Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Norite išmokti megzti ar groti gitara? Jums tereikia interneto

Moteris prie kompiuterio
Fotolia nuotr. / Moteris prie kompiuterio
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Šiais laikais internete – galybė informacijos. Deja, dažnai stebėdami nesustojantį jos srautą tiesiog vegetuojame. Ir visai be reikalo – internete galime išmokti daugybės naujų dalykų.

Gražios nuotraukos – visiems pasiekiamas dalykas

Vis stebitės gražiomis draugų nuotraukomis? Nešvaistykite laiko pavydėdami, ir patys išmokite nuotraukų redagavimo ir tvarkymo pagrindų. Jei pasidomėsite labiau, atrasite galybę informacijos, kuri bus labai naudinga.

VIDEO: Kad jūsų nuotraukos būtų gražios

Šachmatai – įveikiamas žaidimas

Turite draugų, kuriems visada pralošiate žaisdami šachmatais? Tikriausiai pats laikas šiek tiek pasimokyti šio žaidimo gudrybių.

VIDEO: Pasimokykite žaisti šachmatais

Išmokti jogos pradmenų – vienas juokas

Manote, kad joga užsiima tik ypač lankstūs žmonės? Galvojate, kad tai labai sudėtinga? Iš tikrųjų viskas labai paprasta, jei žinai, nuo ko pradėti. O visų pradmenų ir paprasčiausių pratimų galite išmokti ir žiūrėdami internete rastas vaizdo pamokėles.

VIDEO: Joga nesudėtingai

Tapkite kulinarijos virtuozu

Jei manote, kad gaminti labai sunku, o to išmokti galite tik lankydami įvairiausius kursus, klystate. Internetas lūžta nuo kulinarinių patarimų žaliems, pažengusiems ir tikriems profesionalams. Skirdami tam šiek tiek laiko ir pastangų, seniai matytą draugą galėsite nustebinti tikru kulinarijos šedevru.

VIDEO: Kulinarinė pamokėlė

Išmokite groti gitara

Turite namuose gitarą, bet ji tūno apdulkėjusi kampe, nes nemokate nė vieno akordo? Pats laikas susiimti ir išmokti ja groti. Jei neturite laiko vaikščioti į pamokas, kurios vyksta kitame mieste gale, mokykitės internetu. Tam yra visos galimybės.

VIDEO: Gitaros pradžiamoklsis

Pieškite kaip tikras menininkas

Norite ant savo sienos pasikabinti meno kūrinį, tačiau vis nerandate tokio, kuris tiktų prie interjero ar atspindėtų jūsų charakterį? Nusipieškite jį patys! Tai tikrai nesudėtinga, be to, internete apstu ne tik patarimų, kaip greitai išmokti piešimo meno, bet ir kokias priemones naudoti.

VIDEO: Kaip tapyti

Megzkite geriau nei jūsų senelė!

Jus visada stebina tai, kaip yra numezgamos kojinės, ilgiausi šalikai ar nuostabaus grožio megztiniai? Pasirodo, čia jokio stebuklo nėra, tai galite ir jūs. Jei turite virbalų, siūlų, įsijunkite internetą ir rasite puikų bei paprastų patarimų, kaip greičiau išmokti megzti. Nustebinkite savo senelę!

VIDEO: Megzti gali kiekvienas

Išmokite bet kokios kalbos

Seniai svajojate išmokti kokios nors kalbos, bet vis neprisiruošiate lankyti paskaitų? Šiais laikais viską galite daryti internetu. Įvairiuose puslapiuose gausu ne tik gyvai transliuojamų kursų, tačiau galite rasti ir vaizdo įrašų, kurie suteiks visą reikalingą informaciją: gramatikos, leksikos pagrindų ir kitų naudingų dalykų.

VIDEO: Išmokite užsienio kalbų
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt