Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Atsiverskite naująjį žurnalo „Ji“ numerį

Žurnalo „Ji“ viršelis
Redakcijos archyv. / Žurnalo „Ji“ viršelis
Šaltinis: Žurnalas „JI“
0
A A

Visos norime būti laimingos. O laimę suteikia ne tik saviraiška profesinėje srityje, bet ir sėkmingas asmeninis gyvenimas. Tad naujajame numeryje siūlome sužinoti, kokia jūsų poros ateitis, kaip pasirinkti idealiausią vestuvių datą.

Neseniai sutikote svajonių vyrą ir ruošiatės kurti šeimą? O gal drauge nugyvenote ne vienus metus, tačiau nesate tikra, ar jis tas vienintelis? Jums rūpi, ko galima tikėtis iš partnerystės, ką žada užsimezgusi draugystė, kokie bus santykiai? Ar esate skirti vienas kitam, galite patikrinti pasitelkę numerologiją ir astrologiją. Jei smalsu, nepraleiskite numerio temos „Poros laimę lemia skaičiai“.

Šįkart mūsų žurnalo svečias – šunų dresūros mokyklos „Reksas“ sertifikuotas treneris, kaniterapijos specialistas Egidijus Brazys. Entuziastingas treneris sako, kad jeigu prieš įsigydamas šunį žmogus pasikonsultuotų su kinologais, dresuotojais, palankytų kursus, tikrai ne vienas persigalvotų ir sumažėtų tiek benamių, tiek agresyvių šunų. Plačiau apie tai, kodėl šunys sužaloja namiškius, kaip išvengti nelaimingų atsitikimų ir kaip išsirinkti tinkamą keturkojį draugą, skaitykite interviu „Grandine pririštas šuo – tiksinti bomba“.

Jeigu norite vasarą džiaugtis tolygiu šokoladiniu įdegiu, ruoštis deginimosi sezonui pradėkite jau dabar. Tai padaryti labai paprasta. Tereikia į valgiarašti įtraukti tam tikrus produktus! Kokius, rasite straipsnyje „Įdegio meniu“.

Daugeliui moterų nors kartą gyvenime teko naudotis vyrams skirtomis kūno priežiūros priemonėmis. Jos nėra prastesnės, o neretai – net geresnės mūsų odai. Plačiau apie tai skaitykite straipsnį „Vyriška kosmetika moterims?“

Viena pažįstama pasiguodė, kad labiausiai baiminasi netekti galvos, esą nieko nėra baisiau už senatvinę demenciją, kai nepameni, ką valgei ir ar apskritai valgei... Gebėti susikaupti ir kokybiškai mąstyti, gerai atsiminti labai svarbu ne tik brandaus amžiaus žmonėms, bet ir moksleiviams, studentams – jau prasidėjo egzaminai! Ką daryti, kad jūsų smegenys neaptingtų, o atmintis ir dėmesio koncentracija būtų puiki, sužinosite atsivertę straipsnį „Maistas smegenims“.

Vis dažniau skaisčiais spinduliais pradžiuginanti saulutė ragina iš spintos traukti vasarines sukneles ar papildyti garderobą naujomis. Kokias rinktis, kas šiemet madinga, kuri kokiai progai tinka? Plačiau apie tai straipsnis – „Vasarinė suknelė“.

Mėgstantiems keliauti, pažinti ką nors nauja laisvalaikiui siūlome kelionių įspūdžius. „Daugelis mano sumanymą dvi savaites keliauti po Iraną sutiko gana skeptiškai, o kai kurie ir su baime. Bet noras pamatyti šią šalį buvo labai stiprus. Ir dabar galiu pasakyti, kad tokioje įdomioje šalyje dar neteko būti. Ar norėčiau grįžti dar? Kitokio atsakymo kaip TAIP negali būti... Plačiau apie skaitytojos potyrius – straipsnis „Dvi savaitės mitais apipintame Irane“.

Gyveni su vyru ne vienus metus, bet vis tiek niekaip negali suprasti, kodėl jis elgiasi vienaip, o ne kitaip. Išvadini tinginiu, nejautriu stuobriu, melagiu (kartais ir riebesnių epitetų nepagaili), bet jo elgesys mažai pakinta. Mokslininkai įrodė, kad mes jų niekada nepakeisime, galime tik mylėti ir bandyti suprasti. Apie tai skaitykite straipsnį „Ko nori vyrai?“.

Ir, žinoma, naujajame, 21-ajame, „Ji“ žurnalo numeryje jums paruošėme naujų valgių receptų. Tad neteks sukti galvos, kuo pradžiuginti pietums ar vakarienei šeimyną, o galbūt ir draugus. Dabar pats rabarbarų sezonas, tad siūlome pasigaminti jų salotų ar blynų („VIRTUVĖ / 4 receptai su rabarbarais“). Taip pat artėjant vasarai verta prisiminti žavų prancūzų virtuvės patiekalą – teriną. Tiesa, jį pagaminti reikia kantrybės, todėl ir siūlome tuo užsiimti savaitgalį. Tada turėsime pakankamai laiko gaminti šį kulinarijos šedevrą, o vėliau – jį ragauti („Idėja savaitgalio pietums“).

Smagių eksperimentų virtuvėje ir skaitymo!

Žurnalas „JI“
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt