Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Kosmoenergetikės prognozės: vasario 16–22 d. energijų kalendorius

Kelias
Fotolia nuotr. / Kelias
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

„Šią savaitę būsime veikiami energijų srauto, kuris skatins permainas, pokyčius, pribrendusius veiksmus, tegul ir ne labai malonius, bet nešančius būtinas permainas į mūsų gyvenimą“, – teigia kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė.

Emociškai tapsime dirglesni, sunkiau sukalbami, patirsime ir išgyvensime stresą, kuris daugeliu atveju bus aktyvuojamas mūsų pačių sukaupta skausminga patirtimi.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Kosmoenergetikė
Eglė Gleščinskienė

Panašu, kad emocijos ir jausmai įsiūbuos mus, trukdydami teisingai rinktis, neleisdami atsikvėpti, nurimti ir apsvarstyti teisingus būtinus veiksmus.

Dažnai elgsimės desperatiškai, lyg būtume spaudžiami į kampą prieš mus susimokiusių aplinkybių, priešiškai nusiteikusių asmenų ir savo paties įsitikinimų bei baimių.

Šiuo metu galime patirti didesnius finansinius nuostolius, nenumatytas išlaidas, traumas, avarijas, gedimus. Tai, prie ko labiausiai esame prisirišę, ko labiausiai baiminamės, dėl ko nerimaujame ir negalime miegoti naktimis, vėl pasirodys prieš mus visa savo didybe. 

Gali visais prieštaravimais iškilti santykių problemos, nesutarimai, kuriuos iki šiol bandėme užglostyti, prie ko bandėme prisitaikyti. Užspaustos negatyvios patirtys, varginančios būsenos ir baimė, kad tai gali pasikartoti šią savaitę, vėl mums pridarys papildomo vargo ir sunkumų.

Turėtume ypač atkreipti dėmesį į savo emocines būsenas ir jausmus. Svarbiausias dalykas šiame pokyčių laike bus apsaugoti save nuo streso, nuo destruktyvios žalojančios permainų bangos, stengiantis prisitaikyti prie to, ko jau nebeįmanoma pakeisti, ir priimti naujoves.

Taip pat skaitykite: 100 dalykų, kuriuos privalote padaryti savo gyvenime

Dažniau patirsime nuostabą, galime būti priblokšti netikėtų naujienų, žinių, gerai pažįstamo žmogaus elgesio ar jo pasirinkimų. Pasirenkime, kad mus daug kas stebins, kad įvykiai pačiu netikėčiausiu metu keis savo kryptį.

Vis dėlto tai permainų laikas, kuris sudarys palankias sąlygas naujų, gimstančių, rengiamų projektų, sprendimų, taisyklių priėmimui. Taip bus atlaisvinamas kelias progresui, kokybiškesniam santykių, veiklos ir bet kokių norų realizavimui.


Šaltinis – kosmoenergetika.lt 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Energetika
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt