Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Ji24.lt skelbia konkurso „Kaip aš susižadėjau“ laimėtojus

Sužadėtuvių žiedas
„Shutterstock“ nuotr. / Sužadėtuvių žiedas
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Štai ir praūžė viena romantiškiausių šių metų švenčių – vasario 14-oji, o su ja baigėsi ir portalo Ji24.lt organizuotas konkursas „Kaip aš susižadėjau“.

Metas skelbti nugalėtojus!

Sveikiname daugiausia skaitytojų balsų surinkusią ir pagrindinį prizą laimėjusią istoriją, kurios autorei atitenka grožio terapijos ir chirurgijos klinikos „Sugihara“ dovanų čekis visoms paslaugoms (čekio vertė – 87 eurai (300 Lt)).

Prizą dovanojame Jurgitai, pasidalinusiai savo netikėta ir žaisminga sužadėtuvių istorija.


„Shuterstock“ nuotr./Sužadėtuvių žiedas
„Shuterstock“ nuotr./Sužadėtuvių žiedas

Jurgitos mylimasis jai pasipiršti sugalvojo itin originaliai – smagaus žaidimo metu. O jis vyko taip: „Ant pievos buvo patiestas pledas, ant jo padėtas žibintas ir skrynutė, užrakinta kodine spyna, prie jos buvo ir raštelis.

Turėjome sulaukti kitų komandų, kurios atneš mums rebuso dalis bei skrynutės kodą“. Spėkite, kas iš tiesų buvo užrakinta skrynutėje? Jurgitai ši staigmena net atėmė žadą...

„Tai nutiko svečiuose, žaidžiant žaidimą su užduotimis“


Antroji konkurso laimėtoja, pelniusi redakcijos sudarytos komisijos simpatijas, tampa Ingrida. Nuoširdžią ir nuotaikingą istoriją atsiuntusiai merginai atiteks dvigubas kuponas masažo paslaugoms ajurvedos centre „SPA Shanti“ (vieno kupono vertė – 29 eurai (100 Lt)).


Ji24.lt skaitytojos Ingridos nuotr./Ingrida su savo sužadėtiniu
Ji24.lt skaitytojos Ingridos nuotr./Ingrida su savo sužadėtiniu

Ingridos mylimasis ją gimtadienio proga netikėtai išsivežė į Čekiją ir ten jis merginai įteikė dailią dėžutę. Tikriausiai atspėsite, ką joje tikėjosi rasti Ingrida?

„Aš net išsižioju, žiūriu į tą dėžutę, o galvoje tik viena mintis – pagaliau jis man peršasi!!! Stoviu išsišiepusi ligi ausų, ir jau kad suriksiu: „TAAAAIIIIP“!!! Dėžutė atsidaro, o ten pūpso dvi blizgios akutės – auskarai“. Manote viskas tuo ir baigėsi? Tikrai ne...

„Piršdamasis vaikinas iškrėtė suplanuotą pokštą“


Na ir galiausiai trečioji redakcijos išrinkta laimėtoja – Odeta. Jai tap pat atitenka dvigubas kuponas masažo paslaugoms ajurvedos centre „SPA Shanti“.


„Shuterstock“ nuotr./Sužadėtuvių žiedas
„Shuterstock“ nuotr./Sužadėtuvių žiedas

Odeta ir jos mylimasis – jau nebe pirmos jaunystės pora, greitai jie bus keturiasdešimtmečiai. Vienas kitą pažinojo jie jau seniai, tačiau meilės kibirštys įsiplieskė visai netikėtai. Deja, poros idilę aptemdė sunki gydytojo diagnozė. Odetai buvo diagnozuotas vėžys. Moteriai teko ištverti chemoterapiją ir sunkią operaciją, tačiau grįžusi namo, Kalėdų rytą ji sulaukė nuostabios mylimojo dovanos...

„Draugas pasipiršo po sunkios mano diagnozės“


Norėtume nuoširdžiai padėkoti visems konkurso dalyviams ir raginame pernelyg nenusiminti! Ateityje smagių konkursų su puikiais prizais dar tikrai sulauksite. O apie juos pirmieji sužinosite, sekdami mūsų paskyrą „Facebook“ tinkle (spauskite ant nuorodos).

Visas konkurse dalyvavusias istorijas paskaityti galite čia.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt