Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Kosmoenergetikės prognozės: vasario 2–8 d. energijų kalendorius

Ežeras
„Shuterstock“ nuotr. / Ežeras
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

„Sulauksime truputį harmoningesnio laikotarpio. Mus supančios energijos savo įtaką perduos gana švelniai, tad kone visose gyvenimo srityse po truputį atsiras daugiau darnos ir susitaikymo“, – teigia psichoinformaciologė, kosmoenergetikos magistrė Eglė Gleščinskienė.

Tai bus metas, kai emocijos ir jausmai bus švelniai sutramdyti, – su aplinkiniais bendrausime jautriai, tačiau be ypatingų emocinių protrūkių. Šis laikas gali atspindėti kažkokį ilgalaikį, mums svarbų  pasirinkimą, kryptį, kuri kaip tik šiuo metu bus stiprinama ir lydės mus kone visus metus.

Tai ieškomo švelnumo ir meilės laikas – dažniau kažko tikėsimės ir lūkuriuosime, norėsime, kad mus išgirstų ir išklausytų. Galime užmegzti pažintį, o sutiktas nepažįstamas žmogus nesunkiai taps ypatingai artimas ir svarbus.

Šią savaitę truputį daugiau santarvės ir darnos turėtų atsirasti šeimose, – bus labiau įsiklausoma į kiekvieno norus ar nusiskundimus, nesutarimai bus sprendžiami geranoriškai, atsiras laiko ir jėgų kažkam ištiesti pagalbos ranką, padėti, pabūti kartu, jei to reikės.

Tai ir ilgalaikių sprendimų metas, gali tekti rinktis ir priimti sprendimus dėl darbo ar veiklos, spręsti gyvenamosios vietos klausimus. Šiuos pasirinkimus gali primesti išorės aplinkybės.

Taip pat skaitykite: Tobulėkime kartu. Dėkingumo įtaka jūsų gyvenimui ir praktinis šios savybės lavinimas

Vis dėl to mums dažniau prireiks kantrybės, – bet kokie ilgalaikiai sprendimai pareikalaus ilgo pasiruošimo, įvairių procesą lemiančių dalykų analizės, gebėjimo eiti į kompromisus. Rezultatus ir trokštamą atpildą gaus tik tie, kas mokės laukti, kas atsisakys skubėjimo, partnerių ar draugų spaudimo bei įtakos dėl reikiamų veiksmų.

Bet kokia situacija vystysis lėčiau, o kad būtų pasiekta darnesnė ir harmoningesnė pozicija, prireiks laiko, kad aprimtų sujudusios ar neapsisprendžiančios jėgos bei su tuo susiję asmenys.

Būsime ugdomi prisitaikyti prie to, ką turime dabar, priimti bet kokią, tegul ir mums nelabai patinkančią situaciją, o tik paskui judėti, kad tai keistume į gerąją pusę. Teks daugiau bendradarbiauti su kitais asmenimis, kartais truks dinamikos, užkliudysime ir narpliosime kitus pašalinius dalykus.

Adaptacija prie aplinkybių, sąlygų, kartu veikiančių žmonių atneš pačius palankiausius rezultatus, tad jei tik sugebėsime išlaukti tiek, kiek reikės – dažniausiai laimėsime. O jei mums truks kantrybės ir nenorėsime atsisakyti sau priimtino intensyvaus tempo – galime būti išmesti už „borto“ ilgam laikui.

Taip pat skaitykite: Vasario mėnesio taroskopas: prognozės pagal gyvenimo kelio skaičių

Šios savaitės energijos po truputį padės mums išryšinti ir suvokti svarbius, reikalingus dalykus. Palaipsniui, žingsnelis po žingsnelio skleisis ir atsivers paslaptys, augs sąmoningumas, o su jais ir mūsų požiūris į tam tikrus dalykus. Šį kartą pokyčiai mūsų viduje vyks lėtai, sklandžiai ir lengviau nei ankstesniais kartais.

Lengviau ir greičiau pažeidžiama bus visa kvėpavimo sistema, o ypač plaučiai. Pasistenkime dažniau atkreipti dėmesį į savo kvėpavimą, paviršinis, užspaustas, trūkčiojantis kvėpavimas mums kalbės apie stresą, įtampą, nuolatinį nerimą ir jaudulį, kurį patiriame. 

Puiki priemonė atsipalaiduoti, nuraminti įsijautrinusias emocijas ir per daug griežtą protą – bus gilaus ir harmoningo kvėpavimo praktikos. Net ir dėmesys, kuriuo seksime, kaip kvėpuojame, kaip keičiasi mūsų kvėpavimo ritmas, padės sumažinti streso lygį, suprasti, kada pereiname į nepalankią, pavojingą savo kūnui bei jausmams būseną.


Šaltinis – kosmoenergetika.lt

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Energetika
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt