Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Serialai, kurie įtraukia šimtus tūkstančių žiūrovų visame pasaulyje

Moteris žiūri filmą
Fotolia nuotr. / Moteris žiūri filmą
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Serialų industrija taip ištobulėjo, kad konkuruoja su kinu. O ir mes, rinkdamiesi, ką veikti, – skaityti knygą ar žiūrėti jos ekranizaciją – veikiau renkamės serialą. „Sostų karus“ žiūri bene kiekvienas, o kokie dar serialai populiarūs visame pasaulyje?

„Oranžinė – tai nauja juoda“ (Orange is the new black). Ši istorija apie trisdešimties metų moterį, kuri patekusi į kalėjimą už narkotikų laikymą turi prisitaikyti prie naujų taisyklių.

Parodoma moterų kalėjimo kasdienybė: meilė, intrigos, skundimai, pilka rutina ir būdai nuo jos gelbėtis. Herojė daug kartų turi įveikti save ir rinktis: paklusti savo įsitikinimams ar kalėjimo taisyklėms, kurios kartais absurdiškos ir laisvėje gyvenančiam žmogui nesuprantamos. Kiekviena serija intriguojanti ir kelianti apmąstymų. Šiuo metu yra keturi sezonai, kurie sutraukė šimtus tūkstančių žiūrovų.

VIDEO: „Oranžinė – tai nauja juoda“

„Tėvynė“ (Homeland). Šis serialas patiks tiems, kurie mėgsta įtemptą siužetą ir netikėtus vingius. Pagrindiniai veikėjai yra žvalgybos agentė, kenčianti nuo bipolinio sutrikimo, ir JAV jūrų pėstininkas, dešimt metų laikomas „Al-Qaedos“ grupuotės karo įkaitu. Nors pagrindinė tema – terorizmas, tačiau netrūksta intrigų, išdavysčių, meilės ir kitų žmogui būdingų išgyvenimų.

VIDEO: „Tėvynė“

Geroji žmona“ (The good wife). Šis amerikiečių serialas pasakoja apie moterį advokatę – žmoną ir motiną, kuri priversta rūpintis savo šeima, nes vyras įsivelia į sekso ir korupcijos skandalą, už kurį yra pasodinamas į kalėjimą.

Kiekviena serija – vis nauja byla, nauja istorija, kurioje nagrinėjami aktualiausi šiuolaikinės visuomenės klausimai. Daugelis moterų ir vyrų jau negali atitraukti akių nuo šio intriguojančio serialo.

VIDEO: „Geroji žmona“

„Keisti dalykai“ (Stranger things). Ar tikite paraleliniu pasauliu? O kas, jei jis visai šalia, čia pat, už sienos ar kieme, tik mes nematome ir nejaučiame? Ar susimąstėte, iš kur žemėje atsiranda keisti reiškiniai, sniego žmonės, o paskui viskas dingsta kaip į vandenį? Šis serialas kaip tik apie tai.

Mažame, ramiame miestelyje dingus berniukui, niekas negali rasti atsakymo, kur jis. Tačiau aplinkiniai pradeda susidurti su labai keistais dalykais. Pirmasis sezonas susilaukė neįprastai didelio susidomėjimo, o šiuo metu jau turi pasirodyti ir antrasis.

VIDEO: „Keisti dalykai“

„Kortų namelis“ (The house of cards). Norite sužinoti, kas dedasi už galingiausios valdžios durų? Įsijunkite šį serialą ir pamatysite, kaip manipuliuojama žmonėmis, užgrobiama valdžia, kaip, iš pirmo žvilgsnio žiūrint, gėris virsta blogiu, kaip išduodami artimiausi bendražygiai.

Serialo veiksmas vyksta šiandieniniame Vašingtone. Pasakojama apie Frenką Andervudą, kuris perleisdamas Valstybės sekretoriaus pareigas, inicijuoja išsamiai parengtą planą, kaip užgrobti didžiausią valdžią šalyje. Jo ištikimoji, išmintinga ir aukotis mokanti žmona Klerė žengia kartu ir padeda šio tikslo siekti. Būkite pasiruošę – ne viskas, ką pamatysite, patiks, ne su viskuo sutiksite, bet tai padeda atverti akis.

TAIP PAT SKAITYKITE 5 knygos, įtraukiančios taip pat, kaip „50 pilkų atspalvių“

VIDEO: „Kortų namelis“

„Apsukrios kambarinės“ (Devious maids). Evos Langorios režisuotas serialas patiks moterims, kurios mėgsta intrigas apie turtuolių ir tarnų gyvenimą. Jame netrūksta meilės, intrigų, žmogžudysčių – siužetas įtraukia nuo pirmos serijos. Tai serialas, kuri padės atsipalaiduoti ir praleisti vieną kitą vakarą per daug nesukant galvos apie nieką.

VIDEO: „Apsukrios kambarinės“
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt