Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ženklai, rodantys, kad jums gresia skyrybos

Išsiskyrimas
„Fotolia“ nuotr. / Išsiskyrimas
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Ne visoms poroms lemta būti kartu. Jei santykiai jau kurį laiką pašliję, galite bandyti juos taisyti. Visgi kai kurie ženklai rodo, kad jūsų santykiams gresia skyrybos.

Nuolat pykstatės

Nėra porų, kurios kartkartėmis nesipyktų. Tai yra visiškai normalu, juk esame gyvi individai – turime savo nuomonę ir įsitikinimus.

Puikiai sutarianti pora supranta, kad reikia ieškoti ginčo priežasčių, susitarti dėl tam tikrų dalykų ir stengtis vienas kitą palaikyti.

Tačiau gerai sutariančios poros skiriasi nuo tų porų, kurios ginčijasi ištisai dėl kiekvienos smulkmenos ir net nebando išsiaiškinti barnio priežasčių. Puikiai sutarianti pora supranta, kad reikia ieškoti ginčo priežasčių, susitarti dėl tam tikrų dalykų ir stengtis vienas kitą palaikyti. Visgi jei jūsų ginčai neretai būna beprasmiai, o vienas kito nesuprantate ir net nenorite suprasti, pagalvokite, ar nereikėtų gelbėti santykių.

Gyvenate atskirus gyvenimus

Gyventi atskirus gyvenimus galima ir praleidus nemažai laiko po vienu stogu. Jums patinka teatras, kinas, norite pramokti naujo šokio judesių, tačiau niekaip negalite tuo sudominti savo antrosios pusės, nes jam įdomus tik krepšinio rungtynės ir žvejyba? Sėdėdami prie vieno stalo kalbate apie skirtingus dalykus ir nesiklausote vienas kito? Jūs norite vaikų ir šeimos, o jis svajoja nerūpestingai praleisti artimiausius dešimt metų? Juk žinote, kad pora – tai ne ėjimas kartu, o žiūrėjimas viena kryptimi. Paklauskite savęs ir antrosios pusės, ar tikrai norite būti kartu, ar jums pakeliui. Kartais užtenka tik atvirai pakalbėti, kad išaiškėtų kiekvieno žmogaus norai ir tikslai, kuriuos neretai pavyksta suderinti.

Jūs visada esate atskirai

Atėjo penktadienis ir jūs jau lekiate su draugėmis gerti kavutės, o savaitgalį pas mamą į sodybą? O ką tuo metu veikia jūsų antroji pusė?

„Kam tai įdomu“, – ištarsite ir toliau planuosite savo veiklą ir darbus? Jei į santykius abiejų sutuoktinių ar poros požiūris būtent toks, nieko gero nelaukite. Niekas nesako, kad turite atsisakyti draugų ar artimųjų, tačiau turite suprasti, kad norėdami išsaugoti santykius, turite tam skirti laiko – nieko neįvyksta savaime, viskam reikia įdėti pastangų ir dažniausiai didelių.

Nuolat vienas kitą kaltinate

Vienas kito kaltinimas dėl įvairių dalykų tikrai negerina santykių, priešingai – juos žlugdo. Be abejo, iškilus problemai, kur kas lengviau imti kaltinti antrąją pusę. O kaip to nedarysi, jei jis akivaizdžiai vėl neatliko savo pareigų, nekreipė dėmesio į tai, kas akivaizdu. Aišku, kaltinti kitą kur kas lengviau, nei galvoti apie tai, ką patys blogai darome... Žinoma, tuo metu jaučiatės neklystantis, teisuolis. O kaip jaučiasi jūsų partneris? Nenustebkite, jei sulauksite pykčio protrūkio ir tokių pačių kaltinimų jūsų atžvilgiu. Tačiau priekaištai dar niekam nepadėjo išspręsti problemų. Verčiau pabandykite suprasti vienas kito požiūrį, poziciją ir galbūt atrasite bendrą žiūros tašką. Kitu atveju gali būti, kad gali tekti atsidurti ant skyrybų slenksčio.

TAIP PAT SKAITYKITE: Sudėtingi santykiai. Situacijas komentuoja psichologė

„Fotolia“ nuotr./Nesutarimai poroje
„Fotolia“ nuotr./Nesutarimai poroje

Jaučiate apmaudą ir pyktį

Nuolatiniai barniai, kaltiniai, neišspręstos problemos kaupiasi ir virsta užkonservuotu pykčiu. Nuolat jaučiate nepasitenkinimą savo antrąja puse, pykstate, kad jis nėra toks, kokį įsivaizdavote savo svajonėse. Toks kaupiamas pyktis vieną dieną prasiverš ir tikrai nesibaigs geruoju. Išeitis: atvirai pasikalbėti ar eiti į skirtingas puses. Jums teks rinktis, kas geriau.

Jaučiate abejingumą

Jei jums neįdomu, ką veikia antroji pusė, kuo domisi, kaip jaučiasi po sunkios darbo dienos, vertėtų susimąstyti, ar jūsų santykiai turi ateitį. Išties mylintys vienas kitą žmonės domisi kitų poreikiais, gyvenimu, o dažniausiai jį gyvena kartu. Jis negrįžo namo, užtruko darbe, ir jums nesvarbu? Neberodo jausmų, ir jums tai nė motais? Galite nesikalbėti dienų dienas? Vadinasi, jūsų santykiai visai atšalo, o abejingumas – tai bene blogiausia, kas gali nutikti poros santykiams. Jei šaltumas tęsiasi jau kurį laiką, vertėtų sunerimti ir susimąstyti, kas laukia tokių santykių, ar verta kankinti save ir kitą žmogų.

TAIP PAT SKAITYKITE: Neleiskite, kad pinigai sugriautų jūsų santykius

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt