Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Meskite kauliukus ir išsiburkite

Kauliukai
Shutterstock nuotr. / Kauliukai
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Numerologija – paslaptingas mokslas, kurio paslapčių galima mokytis visą gyvenimą. Nesvarbu, tikite tuo ar ne, tačiau penktadienio vakarą su draugais ar šeima galite tiesiog smagiai praleisti laiką mesdami žaidimo kauliukus ir spėdami ateitį.

Žaisti kauliukais mokėjo dar senovės egiptiečiai. Šį žaidimą mėgo ir Antikos graikai. Daugelyje Azijos kraštų lošimo kauliukai buvo gaminami iš vertingiausios medienos ir puošiami tauriųjų metalų detalėmis, mat buvo tikima, kad taip jiems suteikiama daugiau slaptingųjų galių. Tad galite kauliukus pasigaminti ir patys, tam tereikės medinių kvadratėlių. Arba tiesiog susiraskite tris stalo žaidimams paprastai naudojamus kauliukus.

Likimui spėti privalu turėti tris paženklintus kauliukus ir juos mesti būtina visiškoje tyloje.

Ką svarbu žinoti

Esti daugybė šio žaidimo interpretavimo variantų. Tačiau dviejų taisyklių griežtai laikytasi visais laikais. Likimui spėti privalu turėti tris paženklintus kauliukus ir juos mesti būtina visiškoje tyloje.

Be to, tikima, kad kauliukai rieda laisviau ir krenta palankiau, kai būrimo aplinka yra rami ir saugi, o rituale dalyvaujantys žmonės – blaivūs ir šaltakraujiški.

Pats populiariausias būrimo būdas – ant lygaus stalo paviršiaus kreida nubrėžti apskritimą ir mesti į jį kauliukus vardu žmogaus, kurio likimą norima sužinoti.

Jeigu kauliukai išrieda už apskritimo ribų, reikia suprasti, kad jie neturi ką pasakyti. Kauliukai, stryktelėję ne tik iš nubrėžto rato, bet ir ant grindų, pranašauja artinantis nemalonių rūpesčių kupiną metą, gali būti, kad nusistovėjusią darną jauks ir nuotaiką temdys kivirčai, nepagrįstos priekabės, neprasmingas bylinėjimasis. Jeigu ant žemės nurieda visi kauliukai, juos reikia surinkti ir mesti į apskritimą dar kartą. Tačiau jeigu ir antrasis bandymas prakalbinti likimą pasibaigia nesėkmingai, t. y. kauliukai vėl iššoko iš apskritimo, tai derėtų suprasti kaip ženklą, kad šiandien likimas nėra linkęs praskleisti ateities šydo. Tenka su tuo susitaikyti ir būrimą atidėti palankesniam laikui.

Taškų reikšmės

Fotolia nuotr./Kauliukai
Fotolia nuotr./Kauliukai

Į saują paimkite tris kauliukus, iš pradžių šiek tiek juos pašildykite delne, o tada visus vienu metu išridenkite. Paskui susumuokite visų trijų taškus. Jeigu vienas kauliukas išriedėjo už apskritimo linijos, o likusių dviejų suma mažesnė nei trys, tai – irgi akivaizdus ženklas, kad kauliukai neturi ką pasakyti. Štai taškų reikšmės.

Trys – palankus burtas. Gali išsipildyti troškimas, kurį visi laiko tuščiu svaičiojimu arba pernelyg sunkiai pasiekiamu tikslu.

Keturi – nusivylimas.

Penki – susitikimas su svetimšaliu. Svarstant svarbų klausimą sprendimą gali nulemti menkai pažįstamų arba išvis svetimų žmonių valia.

Šeši – materialiniai nuostoliai, pavirsiantys dvasine nauda.

Septyni – dėl nepagrįstų piktų paskalų pradės persekioti nesėkmės. Būtinas apdairumas ir budrumas, nes gali sužlugti reikalas, laikytas sėkmingai baigtu.

Aštuoni – neapgalvotas poelgis gali nuskriausti ir įskaudinti niekuo dėtus žmones. Situacija gana miglota, todėl prieš žengiant svarbų žingsnį būtina surinkti kuo daugiau informacijos ir numatyti visas įmanomas pasirinkimo pasekmes.

Devyni – sėkmė, pirmiausia meilės reikaluose. Jeigu prieš tai būta kivirčų ir barnių, jie baigsis saldžiu susitaikymu. Nesusipratimai bus išsiaiškinti, o atleidimas už patirtas nuoskaudas dar labiau sutvirtins tarpusavio ryšį.

Dešimt – vidinės ramybės ir pasitenkinimo šaltinis bus namų jaukumas. Gali būti, kad šią kasdienę idilę papildys pelnyta profesinė sėkmė ar verslo pergalė.

Vienuolika – žinia apie ligą, tačiau ji nebūtinai bus susijusi su šeimos nariais ar artimais bičiuliais.

Dvylika – laiškas, į kurį privalu atsakyti. Dėl ko nors apsisprendžiant, būtina pasitarti su reikalą išmanančiu žmogumi.

Trylika – širdgėla ir sunkumai, kurie užklups galbūt tik laikinai, bet gali būti, kad ir visam gyvenimui.

Keturiolika – svetimas, galbūt iš toli atkeliavęs žmogus taps jums labai artimas, bus didžiausias pagalbininkas ir gal net geriausias draugas.

Penkiolika – pagunda įsitraukti į rizikingą ir greičiausiai nelegalią veiklą.

Šešiolika – kelionė. Drąsiai priimkite bet kokį kvietimą keliauti. Jums garantuoti ne tik nepamirštami įspūdžiai, bet ir apčiuopiama materialinė nauda.

Septyniolika – didelį autoritetą turintis žmogus iš užjūrio, greičiausiai užsienietis, gali pasiūlyti jums viliojantį veiklos planą. Jei sutiksite – priimsite iššūkį sunkiai dirbti ir net rizikuoti, tačiau tai būtų žingsnis išskirtinės sėkmės ir pripažinimo link.

Aštuoniolika – nuostabiai geras burtas, žadantis šlovę, turtą ir džiaugsmą.

Tikslesnė pranašystė

Norėdami, kad pranašystė būtų dar tikslesnė, kreida nubrėžtą apskritimą padalykite į dvylika lygių dalių. Šios skiltys atstovaus dvylikai svarbių gyvenimo sričių.

Pirmoji – ateinančių metų įvykiai. Antroji – finansiniai reikalai bei kiti su turtu susiję dalykai.

Trečioji – kelionės. Ketvirtoji – namai ir šeima. Penktoji – dabarties planai. Šeštoji – sveikata.

Septintoji – santuoka. Aštuntoji – mirtis... ir palikimas. Devintoji – dabartinė dvasios ir proto būklė.

Dešimtoji – darbas ir karjera. Vienuoliktoji – draugai. Dvyliktoji – priešai.

Vėl ridenkite kauliukus. Jeigu du ar net visi trys kauliukai atsiduria vienoje skiltyje, savaime suprantama, tai reikia suprasti kaip ankstesnės pranašystės patvirtinimą. Kiekvieno atskirai kauliuko taškų skaičius šiuo atveju taip pat svarbus.

Vienas – gyvenimo sritis, kurią žyminčioje skiltyje atsivertė šis skaičius, bus apsaugota nuo skaudžių nesėkmių. Net jei pagrindinė pranašystė nuskambėjo nepalankiai, šis skaičius teikia vilties pakilti iš balos sausiems.

Du – sėkmė priklausys nuo gebėjimo palaikyti draugiškus santykius.

Trys – palankių dalykų bus daugiau nei kliūčių.

Keturi – reikalai, susiję su skilties atstovaujama gyvenimo sritimi, klostysis prastai.

Penki – aplinkybės palankios.

Šeši – įvykiai ir išgyvenimai, apie kuriuos užsiminė pagrindinė pranašystė, galiausiai išeis į naudą, itin aiškiai išryškėsiančią srityje, kuriai atstovauja kauliuko nurodyta skiltis.

Dėmesio! Iškrito prastas skaičius? Nenusiminkite! Į viską žvelkite kaip į žaidimą ir kauliukus meskite dar kartą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt