Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Atsiverskite naująjį žurnalo „Ji“ numerį

Žurnalo „Ji“ viršelis
Redakcijos archyv. / Žurnalo „Ji“ viršelis
Šaltinis: Žurnalas „JI“
0
A A

Sveikos, mielosios! Pavasaris įsibėgėjo – nespėsime apsidairyti, kai norėsis apsitempti kūno formas išryškinančią palaidinukę ar užsisegti mini sijonuką. O ką daryti, jei per žiemą prisidėjo keli nereikalingi kilogramai ir nesate patenkinta kūno linijomis?

Nesinervinkite, o verčiau pasinaudokite Europos kultūrizmo čempiono, asmeninio trenerio, knygų autoriaus Andriaus Pauliukevičiaus patarimais.

Pasak specialisto, moterims, norinčioms atsikratyti nereikalingų kilogramų, patartina sportuoti ir maitintis atsižvelgiant į figūros tipą. Taip efektyviau! Turbūt žinote, kad moterų figūrų tipų klasifikacija paremta krūtinės, talijos ir klubų apimties santykiu. Etalonu laikomas 90-60-90 santykis reiškia, kad krūtinės, talijos ir klubų santykis yra 0,67 (60/90=0,67). Tokia moters figūra vadinama X formos arba smėlio laikrodžio. Ja gamta apdovanoja tik vieną iš dešimties moterų, likusios devynios būna kitų figūros tipų: banano formos (dar vadinama liniuotės), obuolio ir kriaušės. Plačiau apie tai skaitykite numerio temą „Vasarą pasitikime gražios!“.

Kaip visada, naujajame, 16-ajame, „Ji” žurnalo numeryje jūsų laukia pažintis su įdomiais herojais. Vienas jų – Skirmantas Kriaučionis. Anglijoje su žmona Lina ir dviem vaikais gyvenantis vyras vadovauja septynių žmonių grupei Oksfordo universiteto laboratorijoje. Įspūdingų laimėjimų molekulinės biologijos ir vėžio tyrimų srityse pasiekęs lietuvis mokslu susidomėjo dar vaikystėje. Šią sėkmingą istoriją skaitykite interviu „Oksforde laboratorijai vadovauja lietuvis“.

Kita pašnekovė – žinoma televizijos ir radijo laidų vedėja, trijų vaikų mama, TV laidos „Muzikinis iššūkis“ komisijos narė Livija Gradauskienė. Eteryje jauna moteris niekada neieško žodžio kišenėje, visada šmaikšti, atvira, nuoširdi. Pasmalsavome, o kokia ji yra gyvenime, ką mėgsta, kokių turi moteriškų silpnybių, o kam griežtai sako Ne. Jei smalsu daugiau sužinoti apie Liviją, atsiverskite rubriką „ŽMONĖS / taip ir ne“.

Jubiliejinei, dešimtajai „Darom“ akcijai vadovausianti Kristina Baranovaitė sako, kad svarbiausia suvokti, jog viskas, kas išmetama į orą, vandenį, dirvožemį, vienokiu ar kitokiu būdu sugrįš. „Paradoksas, kad žmogus nori kvėpuoti tyru oru ir maudytis švariame vandenyje, tačiau net nepagalvojęs juos teršia“, – sako pašnekovė. Plačiau apie tai – interviu „Kai aplinka švaresnė, ir širdyje šviesiau“.

Daugeliui tėvelių bus aktuali tema apie vaikų mikčiojimą. Tai apsunkina gyvenimą. Tiesa, kol vaikutis mažas, šis kalbos defektas nedaro jokios įtakos jo norui bendrauti, žaisti ir džiaugtis. Tačiau augdamas jis vis geriau suvokia, kad yra kitoks nei draugai. Vaikas pradeda gėdytis, užsisklendžia savyje, gali tapti patyčių objektu...

Specialistų teigimu, laikiną ar ilgalaikį užsikertantį kalbėjimą patiria 3–5 proc. mažųjų. Šie skaičiai nesikeičia metų metus, bet keičiasi priežastys, išprovokuojančios mikčiojimą. Prieš keletą dešimtmečių pagrindiniai „kaltininkai“ buvo išgąstis ir stresas. Šiandien prie šių priežasčių reikia pridėti naujas, kurios, galima sakyti, atsiranda iš pačių geriausių tėvų ketinimų, tiksliau, iš didelio troškimo pradėti lavinti vaiką nuo pat kūdikystės. Plačiau apie – rubrika „Vaikai“.

Paauglystė – pereinamasis amžius, kai labai smalsu atrasti savo stilių ir išbandyti kuo daugiau grožio priemonių. Norime ar nenorime, jas mergaitės vis tiek naudos, todėl užuot draudusios patarkime, kad eksperimentai nepakenktų jaunai odai. Apie tai – straipsnis „Paauglių makiažo subtilybės“.

Sako, jokia moteris nenuvilios svetimo vyro, jeigu jis to nenorės. Gali būti. Ir vis tik prigimtinė trauka tarp vyrų ir moterų verčia tuo abejoti. Pakalbėkime apie tai, kaip pažinti, kad kitos moters koketavimas su jūsų mylimuoju peržengė nekalto flirto ribas, ir kaip reaguoti. Daugiau apie tai – straipsnyje „Atsargiai! Svetimų vyrų viliotoja“.

Daugeliui mūsų menopauzė, arba klimaksas, asocijuojasi su senatve ir apie tai bijome net galvoti. Tačiau ar verta baimintis to, kas neišvengiama? Juk menopauzė vis tiek ateis, o jei būsime pasiruošusios, turėsime žinių, šį gyvenimo etapą pasitiksime be baimės. Aktualu? Atsiverskite rubriką „Sveikata / svarbu“.

Daugelis vaikučių mėgsta pasmaližiauti, tačiau ką daryti, jei jūsų atžalėlė alergiška kai kuriems produktams? Neduoti jokių saldumynų – ne išeitis. Kam atimti vaikystę?! Gaminkite sveikesnius, kuriuose nėra alergiją sukeliančių medžiagų. Paragavę ir patys įsitikinsite, kad jie neprastesni! Receptų ieškokite straipsnyje „Skanėstai ne tik alergiškiems“.

Na, o mėgstantieji žuvį naujajame „Ji” žurnalo numeryje ras net 4 receptus su žuvimi.

Smagių eksperimentų virtuvėje ir skaitymo!

Žurnalas „JI“
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt