Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Naujajame, 17-ajame „Ji“ numeryje – gegužės horoskopas dvylikai Zodiako ženklų!

Žurnalo „Ji“ viršelis
Redakcijos archyv. / Žurnalo „Ji“ viršelis
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Štai jau ir trečias, paskutinis pavasario mėnuo. Pasak astrologės N. Gabijos Wolmer, gera žinia ta, kad jis bus vienas geriausių šiais metais. Atneš malonių staigmenų: kai kam naują meilę, o kai kam finansinę sėkmę ar perspektyvų karjeroje.

Prasidės sėkmingas metas tiems, kurie turi sukaupę daug teigiamų Jaučio ženklui būdingų savybių: yra darbštūs, geri, patikimi, sąžiningi, nuoseklūs, kantrūs ir ištikimi. Taip pat palaikymą jaus ir tie, kurie dirba, siekdami naudos ne vien sau ar savo šeimai. Šis mėnuo palankus ir įvairiai techninei veiklai, taip pat puiki meilei, tinkama santuokai. Tad paskutinį pavasario mėnesį galite ne tik įsigyti nekilnojamojo turto, pradėti remontą, investuoti, bet ir kurti naujus santykius, šeimą. Jeigu smalsu, ką jums žvaigždės žada trečiąjį pavasario mėnesį, skaitykite numerio temą „Gegužės horoskopas“.

Naujajame numeryje jūsų laukia pažintis su įdomiais pašnekovais. Viena jų – antrus metus vykstančios akcijos „Draugystė veža!“ sumanytoja Žydrė Gedrimaitė. Šių metų neįgaliųjų ir sveikųjų draugystės keliai veda į Kijevą, kur vyks „Eurovizijos“ konkursas. Žydrė Gedrimaitė sako, kad neįgaliesiems tokia kelionė – didelis iššūkis, tačiau kai turi svajonę, nieko nėra neįmanomo. „Reikia keisti visuomenės požiūrį į neįgaliuosius. Kiekvienas galime padaryti kažką naudingo. Vienas pakeistas likimas jau yra labai daug,“ – sako akcijos „Draugystė veža!“ sumanytoja. Daugiau apie neįgaliųjų keliones į „Eurovizijos“ konkursą ir kitą Žydrės veiklą – straipsnyje „Kai turi svajonę, sunkumai negąsdina“.

Kitas pašnekovas – savižudybių prevencijos biuro vadovas Marius Strička. Jis pastebi, kad savižudybės Lietuvoje vis dar stigmatizuojamos, supaprastinamos bandant ieškoti vienos priežasties. „Iš tiesų savižudybė yra ne veiksmas, o procesas, – pabrėžia specialistas. – Teko girdėti ir versiją, kad lietuviai žudosi dėl saulės stygiaus, tačiau Lotynų Amerikoje, kur itin saulėta, šie skaičiai ne mažiau gąsdinantys. Savižudybė yra sudėtingas procesas. Remdamiesi būtent šiuo supratimu, organizuojame prevencinę veiklą.“ Daugiau apie šią skaudžią problemą, apie pagalbą prislėgtiems žmonėms ir jų artimiesiems straipsnyje „Leiskite žmogui suprasti, kad juo rūpinatės“.

Visos norime atrodyti stilingai, taip pat smagu žiūrėti ir į dailiai apsirengusias mūsų atžalėles. Vaikų mada jau seniai tapo atskira šios industrijos dalimi. Į ją žiūrima taip pat rimtai kaip į suaugusiųjų madą. Anot stilistės Agnės Gilytės, tendencijos būna panašios, tačiau vaikiški drabužiai paprastai išlaiko jiems būdinga žaismingumą, patogumą ir praktiškumą. Agnės Gilytės patarimus apie vaikų madą skaitykite straipsnyje „Vaikų mada: tendencijos ir patarimai“.

Žodžiai gydo, žodžiai žeidžia. Šią tiesą žino visi. Deja, kasdienis bendravimas kartais sukelia daugybę nemalonių jausmų, kuriuos išprovokuoja mums skirti žodžiai. Net artimi žmonės kai kada būna nejautrūs. Ką atsakyti į skaudžius priekaištus ir neįsivelti į konfliktą? Ką reiškia mūsų išsakomi ir girdimi žodžiai, kaip į juos reaguoti ir kaip aiškiai suformuluoti kylančias problemas, pataria psichologė Rasa Aukštinaitytė straipsnyje „Priekaištų galia“.

Bėgiojimo mada neatslūgsta. Atšilus orams, matome vis daugiau entuziastų, risnojančių su ausinuku, rengiami tradiciniai bėgimai. Judėjimo nauda neginčytina, bet, pasak specialistų, svarbu neperlenkti lazdos ir pasirinkti tinkamą krūvį. Apie tai, kaip pradėti, skaitykite straipsnyje „Jei rengiatės bėgioti“.

Kad pailsėtumėte nuo rūpesčių, pasinerkite į meilės istoriją „Dabar arba niekada!“. Jos herojė pasakoja: „Net nepamenu, kaip viena ranka mečiau į lagaminą būtiniausius daiktus, kita – išsikviečiau taksi. Nepamenu, ar nepalikau įjungtos viryklės, ar užrakinau duris, ką kalbėjau su savo viršininku. Atsitokėjau tik oro uoste. Kai užvertusi galvą žiūrėjau į švieslentę...“

Kelionių rubrikoje skaitykite „Gyvenimo kelionė. Nuotykiai Kenijoje“. „Afrika buvo vaikystės svajonių sąraše. Prieš trejus metus susipažinus su dabartiniu draugu Mykolu, kuris Keniją vadina antraisiais namais, yra ten gyvenęs, savanoriavęs ir daug keliavęs, tapo aišku, kad vieną dieną ją aplankysiu ir aš“, – pasakoja žurnalistė Indrė Pepcevičiūtė. Pora beveik tris mėnesius keliavo po Afrikos širdimi vadinamą Keniją. Pakeliaukite ir jūs!

Na, ir žinoma, būtinai išbandykite kelis mūsų siūlomus receptus. Pagardinkime patiekalus daigais! Daigintos sėklos ir ūgtelėję gležni daigeliai kupini įvairių vertingų medžiagų, kad tiesiog nuodėmė būtų jais nepapildyti pavasarį gaminamų patiekalų! Taip pat pasigaminkite puikių vitaminingų trintų sriubų: su morkomis, žaliaisiais žirneliais, pomidorais ir brokoliais.

Smagių eksperimentų virtuvėje ir skaitymo!

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt