Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Romantika dviese: meilės filmų vakaras

Pora
Fotolia nuotr. / Pora
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Jeigu nesusižavėjote „50 pilkų atspalvių“ manija, manome, jums pravers šis sąrašas. Kai kuriuos filmus galima žiūrėti ir žiūrėti, ypač su gera pabaiga ir šviesia viltimi.

Meilės priesaika (The Vow, 2012)

Šis filmas sukurtas, remiantis tikrai nutikusia istorija. Įsivaizduokite, kad jūsų pora išgyvena pačias laimingiausias akimirkas, o per sekundę viskas pasikeičia. Avarija nusineša ne gyvybę, bet ne ką mažiau svarbų dalyką – mylimos moters atmintį.

Penkeri metai išsitrina, ir Rachel McAdams herojė nė neprisimena žmogaus, su kuriuo kūrė gyvenimą, patyrė ne vieną smagų nuotykį, galiausiai mylėjo taip, kaip nieką kitą. Ar įmanoma vėl pajausti tai, ko, atrodo, niekada nejautei? Ko manai niekada nebuvo? Vyras, kurį vaidina Channingas Tatumas, pasiruošęs viskam.

VIDEO: Meilės priesaika (The Vow)

Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos (The Fault in Our Stars, 2014)

Johno Greeno knygos ekranizacija privers jus išlieti ne vieną ašarą. Vėžys – siaubinga diagnozė, o kai esi tik gyvenimą pradedanti paauglė, kuriai nustatyta ketvirta stadija, pasaulis verčiasi aukštyn kojomis. Dėl ko gyventi, kai žinai, jog liko tiek nedaug? Susitikimas su likimo draugu įkvepia nuostabioms patirtims... Sukrečianti, paliečianti sielos gelmes istorija tikrai nepaliks abejingų bei atvers akis.

VIDEO: Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos (The Fault in Our Stars)

Brangusis Džonai (Dear John, 2010)

Jautri meilės istorija. Atsitiktinis karininko Džono (Channingas Tatumas) ir studentės, vardu Savana (Amanda Seyfried), susitikimas baigiasi karšta meile. Meile iš pirmo žvilgsnio. Kai negali nejausti, o širdis spurda ir nori pasileisti paskui mylimąjį. Laiškai, svajonės žada gražią ateitį, tačiau ar viskas taip paprasta? Visai kita linkme pakrypsta meilės reikalai, kai Savana išteka už kito vyro. Tačiau ar pirmoji meilė taip lengvai užgeso?

VIDEO: Brangusis Džonai (Dear John)

Valgyk, melskis ir mylėk (Eat Pray Love, 2010)

Net jeigu tavo gyvenimas tau ir kitiems atrodo tobulas, vidinės egzistencijos pančiai gali nutrūkti. Ir taip, jog metus viską, ką turi, padarysi tai, ko niekas niekada nesitikėjo. Idealus darbas, svajonių karjera, nuostabus vyras nesulaiko pagrindinės veikėjos, kurią įkūnija Julia Roberts. Ji leidžiasi į pasaulį ragaudama, mylėdama ir melsdamasi. Tiesiog paskui savo širdį. 

VIDEO: „Valgyk, melskis, mylėk“ / „Eat, Pray, Love“

Meilės istorija (Love Story, 1970)

Knyga „Meilės istorija“, kurią parašė Erichas Segalas, žinoma visame pasaulyje, kaip, beje, ir kultinė frazė iš jos „Kai myli – nereikia atsiprašinėti“. 1970 metais sukurtame filme, kuriame pagrindinius vaidmenis atliko Ali MacGraw ir Ryanas O'Nealas, pasakojama iš pirmo žvilgsnio visiškai paprasta, tačiau jausminga ir sentimentali meilės istorija.

Du žmonės iš skirtingų socialinių sluoksnių bando kurti savo laimę, pasipriešinti juos supantiems stereotipams. Tačiau, kai laimė, atrodo pasiekiama ranka, dažniausiai nutinka tai, apie ką nė nepagalvotum...

VIDEO: Meilės istorija (Love Story)

Vyras ir moteris (A Man and a Woman/Un homme et une femme, 1966)

Net jei nematėte šio filmo, greičiausiai esate ne kartą pasinėrę į nuostabų jo garso takelį. Nepakartojama muzika, suteikianti juostai išties stebuklingos šviesos, jaukumo ir šilumos. Kartais tereikia tiek mažai, vos vieno atsitiktinumo, kad pasaulis nusidažytų kita spalva. Jautrus, dviejų našlių susitikimas pripildo jų pasaulį dar nepatirtų jausmų.

VIDEO: Vyras ir moteris (A Man and a Woman / Un homme et une femme)

Ketverios vestuvės ir vienerios laidotuvės (Four Weddings and a Funeral, 1994)

Klasikiniu tampęs filmas, pelnęs ne vieną apdovanojimą, netgi nominuotas Oskarui. Pagrindinis veikėjas, įkūnytas garsiojo mergišiaus Hugho Granto, mėgsta lankytis vestuvėse, kur sutinka moterį, pavergusią jo širdį.  Ilgainiui netikėti susidūrimai vestuvių ceremonijose priverčia jį suprasti, kas yra meilė, ir kad ta moteris (Andie McDowell), yra būtent tai, ko jam visada reikėjo.

VIDEO: Ketverios vestuvės ir vienerios laidotuvės (Four Weddings and a Funeral)

Graži moteris (Pretty Woman, 1990)

Taip būna tik pasakose ir filmuose, kai turtuolis ir gražuolis pamilsta išvaizdžią moterį, prekiaujančia savo kūnu... Tačiau kartais tomis pasakomis visi patikime, kadangi ši juosta tapo Julios Roberts ir Richardo Gere‘o tramplinu į šlovę ir pripažinimą.  Filmas, kurį žino visi!

VIDEO: Graži moteris (Pretty Woman)

Kai Haris sutiko Salę  (When Harry Met Sally, 1989)

Pagrindinius vaidmenis atliekantys Billy Cristalas ir Meg Rayan yra geriausi draugai. Tik ar draugystė tarp vyro ir moteris įmanoma? Viena naktis pakeičia jų pasaulį. Kaip bendrauti po to, kai seksas įsiterpia tarp vienas kitą draugais vadinančių žmonių? Belieka suprasti, ar jie gali būti skirti vienas kitam.

VIDEO: Kai Haris sutiko Salę (When Harry Met Sally)

Amelija iš Monmartro (Amelie from Montmartre/Le Fabuleux destin d'Amélie Poulain, 2001)

Ak, nuostabioji Amelija (Audrey Tautou) ir dar nuostabesnis garso takelis, kuris užvaldo visas jusles. Nuostabi mergina jaučiasi beprotiškai vieniša, tuo labiau, kad augo gana ekscentriškoje šeimoje. Ją gelbsti fantazijos, kurių pasaulyje ji jaučiasi visai kitaip nei realybėje.

Viskas pasikeičia po to, kai ji pamato siužetą apie princesės Dianos mirtį. Rasta senoviška dėžutė su joje esančiais daiktais atvers merginai akis ir paskatins veikti. Pasiryžusi padėti kitiems, Amelija atras meilę, kurios laukė ir ieškojo. 

VIDEO: Amelija iš Monmartro (Amelie)
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt