Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ar norėtumėte gyventi tokiuose namuose?

shutterstock Akmeninis namas
„Shutterstock"/ Akmeninis namas Portugalijoje primena „Flinstounų" buveinę
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Jūs tikriausiai gyvenate paprastame įprastos formos ir spalvos name arba bute. O pasaulyje egzistuoja žmonių, kurių būstas – ypatingas. Pasižvalgykime.

Akmeninis namas panašus į „Flinstounų“ buveinę

Portugalijoje stūksantis namelis primena garsiųjų „Flinstounų“ būstą. Jis pastatyta tarp dviejų uolų, o dizainas žavi paprastumu. Tačiau viduje namas išties patogus gyventi: yra židinys ir viskas, ko reikia. Ir būkite tikri – tokiam namui nedaug kas gali nutikti.

Namas aukštyn kojomis

Austrijoje aukštyn kojomis stovinti stovintis namas stebina kiekvieną, kuris jį pamato. Ir stebėti tikrai yra kuo: stogas remia žemę, o ne dangų, kaip turėtų būti. Visgi namas labiau pastatytas siekiant pritraukti turistų, o ne gyventi.

shutterstock_Namas aukštyn kojomis
„Shutterstock"/Namas aukštyn kojomis

Šokantis namas daugiau nei dešimt metų stebina turistus

Čekijos Respublikoje stovi ypatingas šokantis namas, kuris dėl savo išvaizdos žinomas visame pasaulyje. Tai nuostabus architektūros šedevras, kuris, galima sakyti, turi romantiško žavesio. Namas tapo Prahos – miesto, kuriame jis stovi – simboliu. Pastatas pradėtas 1994 m. ir baigtas 1996 m. O turistai, kurie važiuoja apžiūrėti nuostabiosios Prahos, į lankomų vietų sąrašą įtraukia ir šį architektūros statinį.

shutterstock_Šokantis namas Čekijoje
„Shutterstock"/Šokantis namas Čekijoje

Kreivas namas atrodo kaip grafinis triukas

Lenkijoje, Sopote, kreivasis namas populiarus jau kurį laiką. Žiūrint į namą atrodo, kad mirguliuoja akyse, kad namas tarsi lengvai linguoja. Toks įspūdis susidaro, nes namas pastatytas visiškai be tiesių linijų. Jis pastatytas 2004-aisiais. Jei planuojate kelionę į Lenkiją, įtraukite ir šį objektą ir įsitikinkite, ar tai tikrai nėra kompiuterinė grafika ar kitoks triukas.

shutterstock_Kreivas namas Lenkijoje
„Shutterstock"/Kreivas namas Lenkijoje

Namas su keistas kaminais

Anglijoje stovi namas su labai keistais kaminais, kurie panašūs į mažus namukus. Žiūrint atrodo, kad tai kažkas netikro, optinė apgaulė, tačiau namas – tikrų tikriausias.

TAIP PAT SKAITYKITE Kasryt gerkite vandens su citrina – nauda akivaizdi

shutterstock_565174090
„Shutterstock"/Namas su keistais kaminais

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt