Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

6 dažniausiai pasitaikančios pirkėjų klaidos

Apsipirkimas
Fotolia nuotr. / Apsipirkimas
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Dabar, kai visur matome išpardavimus ir didžiuliais skaičiais mirksinčias nuolaidas, atrodo, kad prarasti galvą visai nesunku. Tik ar prisipirkę to, ko ne visada reikia, tampame laimingesni?

Gerai, jeigu daikto kainos ir kokybės santykis yra tinkamas. Tačiau išpardavimų jūroje atrasti tokius ne taip paprasta. Todėl jeigu akis užkliuvo už labai pigaus – neskubėkite, o įvertinkite visus kriterijus ir nepasiduokite vilionėms, rašoma myjane.ru.

Pirkiniai – kaip terapija nuo liūdesio

Girdėjote tokį patarimą, kad jeigu kamuoja bloga nuotaika, metas į parduotuvę? Tiesa, jeigu tai vienetiniai atvejai – tikrai nieko tokio, tačiau jeigu emocijų kaitą malšinate iki pamišimo, nardydami prekybos centruose arba internetinėse parduotuvėse, o jūsų namai lūžta nuo begalės drabužių ir kitų rakandų, matyt, atėjo metas sustoti.

Labai dažnai būna taip, kad praėjus psichoterapiniam apsipirkimo poveikiui, pamatome, kad tie daiktai mums ne tokie ir naudingi, o gal ne mūsų dydžio, spalvos ir skonio. Verčiau prisiminti, kad yra ir kitų būdų, kurie padės, kai užplūs liūdesys, pavyzdžiui, sportas, pasivaikščiojimas, pokalbis su drauge. O dėl pirkinių prisiminkite viena – pirkti reikėtų tik tada, kai jums išties tas daiktas reikalingas.

Kreditai

Kartais atrodo, kad daikto taip reikia, jog nesustabdo ir didelė kaina. Galiausiai, juk daug ką galite įsigyti išsimokėtinai ir iš pradžių, spontaniškai pirkdami manome, kad tai jokia bėda. Ir išties – tai jokia bėda, kai perkate gerai apgalvoję, daiktą, kurio jums tikrai reikia. Tačiau jeigu neįvertinate savo finansinės įsipareigojimų, turite skolų iš anksčiau, gyvensite nuolatiniame strese.

Reikėtų išsimokėtinai pirkti tik tada, kai žinote, kad sugebėsite mokėti kas mėnesį tam tikrą sumą, o ir pinigų pakaks jūsų šeimos poreikiams, mokesčiams ir pan.

Investuojate į techniką

Šioje srityje viskas keičiasi taip greitai, kad, tarkime, šiandien pati inovatoriškiausia skalbyklė rytoj gali tapti atgyvena. Tas pats galioja ir elektronikai. Todėl įvairius buitinius prietaisus pirkite tik tada, kai jums jų tikrai reikia ir jokiu būdu neinvestuokite su mintimi „ateičiai“ arba „gal kažkada tikrai prireiks“.

Einate į parduotuvę be sąrašo

Turbūt dažna moteris yra patyrusi jausmą „kažką“ nusipirkti. Pavyzdžiui, akys užkliūva už suknelės, užrašų knygelės ar rankinės, ir mes perkame. Tačiau kur kas geriau susidaryti sąrašą ir jo laikytis, kad vėliau netektų gailėtis, jog pinigus išmetėme į balą. Ypač tai tinka, kai formuojate garderobą – pravartu įvertinti tai, ką turite ir kaip naujas daiktas tiks prie turimų drabužių.

Tada jūs tiksliai žinosite, kad jums reikia žydrų marškinių, o ne naujos gėlėtos suknelės, lūpdažio, žemakulnių batelių ir apskritai visko, ką mato akys.

Beje, pirkdamos maistą laikykitės tos pačios taisyklės, nes jeigu einate pirkti duonos, o grįžtate su pica, traškučiais ir ledų dėže, kenčia ne tik piniginė, bet ir figūra.

Neatkreipiate dėmesio į produktų galiojimo laiką

Tai dar viena dažna klaida, kadangi neatkreipdami dėmesio į galiojimo laiką mes nusiperkame tokius produktus, kurie greitai sugenda, vadinasi, ir pinigus išleidžiame tuščiai. Na, ir paprastas prekybininkų triukas – arčiausiai jūsų visada stovės produktai su greičiausiai pasibaigsiančiu galiojimo laiku, todėl netingėkite ištiesti rankos toliau, kad jūsų pirkinių krepšyje atsidurtų tai, ko išties jums reikia.

Graži pakuotė

Dažnai tam tikri prekių ženklai taip įsikeroja mūsų pasąmonėje, kad niekaip negalime suvokti, kad graži pakuotė taip pat įskaičiuota į nemažą kainą. Ir kuo ji dailesnė, ypatingesnė ir visaip kitaip patrauklesnė akiai, tuo labiau gundo ir tuo daugiau kainuoja. Todėl kartais verta tiesiog paanalizuoti tam tikrų produktų sudėtį – ar ji visada skiriasi nuo tų produktų, kurie supakuoti paprasčiau?

TAIP PAT SKAITYKITE: Aprangos triukai, kurie lieknina

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 3 Stilius Pinigai Mada
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt