Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

10 faktų, kodėl moterimi būti geriau nei vyru

Ženklai, vaizduojantys moterį ir vyrą
„Fotolia“ nuotr. / Ar moterimi būti geriau nei vyru?
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Vyrai dėl to ginčytųsi, ne visos moterys su tuo sutiktų, juk joms neretai tenka pasirūpinti visomis keturiomis namų kertėmis. Taigi galima ginčytis dėl to, ar tikrai būti moterimi yra geriau, bet vis dėlto faktai kalba patys už save...

Faktas, kad pasaulyje berniukų gimsta net 5 proc. daugiau negu mergaičių, tačiau jie kur kas sunkiau pakelia gyvenimo teikiamus išbandymus. Štai nustatyta, kad tuose kraštuose, kur aplinkos užterštumas didesnis, mergaičių gimsta net 23 proc. daugiau. Vadinasi, moteriškas organizmas yra kur kas atsparesnis. Štai 10 faktų, kodėl moterimi būti geriau nei vyru.

1. Už savo stiprybę moterys turėtų padėkoti hormonui estrogenui.

Jis apsaugo nuo aterosklerozės (vyrai serga net dešimt kartų dažniau), moteris rečiau kankina ir kraujo krešėjimo bėdos.

Moterų akimis, seksualiausias vyras ne tas, kurio didžiausi raumenys, bet tas, kuris bent kartą per savaitę pavaduoja ją atlikdamas buities darbus.

2. Moterims sekso sąvoka kur kas platesnė nei vyrams.

Vyrai visada sutapatina save su savo meilės organu, juk ar kada girdėjote vyrą sakant: „Nepatyriau orgazmo, bet vis tiek buvo nuostabu?“ Deja, daugeliui vyrų seksas reiškia ejakuliaciją. Kai jų pasididžiavimas tingi „dirbti“, kyla tragedija. Vyrai turėtų žinoti, kad, moterų akimis, seksualiausias vyras ne tas, kurio didžiausi raumenys, bet tas, kuris bent kartą per savaitę pavaduoja ją atlikdamas buities darbus. O didvyriu jos laiko tą, kuris paruošia vakarienę ar drauge pažiūri romantinę komediją. Toks vyro elgesys moterį įkvepia aistringai nakčiai.

3. Psichologai tvirtina, kad moterys yra geresnės vadovės.

Nes vyrai – kietos asmenybės, kurios neretai kopimą karjeros laiptais suvokia kaip lipimą kitiems per galvas ir dėl to įgyja daug priešų, kurie neretai ir sužlugdo jų planus. O moterys sugeba sukurti tokį psichologinį klimatą, kad joms nejučiom paklūsta net patys rūsčiausi vyrai. O gebėjimas psichologiškai valdyti situaciją padeda pasiekti karjeros aukštumų.

Fotolia nuotr./Veikli moteris
Fotolia nuotr./Veikli moteris

4. Moterys geba iš pusės žodžio, iš vieno žvilgsnio įvertinti kito žmogaus emocijas.

Gūdžiais mamutų laikais ši savybė moterims padėdavo išgyventi, o dabar leidžia pasiekti savo tikslų. Amerikiečių sociologai atliko eksperimentą, kurio metu abiejų lyčių atstovams buvo rodomos nuotraukos, kuriose žmonės mimikomis reiškė savo emocijas. Moterys vos pažvelgusios į nuotrauką sugebėdavo įvardyti emociją, o štai vyrams reikėdavo kur kas daugiau laiko tai padaryti, be to, jie dažniau klydo. Išties stipriosios lyties atstovai kur kas dažniau linkę nepastebėti neigiamų moters emocijų. Manoma, kad taip yra todėl, kad vyrams niekada nekėlė grėsmės moterų pyktis.

5. Seniausiai įrodyta, kad moterys yra geresnės vairuotojos.

Kad ir kaip vyrai norėtų nesutikti su šiuo faktu, moterys kur kas dažniau kaltos dėl nedidelių nutikimų keliuose, o vyrų sukeliamos avarijos būna tragiškos, nes jie „kala“ iš peties, mat kaip ir daugelyje sričių, taip ir kelyje, nori pasijusti esą nugalėtojai.

6. Moterys net 30 proc. yra iškalbingesnės už vyrus.

Per dieną jos gali pasakyti daugiau nei 20 tūkst. žodžių, kai dažnas vyras apsiriboja vos 7 tūkst. Įvertinkime kad ir mažus vaikus. Dvimetė mažylė jau šneka sakiniais, o dažnas trimetis pipiras vis dar rankomis gestikuliuodamas išreiškia savo pageidavimus.

7. Mokslininkai nustatė ir tai, kad vyrai daugeliui dalykų atlikti naudoja tik vieną smegenų pusrutulį.

O moterys skaito, rašo, kalba naudodamosi abiem, todėl nuo vaikystės sugeba greičiau „pagauti“ ir suprasti informaciją.

8. Moterys turi geresnę girdimąją atmintį.

Todėl sakoma, kad dailiosios lyties atstovės myli ausimis, o vyrai akimis.

9. Moterys kur kas dažniau iki senatvės išlaiko šviesią galvą.

Pastebėkite, kaip elgiasi tokio paties amžiaus senukai ir senutės. Pastarosios dažniausiai būna mielos, besišypsančios, paslaugios, o seneliukai vis bamba, yra viskuo nepatenkinti.

10. Na, ir argumentų argumentas...

Vyrai vienu metu geba dirbti tik vieną darbą, pavyzdžiui, žiūrėti televizorių, tuo tarpu moteris kartu su vyru gali žiūrėti tą pačią televizijos laidą, gaminti vakarienę, lyginti drabužius, padėti vaikams ruošti pamokas ir planuoti rytdienos pirkinius... Ir tai tikrai dar ne viskas!

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt