Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Ingridos sužadėtuvių istorija. „Piršdamasis vaikinas iškrėtė suplanuotą pokštą“

Ingrida su savo sužadėtiniu
Ji24.lt skaitytojos Ingridos nuotr. / Ingrida su savo sužadėtiniu
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Ji24.lt portalas skelbia romantiškų, nuotaikingų, ašarą spaudžiančių, jautrių, netikėtų, įsimintinų istorijų konkursą „Kaip aš susižadėjau“. Rašykite nuostabią ir nepakartojamą istoriją apie tai, kaip jums pasipiršo, ir laimėkite puikius prizus savo grožiui. Pateikiame Ingridos sužadėtuvių istoriją.

Suskamba žadintuvas, vos ne vos atmerkiu vieną, vėliau ir kitą akį... Trečiadienis, pagalvoju, vadinasi, liko dar trys darbo dienos, o tuomet savaitgalis...

Savaitgalis?! Ar šeštadienį jau bus rugsėjo 23-ioji?! Taip, taip, aš nors ir mieguista, bet jau mąstau pakankamai blaiviai... 23 dieną mano gimtadienis. Susimąstau, ką reikės nuveikti, ką pakviesti, ką gaminti... Ech, per daug minčių rytui.

Šiaip ne taip atsikeliu ir pradedu suktis rytinių darbų karuselėje, užsimiršusi apie gimtadienio laukiamus vargelius. Burbteliu savo vaikinui, kad galėtų jau šiandien būti penktadienis. Mano nuostabai, šis atšauna, kad šiandien ir yra penktadienis!  „Ką? Brangusis, tu gal dar sapnuoji?!“, – ištariu. O jis ironiškai šypsosi ir lyg juokaudamas lyg ir ne, pasako, kad šiandien paskutinė darbo diena, o po jos mūsų laukia kelionė... Dabar man atrodo, kad sapnuoja ne jis, o aš!

Diena darbe pralekia akimirksniu, šiek tiek panikuoju dėl drabužių, daiktų, kurių grįžusi prisidedu tiek, jog, atrodo, iškeliauju ne keturiom dienom, o keturiems mėnesiams... Ir visgi, aš juk moteris – man galima!

Vėlai vakare jau sėdime patogiame autobuse, nekantraudami pamatyti ir apžiūrėti Čekiją, nes būtent ten ir keliaujame. Sėdžiu apsikabinusi savo brangųjį ir galvoju, kad man velniškai pasisekė, apie tokią artėjančio gimtadienio staigmeną aš net nesvajojau!

Ji24.lt skaitytojos Ingridos nuotr./Ingrida su savo sužadėtiniu
Ji24.lt skaitytojos Ingridos nuotr./Ingrida su savo sužadėtiniu

Kelionė neprailgsta, gidė trumpai supažindina su kelionės programa, papasakoja apie miestus ir miestelius, kuriuos pravažiuojame, karts nuo karto stabtelime atsipūsti ir štai, visai to nepastebint, kelionės tikslas pasiektas – mes Čekijoje!

Jau pirmąją kelionės dieną aplankome magiškąjį auksinį miestą, vieną gražiausių Europos sostinių – Prahą. Istorinis miesto branduolys – gotikinė Šv. Vito katedra su karališkaisiais rūmais, matomais iš visų miesto pusių.  Vėliau aplankome ir Čekijos miestą – Karlovi Varai, žinomą dėl savo gausių karštųjų versmių, bei kitas įžymias vietas.

Stoviu ir aš, išsišiepusi ligi ausų, ir jau kad suriksiu: „TAAAAIIIIP“!!! Dėžutė atsidaro, o ten pūpso dvi blizgios akutės – auskarai.

Paskutinę kelionės dieną, turime net keturias valandas laisvo laiko, visi keliautojai išsibarsto, dingsta minioje, liekame dviese. Mano brangiausiasis pasiūlo nueiti į vienos iš aplankytų pilių sodus ir ten paiškylauti. Aš, žinoma, sutinku.

Einame neskubėdami senamiesčio vingiuotais takeliais, sukame tai į kairę, tai į dešinę, kol apsisuka galva ir pasiklystame.

Mano mylimasis nervingas kaip niekada, sukame tai į vieną skersgatvį, tai į kitą, o pažįstamų vietų vis nematyti. Tai einame, tai bėgame...  Pagalvoju, o kur mes taip skubame?!

Pagaliau pamatome Karolio tiltą, čia jau esame buvę, todėl nurimstame ir atsipučiame. Sustojame pačiame tilto viduryje, šurmulys didelis, tačiau išgirstame skambant Johno Lenono dainą „Imagine“ ir trumpam net sustingstame. Mano brangiausias išsitraukia iš kišenės ryškią papuošalų dėžutę ir laiko tiesiai prieš mane nieko nesakydamas! Aš net išsižioju, žiūriu į tą dėžutę, o galvoje tik viena mintis – pagaliau jis man peršasi!!!

Ji24.lt skaitytojos Ingridos nuotr./Ingrida su savo sužadėtiniu
Ji24.lt skaitytojos Ingridos nuotr./Ingrida su savo sužadėtiniu

Aš to laukiau ir apie tai svajojau turbūt metus, o jis čia, dabar, per mano gimtadienį, stovi ištiesęs man dėžutę?! Stoviu ir aš, išsišiepusi ligi ausų, ir jau kad suriksiu: „TAAAAIIIIP“!!! Dėžutė atsidaro, o ten pūpso dvi blizgios akutės – auskarai.

Šypsena iš veido dingsta, kakta susiraukia, dantis sukandu, o tas vyriškis, kurį dar prieš minutę vadinau brangiausiuoju, stovi su kvaila šypsenėle ir klausia: „Ar patinka?“

Stoviu ir nė žodžio nepratariu, jaučiu, kad tuoj išsiverš pykčio ir nusivylimo ugnikalnis, o visą Čekiją užlies karšta lava. Tas vyriškis su kvaila šypsena įtaria kylančią grėsmę ir iš kitos kišenės ištraukia žiedelį (tokį apie kokį visuomet ir svajojau!), priklaupia ant kelio ir klausia: „Ar būsi mano visam likusiam gyvenimui?“

Atgniaužiu kumščius, ištiesiu virpančią ranką ir apsiveju vos per sekundę vėl brangiausiuoju tapusio vyro kaklą. TAIP! TAIP! TAIP!

Stovime apsikabinę, širdis daužosi kaip pašėlusi, o emocijos trykšta per kraštus – ir juoktis, ir verkti norisi iš laimės, žinoma, juk akimirka daugiau nei ypatinga!


Šis tekstas dalyvauja portalo Ji24.lt rengiamame konkurse „Kaip aš susižadėjau“ (konkurso sąlygas rasite čia).

Jame dalyvauti galite ir Jūs! Rašykite ir siųskite romantiškas, šiltas bei jaudinančias istorijas konkursui adresu konkursai@ji24.lt.

  • Dviejų piršlybų istorijų, kurias atrinks redakcijos sudaryta komisija, autoriams atiteks po dvigubą kuponą masažo paslaugoms ajurvedos centre „SPA Shanti“ (vieno kupono vertė – 29 eurai (100 Lt)). Taigi, jei jūsų istorija laimės, gausite 2 kuponus.
  • O skaitytojų balsų daugiausia surinkusios istorijos autorius galės džiaugtis grožio terapijos ir chirurgijos klinikos „Sugihara“ dovanų čekiu visoms paslaugoms (čekio vertė – 87 eurai (300 Lt)).

Jūsų istorijų laukiame iki š. m. vasario 12 d. (ketvirtadienio).

Visas iki šiol atsiųstas istorijas paskaityti galite, paspaudę čia.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt