Komfortas ir dėmesys gerai savijautai mados topuose įsitvirtino ilgam

Moteris
Autorius: Projekto partnerio turinys
Publikuota: 2020-02-11 15:30
Jau keletą metų iš eilės tiek vasaros, tiek žiemos mados tendencijų apžvalgose minimas dėmesys vartotojų komfortui. Panašu, kad šiuolaikiniame, be atokvėpio skubančiame pasaulyje šūkis „grožis reikalauja aukų“ praranda savo aktualumą. Pradeda ryškėti, jog tikroji prabanga yra ne puikiai atrodyti, o gerai jaustis kiekvieną dieną tiek dirbant, tiek pramogaujant, tiek ilsintis.

Veiklios moterys sugeba atrodyti patraukliai neaukodamos patogumo ir neribodamos laisvės siekti ambicingų tikslų. Ši bendra tendencija vis labiau ryškėja ir apatinių rūbų lentynose, kur pastebimas vis platesnis pasirinkimas rūbų, išlaikančių pusiausvyrą tarp subtilios elegancijos ir komforto.

Nevaržoma laisvė judėti, kurti ir mylėti – svarbiausias iššūkis kuriant apatinius

Sparčiai besikeičiantis veiklios moters gyvenimo būdas apatinių kūrėjams nebeleidžia ignoruoti poreikio laisvai jaustis kiekviename žingsnyje visą dieną. Ši tendencija sąlygoja vis didesnį liemenėlių be lankelių populiarėjimą. Išaugęs poreikis lemia kur kas didesnį ir įvairesnį tokio tipo liemenėlių pasirinkimą parduotuvėse. Panašius pokyčius galima pastebėti ir naktinukų, pižamų bei kitų miego rūbų pasiūloje. Čia taip pat dominuoja judesių nevaržantys modeliai, pasiūti iš orai pralaidžios medžiagos.

Natūrali medžiaga apjungia nešiojimo komfortą ir tvarumo idėjas

Tobuliausi apatiniai rūbai yra tie, kurių visai nejaučiate. Tam reikia, rodos, visai nedaug – kad arčiausiai kūno esantys rūbai suteiktų malonią lytėjimo patirtį, būtų laidūs orui ir nekeltų alerginių reakcijų grėsmės. Vertinant pagal šiuos kriterijus užtikrintai pirmauja iš natūralaus pluošto medžiagos siūtas apatinis trikotažas. Medvilninės kelnaitės bei liemenėlės nebevertinamos, kaip „atsarginis“ variantas, nes įgyja vis patrauklesnę išvaizdą. Medvilnė, viskozė bei sojos pluoštas taip pat karaliauja miego rūbų lentynose. Kokybiškas nakties miegas turi lemiamos reikšmės gerai savijautai, todėl moterys vis rečiau renkasi iš sintetinio audinio siūtus miego rūbus.

Natūralaus pluošto audiniams teikiamą pirmenybę lemai ir vis didėjantis susirūpinimas mus supančia aplinka. Paprastai natūralioms medžiagoms pagaminti reikia mažiau resursų ir, ne mažiau svarbu, jos suyra kur kas greičiau.

Subtili elegancija niekada neišeina iš mados

Na ir žinoma, ne mažiau svarbus yra gerai apgalvotas apatinių rūbų dizainas, kuris apjungia puikų vaizdą ir malonią nešiojimo patirtį. Net populiarūs, pripažinimą pelnę dizaineriai imasi iššūkio sukurti patrauklius ir patogius apatinius bei miego rūbus, kurių kaina būtų prieinama kiekvienam vartotojui. Ši tendencija išvaduoja nuo varginančios dilemos rinktis tarp stiliaus ir geros savijautos. Šiuolaikinės moters poreikius gerbiantys dizaineriai randa kūrybingų būdų suderinti subtilią eleganciją ir komfortą. Madingais raštais papuošti apatiniai ar miego rūbai leis jaustis žavingai kiekvieną akimirką. Jau keletą sezonų iš eilės populiarūs gamtos įkvėpti raštai ypač tinka apatiniam trikotažui. Subtilūs augaliniai motyvai suteiks subtilaus žavesio jaukiems naktinukams (https://www.utenostrikotazas.lt/moterims/miego-drabuziai-1/naktinukai-1).                                                    

Kai norisi juslingesnio įvaizdžio verta prisiminti leopardo ar kitų gyvūnų kailį imituojančius raštus. Rodos, dar niekada mados istorijoje nebuvo tiek daug dėmesio teikiama moters savijautai ir laisvei, kurios savo ruožtu niekaip neriboja poreikio atrodyti patraukliai ir stilingai. Mada veikia kasdienius pasirinkimus, o vartotojų prioritetai ir poreikiai veikia madą.

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai