Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Kosmoenergetikės prognozės: sausio 26 d.–vasario 1 d. energijų kalendorius

Mergina ir žirgas
Fotolia nuotr. / Mergina ir žirgas
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

„Jausime stiprų impulsą keistis. Tai, ką darome – taps atgrasu, tad būsime stumiami pagaliau kažko imtis ir priimti anksčiau atidėliotus sprendimus. Daugiau nei įprasta šią savaitę bus išsiskyrimų, permainų santykiuose, judėjimo bei postų dalijimosi organizacijose ir bendrų interesų grupuotėse“, – teigia psichoinformaciologė, kosmoenergetikos magistrė Eglė Gleščinskienė.

Mus supanti aplinka ir energijos nebus labai malonios ir lengvos, vis giliau būsime traukiami į transformacijos verpetą, judėsime ne itin daug nuo mūsų priklausančia kryptimi.

Taip pat skaitykite: Keli patarimai moterims, kurioms per 40

Šią savaitę dažnai teks pasitelkti kūrybinius gebėjimus, atidžiau klausytis savo vidinio balso, atmesti aplinkinių patarimus ar brukamą nuomonę. Tai šansas ir stiprus impulsas ištarti „ne“ įvairiems mus alinantiems dalykams, netinkamiems santykiams ar besikartojančiam išnaudojimui. Beje, pasitraukdami iš kažkokios savo pozicijos atversime kelią kitiems, pokyčių trokštantiems žmonėms, kiti suteiks tokią galimybę mums. Toks ir bus transformacijos metas, deja, jis vyks per kažko atsisakymą, tačiau kartu ir naują pradžią.

Tikėtini kivirčai, bandymai kovoti dėl savo buvusios vietos, statuso ar pasirinktos krypties. Pajusime panašų sujudimą politinėse partijose, didesniuose kolektyvuose taip pat įvairiose žmones vienijančiose bendrijose.

Laisvė, savarankiškumas ir drąsa bus pagrindinės savybės ir bruožai, kurie iš minios išskirs lyderius, žmones, aiškiai suvokiančius būtinybę priimti iššūkius, keistis ir išgryninti savo veiklos ar užimtumo kryptį.

Taip pat skaitykite: Vestuvių planuotoja Laima Griciūtė: „Vestuvės žiemą? Žinoma, kad taip! Dar ir sutaupysite“

Daugelis būsime išlaisvinti iš įvairaus pobūdžio slegiančių gniaužtų, pajutę laisvę rinktis ir veikti, turėtume pasinaudoti ja siekdami įgyvendinti tai, apie ką svajojame. Likimas per daug dažnai nežarsto galimybių ar sėkmingo kelionės bilieto, tad gavę jį, pasinaudokime pasitaikiusia proga keliauti į Tikrąjį gyvenimą…


Šaltinis – kosmoenergetika.lt

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt