dydžio krūtine, aukštakulniais, aptemptais drabužėliais ir nustebusia veido išraiška. Čia, brangieji, „pupytiškumas“, o moteriškumą vyrai įsivaizduoja ne tik kaip išorės bruožų, bet svarbiausia – ir charakterio savybių rinkinį. Taigi pasitikrinkime.

Ir pabandykime iškart neprieštarauti...Moteriškumas – tai tos vidinės ir išorinės savybės, kurios mus skiria nuo vyrų. Tad kokia prasmė juos mėgdžioti ar su jais konkuruoti? Štai kokias moteriškos moters savybes išskyrė vyrai.

Nuolaidumas

Tai svarbiausia vyrų įvardinta savybė, tiesiog privaloma moteriai. Nes ji nekonkuruoja su vyru dėl vietos po saule. Bent jau neturėtų. Tai vyrai vieni su kitais konkuruoja – netgi geriausi draugai. Moteriška moteris nemeta vyrui iššūkio, kas geriau nusimano apie verslo vadybą, meną, madą ar kinų porcelianą. Ji, aišku, gali apie visa tai diskutuoti, bet tik todėl, kad jai įdomu, o ne todėl, kad įrodytų, jog kurioje nors srityje vyras – visiškas kvailys. Nuolaidi moteris vyrui nekelia jokios grėsmės, ja galima pasitikėti. Ir kokios nors milžiniškos korporacijos bosui, kietam briedžiui, kuriam, regis, nėra nieko neįmanomo, kartais labai miela iš savo nuolaidžios žmonos išgirsti: „Pavargai, zuikeli? Sušalai? Eikš, apklostysiu pledu, arbatos išvirsiu“. Ir „zuikelis“ nuo tokio švelnumo tiesiog išsilydo...

Sugebėjimas prisitaikyti

Moteriška moteris elgiasi pagal situaciją ir atrodo taip, kaip labiausiai patinka ją mylinčiam vyrui. Ji gali žaibiškai pakeisti įvaizdį bendraudama su skirtingais žmonėmis, jai patinka keistis ir prisitaikyti prie aplinkybių: tai padeda sugyventi su skirtingais žmonėmis, palikti  jiems gerą įspūdį apie save ir prikaustyti jų dėmesį. Tai gana normalu, nes juk būtent moteriai šeimoje paprastai tenka „viešųjų ryšių“ sfera. Jos prigimtis yra bendrauti, megzti ryšius, stebėti žmones ir kurti bendrą emocinį lauką.

Entuziazmas ir gebėjimas stebėtis

Moteriška moteris pastebi žavias gyvenimiškas smulkmenas ir sugeba jomis pasidžiaugti. Jai patinka lietus ir saulėlydis, ji pastebi keistas debesų formas, grafiškus šešėlius ant šaligatvio, juokingas žaidžiančių vaikų išraiškas. Moteriški hormonai verčia moterį būti jautria, sentimentalia, galinčia pravirkti nuo jausmų antplūdžio. Ir be reikalo kai kurios moterys tai vertina kaip silpnumą! Juk vyrams daug sunkiau tiesiog pasijusti laimingiems dėl smulkmenų, tad jei toks laimės šaltinis – moteris – šalia, ko dar galima trokšti? Ir kuriam vyrui nebus malonu, jei jo moteris nušvis gražiausia pasaulyje šypsena vien todėl, kad jis iš kavinės bėgdamas jai atnešė kavos popieriniame puodelyje?

Moteriška jėga

Daugelis itin moteriškų moterų pasižymi tiesiog neįtikėtinu atsparumu aplinkybėms. Tokios moters sunkumai nepalaužia – prisiminkime kad ir Scarlett iš romano „Vėjo nublokšti“: mažutė, lieknutė, labai moteriška ir labai labai stipri, išgyvenusi ir nepriteklius, ir skaudžius likimo smūgius. Moteriškai moteriai lengva ištekėti, bet sunku padaryti karjerą, nes darbe juk reikia vyriškų savybių. Tačiau  galima dirbti moteriškame kolektyve, kuris chaotiškesnis, bet jai priimtinesnis, siekti asmeninės profesinės karjeros ir vėliau pradėti dirbti sau, o gal tiesiog būti namie mama ir žmona – bet tai toms, kurioms tai tikrai patinka ir finansai leidžia.

Pozityvumas

Vyrai retai apie tai kalba, bet užtat gerai jaučia. Moteriška moteris juos užburia giedru žvilgsniu į pasaulį. Ji nevargina nuolatiniu bambėjimu apie tai, kaip pavargo, kur kas suskaudo ir kodėl viskas aplinkui nemiela. O kai ateina PMS, ji tiesiog pasako: „Imu šluotą ir išskrendu. Šiandien man bloga diena, grįšiu vakare“. Dėl nesėkmės darbe ji paverks ir kitą rytą viską užmirš – nedejuos dėl to pusmetį. Todėl tokia moteris gali ir vyrui leisti pažvelgti į viską kur kas pozityviau. Tas moteriškas problemų sprendimo lengvumas leidžia vyrui taip pat šiek tiek atsiplėšti nuo savo problemų ir suprasti, kad kliūtis – tai tik priemonė tobulėti, o ne pasaulio pabaiga.

Dėkingumas

Moteriška moteris niekada neužmiršta vyro nuopelnų – nors tai būtų ir laiku išneštos šiukšlės. Ji pamena ir apie nuostabią vakarienę prabangiame restorane, ir apie parke ant suoliuko suvalgytus ledus. O apie tai, kad prieš dešimt metų vyras jai padovanojo tą ir tą, ji gali pasakoti su visomis smulkmenomis ir emocijomis. Ji negrauš vyro, kad jis pamiršo jų vestuvių metines, ji prieš savaitę jam primins, kaip buvo linksma tose vestuvėse su juo šokti...

Gera intuicija

Moteriška moteris mažiau galvoja, o daugiau jaučia. Todėl kartais ir išvengia pavojingų povandeninių srovių. Tad tokios moters patarimai vyrui – aukso vertės. Jei ji sako vyrui: „Žinai, aš tiesiog jaučiu, kad...“, jam nėra jokios priežasties ja netikėti. Nes jis juk ne jaučia, o galvoja, analizuoja ir lygina. Ir neturi to vidinio patarėjo, kurio klausosi moteris.

Moteriška išvaizda

Estrogenai, moteriškieji hormonai, užtikrina mūsų vaisingumą ir „nulipdo“ smėlio laikrodžio ar kriaušės formos figūrą. Moteriškai moteriai tinka suknelės ir sijonai, ji su malonumu kaukši kulniukais ir suka apie pirštą plaukų sruogas. Subtiliai flirtuoja, jos eisena gracinga, o judesiai – lėti, aptakūs. Net tai, kaip ji pakreipia galvą ar pakelia akis, yra taip paslaptinga, stebuklinga ir... moteriška. Et.

Žavūs moteriški trūkumai

Tai sugebėjimas sukelti skandalą dėl nieko, išsiblaškymas ir nuolatinis vėlavimas. Pasirodo, kad visiems jiems vyrai gana tolerantiški. Na, kartais nemalonu, bet ką darysi. Moterys yra moterys... Ir, vyrų nuomone, joms kartais tiesiog būtina paverkti ir papykti. O kaip kitaip jos susikaupusias emocijas išreikš? O vėluoja todėl, kad nejaučia laiko – jį juk vyrai kontroliuoja. Ir parodykite mums žavią, mielą, moterišką, bet neišsiblaškiusią moterį. Tokių nėra! Pamiršti, pamesti, nuolat nerandami telefonai, raktai, lūpdažiai ar pirštinės – tai tokios gyvenimiškos smulkmenos, kad apie tai net neverta kalbėti.

Taigi, būkime moteriškos! Tokios labiau patiksime pirmiausia sau. Nesmerkime savo prigimties, priimkime tai, ką gamta dovanojo, ir įžvelkime žaviame moteriškume tik kalną privalumų! Net jeigu skvarbų protą atskiedžia netyčinis naivumas, jei šmaikščiuose sąmojuose kartais trūksta logikos, jei ledinį charakterį sutirpdo sentimentali jaunystės laikų melodija... Mes, moterys, mumyse tiek daug visko telpa.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 6 Seksas Meilė Moteris Šeima
Daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt