Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Gintarės sužadėtuvių istorija. „Vaikinas man pasipiršo po mūsų šuolio parašiutu“

Gintarės sužadėtuvių akimirka
Kadras iš vaizdo įšrašo / Gintarės sužadėtuvių akimirka
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Ji24.lt portalas skelbia romantiškų, nuotaikingų, ašarą spaudžiančių, jautrių, netikėtų, įsimintinų istorijų konkursą „Kaip aš susižadėjau“. Rašykite nuostabią ir nepakartojamą istoriją apie tai, kaip jums pasipiršo, ir laimėkite puikius prizus savo grožiui. Pateikiame Gintarės sužadėtuvių istoriją.

Savo sužadėtuvių istoriją prisiminsiu visą gyvenimą. Tai įvyko neseniai, gal todėl taip ir norisi visiems ją papasakoti.

Gimimo dienos proga nuo savo mylimojo gavau dovaną – šuolį parašiutu iš 3 kilometrų aukščio. Be galo apsidžiaugiau gavusi šią adrenalinu kvepiančią dovaną ir nieko nelaukusi puoliau skambinti į Klaipėdos aerodromą užsiregistruoti šuoliui.

Laisva vieta šuoliui buvo tik po gero mėnesiuko. Tačiau nepraėjus nė tiek laiko,  dabartinis mano sužadėtinis vieną dieną, kai grįžau namo, paragino mane eiti kuo greičiau ruoštis, nes, pasak jo, turime tuojau pat kai kur išvažiuoti.

Nieko neklaususi greitai bėgau rengtis, slapčia stebėdama, kaip rengsis jis, ir manydama, kad gal atspėsiu, kur važiuosime. Vis tik vaikinas neišsidavė, jis elgėsi taip pat natūraliai, kaip ir visada.

Įsėdusi į automobilį ir nerimaudama dėl to, kas manęs laukia, pagalvojau, kad galėjau namuose pažiūrėti, ar šuolio parašiutu kuponas tebėra ten, kur jį padėjau. Išriedėjome iš kiemo ir aš pamaniau: „Jeigu dabar suksime dešinėn, tuomet tikrai važiuojam į aerodromą“. Nuojauta manęs nenuvylė, pasukome ten, kur spėjau, o tada sušukau:

– Aš šoksiu parašiutu?!

– Mes šoksime parašiutais, – ramiai kalbėdamas su šypsena veide atsakė mylimasis.

– Bet aš neturiu tinkamų batų ir kojinių nepasiėmiau!

– Nesijaudink, aš viskuo pasirūpinau, – traukdamas iš šortų kišenių mano kojines šelmiškai šypsojosi jis.

Aš buvau sutrikusi ir be galo išsigandusi, norėjau apsisukti ir kuo greičiau grįžti namo, bet mums nuvažiavus į aerodromą ir išvydus ramius bei smagiai nusiteikusius instruktorius, išgaravo visa baimė.

Po neilgo šuolio instruktažo kiekvienas su savo instruktoriais jau keliavome į lėktuvą. Pakilimas į 3 kilometrų aukštį truko apie 20 minučių. Vaizdai, kuriuos matėme kildami, buvo gniaužiantys kvapą – kažkas išties nuostabaus.

Ji24.lt skaitytojos Gintarės nuotr./Gintarės sužadėtuvių akimirka
Ji24.lt skaitytojos Gintarės nuotr./Gintarės sužadėtuvių akimirka

Nejautėme nei baimės, nei nerimo – tik norą kuo greičiau iššokti iš lėktuvo ir sklandyti ore. Vienas po kito pradėjo šokti iš lėktuvo drąsuoliai, aš su savo instruktoriumi iššokau paskutinė.

Ji24.lt skaitytojos Gintarės nuotr./Gintarės sužadėtuvių akimirka
Ji24.lt skaitytojos Gintarės nuotr./Gintarės sužadėtuvių akimirka

Jausmas buvo neapsakomai geras, atrodė, lyg būtume lengvi ir laisvi tarsi paukščiai. Negalėjau suvaldyti savo džiaugsmo, šaukiau, kaip smagu ir kad noriu tai pakartoti dar kartą. Leisdamasi žemyn iš aukštai grožėjausi nuostabiais vaizdais, kol galiausiai jau buvau visai arti žemės ir pamačiau užrašą „Aš tave myliu“.

Akyse pradėjo kauptis laimės ašaros, negalėjau patikėti tuo, kas vyksta. Minkštai nukritusi ant žemės nieko nelaukusi atsistojau ir ėjau prie savo mylimojo valydama nuo skruostų upeliais bėgančias ašaras. Jis priklaupė ir paklausė, ar sutinku už jo tekėti.

Išgirdusi žodžius, apie kuriuos svajojau visą gyvenimą, iš karto atsakiau, kad sutinku, ir puoliau jam į glėbį. Šio nepakartojamo įvykio liudininkais tapo mūsų patys artimiausi žmonės, kurie džiaugėsi už mūsų laimę, sveikino ir dovanojo bučinius sužadėtuvių proga.

VIDEO: Netradicinės piršlybos: Eduardas pasipiršo Gintarei iškart po šuolio parašiutu iš 3 km aukščio


Šis tekstas dalyvauja portalo Ji24.lt rengiamame konkurse „Kaip aš susižadėjau“ (konkurso sąlygas rasite čia).

Jame dalyvauti galite ir Jūs! Rašykite ir siųskite romantiškas, šiltas bei jaudinančias istorijas konkursui adresu konkursai@ji24.lt.

  • Dviejų piršlybų istorijų, kurias atrinks redakcijos sudaryta komisija, autoriams atiteks po dvigubą kuponą masažo paslaugoms ajurvedos centre „SPA Shanti“ (vieno kupono vertė – 29 eurai (100 Lt)). Taigi, jei jūsų istorija laimės, gausite 2 kuponus.
  • O skaitytojų balsų daugiausia surinkusios istorijos autorius galės džiaugtis grožio terapijos ir chirurgijos klinikos „Sugihara“ dovanų čekiu visoms paslaugoms (čekio vertė – 87 eurai (300 Lt)).

Jūsų istorijų laukiame iki š. m. vasario 12 d. (ketvirtadienio).

Visas iki šiol atsiųstas istorijas paskaityti galite, paspaudę čia.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt