Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Mildos sužadėtuvių istorija. „Eifelio bokšto papėdėje jam ištariau „Taip“

Pora Paryžiuje
„Shutterstock“ nuotr. / Pora Paryžiuje
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Pateikiame Ji24.lt skaitytojos istoriją, kuri dalyvauja konkurse „Kaip aš susižadėjau“.

Tą dieną, liepos pirmojoje pusėje, išsiruošėme į naktinį Paryžių. Nors buvome nusikalę nuo įspūdžių dieną, po pasivaikščiojimų Eliziejaus laukais, prie Eifelio bokšto ir Liuksemburgo soduose, labai norėjome išvysti ir naktinę Paryžiaus magiją. O ir laiko šiame mieste turėjome ne itin daug (tik kelias dienas).

Nuo įsikūrimo vietos važiavome greituoju traukiniu iki pat centro, o šviečiantis Eifelio bokštas buvo kaip kelrodis, rodantis, kur yra mūsų naktinio pasibuvimo tikslas. Pasitiesę pledą, kaip ir daugelis žmonių, įsikūrėme ant žolės priešais garsųjį įsimylėjėlių bokštą.

Taip pat skaitykite: Odetos sužadėtuvių istorija. „Draugas man pasipiršo po sunkios diagnozės“

Ji24.lt skaitytojos nuotrauka/Eifelio bokštas
Ji24.lt skaitytojos nuotrauka/Eifelio bokštas

Grožėjomės vaizdais, supančia gamta ir aplink sėdinčiais žmonėmis. Melancholišką ramybę kartais sutrikdydavo praeinantys prekeiviai, čia pat siūlantys įsigyti putojančio ar raudonojo vyno.

Netrukus visai šalia, žmonių būryje, suskambo gitara, ji visą nuotaiką ir reginį pripildė dar ir muzikos garsais, kurie nepaprastai derėjo prie romantiškos atmosferos. Taip bėgant laikui staiga suskambo varpai, mušantys lemtingą valandą.

Eifelio bokštas pasipuošė mirksinčiomis švieselėmis, kurios nakties danguje atrodė lyg magiški blyksniai. Staiga išgirdau mylimojo prašymą atsistoti. Nusišypsojau, pamaniau, kažkokia staigmena bus...

Jis priklaupė ant vieno kelio, rankose laikydamas pravertą dėžutę su žiedeliu ir, ištaręs mano vardą bei pavardę, paklausė, ar būsiu jo žmona!

Aš jį vis dar klūpiantį apkabinau ir ištariau lemtingąjį „Taip“. Netrukus išgirdome skambius aplinkinių plojimus, kas šį įvykį padarė dar labiau ypatingu. Atsisukęs į plojančius žmones mano išrinktasis juos nuramino angliškai užrikdamas: „She said YES!“ („Ji pasakė TAIP!“).

Plojimai netilo dar kelias sekundes, o iš mano veido ir akių tą vakarą nedingo šypsena. Galiausiai iš prekeivių nusipirkome šampano ir pakėlėme plastikines taures už šį ypatingą įvykį vienas kitam dar kartą prisipažindami meilėje. 

Gal atrodo banalu susižadėti „meilės mieste“, bet kai žybsi naktinis Paryžius, aplink skamba gitaros muzika ir gurkšnoji netikrą šampaną su mylimu žmogumi, su kuriuo ką tik nusprendei praleisti visą likusį gyvenimą, kas galėtų paneigti, jog visa tai – nepaprasta?


Visas iki šiol atsiųstas konkurso istorijas paskaityti galite paspaudę čia.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt