Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Eglės senelių sužadėtuvių istorija. „Tai nutiko Katedros aikštėje“

Vilniaus arkikatedra 2014-ųjų vasarį.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Vilniaus arkikatedra
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Ji24.lt portalas skelbia romantiškų, nuotaikingų, ašarą spaudžiančių, jautrių, netikėtų, įsimintinų istorijų konkursą „Kaip aš susižadėjau“. Rašykite nuostabią ir nepakartojamą istoriją apie tai, kaip jums pasipiršo, ir laimėkite puikius prizus savo grožiui. Pateikiame Eglės papasakotą jos senelių sužadėtuvių istoriją.

Tai yra pati gražiausia istorija, kurią esu girdėjusi. Viskas įvyko 1950 m. Mano močiutė buvo paprasta kaimo mergina, o senelis buvo miesto vaikinas iš Vilniaus. Močiutės vardas – Elena, o senelio – Vytautas.

Viskas prasidėjo nuo to, kad močiutė, baigusi mokyklą, nusprendė mokslus tęsti Vilniuje. Tais laikais išvažiuoti iš kaimo buvo didelis žingsnis, ypač turint galvoje, kad močiutės didelė šeima nebuvo pasiturinti. Taigi, ji nusprendė savo gyvenimo kelią sieti su medicina. Mano senelis – miesto žmogus. Gimęs ir augęs Vilniuje. Jis buvo karininkas.

Vieną dieną, kai mano močiutė jau buvo įgijusi seselės laipsnį ir atliko praktiką ligoninėje, į gydymo įstaigą atvežė mano senelį, jis buvo stipriai persipjovęs riešą. Galbūt tai buvo likimas, kad būtent močiutei teko sutvarstyti senelio ranką.

Pamatęs močiutę senelis sakė iš karto supratęs, kad šalia jo – pati gražiausia mergina, kokią jis tik buvo matęs. Senelis pradėjo ją kalbinti ir klausinėti įvairių dalykų, norėjo pakviesti į pasimatymą, tačiau mano močiutė buvo labai santūri ir kukli. Ji tuo metu galvojo tik apie tai, kaip geriau sutvarstyti jam ranką.

Vis dėlto senelis buvo ne iš kelmo spirtas, todėl jau kitą dieną vėl atėjo pas močiutę ir pakvietė ją dar kartą į pasimatymą, bet močiutė jam atšovė: „Kai žinosiu, kad mano sutvarstyta ranka išgijo, tada prašome ateiti“.

Taip pat skaitykite: Odetos sužadėtuvių istorija. „Draugas man pasipiršo po sunkios diagnozės“

Po poros savaičių senelis vėl atėjo ir pasiūlė močiutei susitikti Katedros aikštėje, kur vėliau jis močiutei nupirko ledų. Močiutė sakė, kad senelis buvo tikras džentelmenas, praėjo daugybė pasimatymų, kol jis pirmą kartą ją pabučiavo.

Po kiek laiko močiutė nusivežė senelį į kaimą. Jis pirmą kartą pamatė kaimo gyvenimą, tačiau neišsigando. Jam patiko gamta, žmonės ir to krašto tarmė. Nepabūgo senelis net ir kaimo darbo.  

Praėjus dvejiems jų draugystės metams, senelis vėl pasikvietė močiutę į Katedros aikštę, nupirko jai ledų ir pasakė: „Aš labai norėčiau, kad tu būtum mano žmona“.


Šis tekstas dalyvauja portalo Ji24.lt rengiamame konkurse „Kaip aš susižadėjau“ (konkurso sąlygas rasite čia).

Jame dalyvauti galite ir Jūs! Rašykite ir siųskite romantiškas, šiltas bei jaudinančias istorijas konkursui adresu konkursai@ji24.lt.

  • Dviejų piršlybų istorijų, kurias atrinks redakcijos sudaryta komisija, autoriams atiteks po dvigubą kuponą masažo paslaugoms ajurvedos centre „SPA Shanti“ (vieno kupono vertė – 29 eurai (100 Lt)). Taigi, jei jūsų istorija laimės, gausite 2 kuponus.
  • O skaitytojų balsų daugiausia surinkusios istorijos autorius galės džiaugtis grožio terapijos ir chirurgijos klinikos „Sugihara“ dovanų čekiu visoms paslaugoms (čekio vertė – 87 eurai (300 Lt)).

Jūsų istorijų laukiame iki š. m. vasario 12 d. (ketvirtadienio).

Visas iki šiol atsiųstas istorijas paskaityti galite paspaudę čia.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt