Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Mielos Valentino dienos staigmenos jam ir jai

Moteris įteikia vyrui dovaną
Fotolia nuotr. / Moteris įteikia vyrui dovaną
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Išsirinkti dovaną savo antrajai pusei gali tapti išties nemažu galvos skausmu. Siūlome pasisemti originalių, paprastų, didelių finansinių išlaidų nereikalaujančių idėjų, kaip galite pradžiuginti savo mylimąją ar mylimąjį per Valentino dieną.

1. Parašykite jam/jai meilės prisipažinimo laišką. Paprašykite draugo ar draugės, kad jie pasirašytų ant voko, kad mylimasis/mylimoji neatpažintų jūsų rašysenos. Jūsų mylimajam/mylimajai bus išties didžiulė staigmena rasti pašto dėžutėje netikėtą laišką, kuriame bus jūsų meilės prisipažinimas. Tai tinka padaryti net ir tuomet, kai gyvenate kartu – pats/pati įmeskite laišką į dėžutę!

Fotolia nuotr./Laiškai
Fotolia nuotr./Laiškai

Taip pat skaitykite: Psichologė pataria, kaip išrinkti dovaną pagal asmenybės tipą

2. Gražiai pasipuoškite ir užsukite pas savo mylimąjį/mylimąją į namus, atneškite jam/jai ką nors gardaus. Tai tinka, jei gyvenate atskirai. Tokia staigmena nudžiugins tiek vyrą, tiek moterį. O jeigu tądien kažkuriam iš jūsų reikia dirbti, ateikite su saldžiomis dovanėlėmis į darbą.

„Gera dovana“ nuotr./Dovana
„Gera dovana“ nuotr./Dovana

3. Prisiminkite, kokias malonias staigmenas jūsų mylimasis/mylimoji padarė jums per pastaruosius metus. Gal tai buvo įspūdinga gėlių puokštė, romantiška vakarienė, iškyla į gamtą ar egzotiška kelionė? Parašykite tam tikrą padėkos raštą, kuriame bus išvardytos visos jus pradžiuginusios staigmenos. Gražiai jį įrėminkite ir iškilmingai įteikite per vakarienę.

Taip pat skaitykite: Vyrai atvirauja apie savo seksualines fantazijas

4. Pasiimkite fotoaparatą ir aplankykite vietas, kurios jums abiem yra mielos ir įsimintinos. Užeikite į kavinę, kurioje pirmą kartą susitikote, nueikite į parką, kuriame pirmą kartą pasibučiavote. Padarykite tose vietose nuotraukų ir sukurkite savo meilės istorijos albumą.

„Shutterstock“ nuotr./Pora
„Shutterstock“ nuotr./Pora

5. Parašykite mylimajam/mylimajai metų horoskopą. Prisiminkite viską, apie ką jis/ji svajojo, ko norėjo, prisiminkite savo bendrus ateities planus. Surašykite viską pagal mėnesius, gražiai apipavidalinkite šį „horoskopą“ ir įteikite jam/jai.

6. Susitarkite su draugu ar drauge, kurių jūsų mylimasis/mylimoji nepažįsta, kad nutaikytų progą ir jam/jai įteiktų Valentino dienos sveikinimą. Tai gali būti dovanų kuponas, bilietai į teatrą, koncertą, kvietimas apsilankyti grožio/masažo salone. Galite pridėti ir savo meilės atviruką.

Taip pat skaitykite: Esate žmogus be stuburo? Išmokite pasakyti „ne“

7. Kai mylimasis/mylimoji nematys, išdėliokite į įvairias rūbų ar rankinės kišenes meilės raštelius. Kai jis/ji per visą dieną ieškos tai raktų, tai dokumentų, tai telefono ir ras vis kitą meilės raštelį, tai jį/ją tikrai nustebins.

8. Parengėte jam dovaną, bet nenorite taip paprastai įteikti? Tuomet susitarkite su kokia nors kavine (restoranu), kad paskambintų jūsų mylimajam/mylimajai sutartu laiku (išbandėme, išties įmanoma viskas!) ir pasakytų, kad toje ir toje vietoje jo/jos laukia siurprizas, tik atėjęs (-jusi)  turi pasakyti savo vardą. O jūs būkite užsakę statelį – su desertu, kava, gėlėmis... Žinoma, sąskaitą apmoka tas, kas rengia staigmeną (tai galite padaryti iškart, kai tarsitės su kavinės ar restorano darbuotoju).

Kai atėjusysis pasivaišins, tegu padavėjas jam įteikia jūsų dovaną (ją irgi paliksite, kai tarsitės su kavine). Kai išpakuos dovaną, tegul ten randa ir nuorodą, kur jam/jai žingsniuoti toliau. Tam kitam punkte jūs susitiksite vakarienės. Jaukių ir įsimintinų akimirkų dviese!

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt